Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

WRC nie wiem czy zabierals sie juz za temat IC BiT ale moge ci tylko powiedizec ze wszystkie dolne weze treba prawdopodobnie wyspacwac od nowa.Ciecie orginalnych i ulepianie z jakis redukcji to slaby pomysl bo weze i tak nie do konca pasuja gdyz sa inaczej wypofilowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WRC nie wiem czy zabierals sie juz za temat IC BiT ale moge ci tylko powiedizec ze wszystkie dolne weze treba prawdopodobnie wyspacwac od nowa.Ciecie orginalnych i ulepianie z jakis redukcji to slaby pomysl bo weze i tak nie do konca pasuja gdyz sa inaczej wypofilowane.

Dizekx za podowiedz :wink: a ty jak bedziesz robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jednej tarczy to ............uwaga........... 20 000 PLN :naughty:

Czyżby porcelana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC nie wiem czy zabierals sie juz za temat IC BiT ale moge ci tylko powiedizec ze wszystkie dolne weze treba prawdopodobnie wyspacwac od nowa.Ciecie orginalnych i ulepianie z jakis redukcji to slaby pomysl bo weze i tak nie do konca pasuja gdyz sa inaczej wypofilowane.

Dizekx za podowiedz :wink: a ty jak bedziesz robił ?

Mam na razie drut na orginalnych wezach ale auto nie jedzie jak powinno wiec musze go zmienic.Bede chcal to wyspawac bo wsadzac redukcje to w sumie mija sie z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział że uszczerbana, może był dzwonek i skoro nowa tarcza kosztuje pewnie z 7-8 tysięcy to ją zostawił, węgiel się kruszy więc raczej na 100% jest ukruszona

o ile się nie mylę to cena nowych tarcz i całego zestawu ceramiki jest kosmiczna, ale za to te tarcze są dożywotnie, w przypadku jakichś problemów są wymieniane od ręki na nowe - jak widac gwarancja ta nie obejmuje wypadków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym powiedział że uszczerbana, może był dzwonek i skoro nowa tarcza kosztuje pewnie z 7-8 tysięcy to ją zostawił, węgiel się kruszy więc raczej na 100% jest ukruszona

Cena jednej tarczy to ............uwaga........... 20 000 PLN :naughty:

Z tymi 20k to prawda... bo swego czasu byłem na jakiejś robótce u Pawła w Mrmotors i stały 2szt. RS6 MTM na ceramice obie ok 700PS. Mieli robić w nich heble przednie i z tego co pamiętam do jednej komplet tarcze + klocki przód coś ok 50k. Auta latały głównie po torach.

Więc wychodzi na to że nie są nieśmiertelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nie sa

w dodatku sa bardzo podatne na male kamyczki wpadnie taki pomiedzy klocek a tarcze i zrysuje ja na maxa a tego gwarancja nie obejmuje na normalnej drodze i przy normalnej jezdzie zupelnie zbyteczne

no chyba ze ktos nazywa sie siemian :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany :decayed: Jakie chcecie DIYe ? Bedę miał troszke czasu po Swietach więc coś skrobne na FORUM .

Mam kilka przygotowanych i z biegiem czasu będe pisał w Warsztacie :wink:

Pierwszym będzie na pewno ADAPTIVE CRUISE CONTROL .

- Montaz Radaru ACC :banan:

- Montaz składanych lusterek

- Montaz elektrycznej klapy (only avant)

- Homelink

- Montaz Bluetooth pod CONCERT/SYMPHONY , MMI 2G ,MMI 3G

- Montaz FISA

- Wykaz sterowników MCE 09 obsługujacych BIXENON/LED

Na razie tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ dawaj te bardziej przyjazne cenowo, bo raczej mało kto będzie acc rezal wiec lusterka,fis,klapa,Bluetooth ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze (najtansze) to bedzie chyba rezanie FISA :wink:

W sumie to robilem juz kilka sztuk i tez takie były czyli bez kompa pokładowego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b8 bez kompa????? juz w tym audi sie im naprawde pier... za taka kase zeby taki badziew oferowac to masakra normlana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b8 bez kompa????? juz w tym audi sie im naprawde pier... za taka kase zeby taki badziew oferowac to masakra normlana

Ja juz rózne cuda w B8 widziałem :decayed: nawet np. bez halogenów są :naughty:

I nie co sie dziwic ze na Rynku są w cenie od 45 tys. albo i tańsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna sorry, ze zasmiecam Ci watek ale powiedz mi jaka jest różnica między navi 2G a 3G ?? Bo skoro juz mam to chciałbym wiedziec co i jak :wink:

A druga sprawa to czy mozna jakoś zakodować światła tak zeby ledy z tyłu świeciły razem z tymi z przodu?? bo teraz tylko swiecą jak zapale xenon z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna sorry, ze zasmiecam Ci watek ale powiedz mi jaka jest różnica między navi 2G a 3G ?? Bo skoro juz mam to chciałbym wiedziec co i jak :wink:

A druga sprawa to czy mozna jakoś zakodować światła tak zeby ledy z tyłu świeciły razem z tymi z przodu?? bo teraz tylko swiecą jak zapale xenon z przodu.

I Am Audi | The Standard for Audi | Articles I Models I Video I Pictures – Audi 2G MMI VS: Audi 3G MMI

swiatla można przekodowac vcds-em ,

w poliftach to jest od razu tak ustawione ze przednie ledy świeca wraz z tylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie przykład z FISem :wink:

W ETCE przełaczniki do A4 B8 (manetki) wystepują jako całośc ale mozna to inaczej wyrezać :decayed: szczegóły wkrotce .

w poprzednich modelach np. B6 , B7 można by było zmienić poszczególne manetki .

FIS.jpg

Co do kodowań w B8 to jest cały wątek o tym w DZIALE WARSZTAT ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/index3.html

Tak w skrócie :decayed:

mce091.jpg

mce092.jpg

64042356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiek :decayed:

Czyli musze kupić VCDS-a innej opcji nie ma a później bój się... bo na bank bedę miał 100 pytań do Ciebie :wink:

Ps. Kupiłem samochód i nawet nie wiedziałem do końca co to auto ma :facepalm: ale wychodzi na to, ze źle nie trafiłem :)

Auto zostało wyprodukowane w październiku 2009 a ponoć od września wkładali jakieś inne pompy oleju czy coś w tym stylu tak mi Filip powiedział. Zgadzasz się z tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty tej twojej i obookamy co tam siedzi a widze ze niezły wypasik jest :naughty:

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 16:13 ----------

Najlepszego Pany :hi: na koniec jeszcze coś takiego wyrezałem :decayed:

LEDY_A4_KLUB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...