Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Filmik musiałem usunąc z wiadomych powodów :wink: nie chce aby ktos jakies miał nieprzyjemnosci

A tak poza tym to trzeba zrobić jakis plan na 2013 rok (pierwszy kwartał ) :decayed:

- ELEKTRYCZNA KLAPA

- TUNER TV , DVD , odblokowac to do jazdy , itd. wszystko pod MMI 2G

- no i nieszczesne fotele , wreszcie dopaść pod pelna elektryke i pamiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrociłem :decayed: Juz po zabiegu :wink: Nowe zegary zalozone , dodatkowo ściagnieta OCHRONA KOMPONENTU z ACC :whistling:

Operacja trwa około 10 sec. :naughty:

Możesz podać jaką masz literkę na końcu numeru tego nowego licznika ? Korekcję przebiegu też robili w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrociłem :decayed: Juz po zabiegu :wink: Nowe zegary zalozone , dodatkowo ściagnieta OCHRONA KOMPONENTU z ACC :whistling:

Operacja trwa około 10 sec. :naughty:

Możesz podać jaką masz literkę na końcu numeru tego nowego licznika ? Korekcję przebiegu też robili w ASO ?

Chcesz ACC robić ? bo moj własnie jest pod ten System :wink:

Korekte licznika to raczej ASO nie robi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wrociłem :decayed: Juz po zabiegu :wink: Nowe zegary zalozone , dodatkowo ściagnieta OCHRONA KOMPONENTU z ACC :whistling:

Operacja trwa około 10 sec. :naughty:

Możesz podać jaką masz literkę na końcu numeru tego nowego licznika ? Korekcję przebiegu też robili w ASO ?

Chcesz ACC robić ? bo moj własnie jest pod ten System :wink:

Korekte licznika to raczej ASO nie robi :grin:

He he, tak właśnie myślałem, ale różne już cuda już słyszałem, więc ... Z ACC nie powalcze, za gruba rzeźba dla mnie tylko FISa na kolor chce wymienić a nie wiem jaki licznik kupić co oferta to inna końcówka, aktualnie mam na oku z J na końcu, tylko ciekawe czy zatrybi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego sprzedawce :wink: ma wszystko legal i ceny rozsadne

AUDI A4 8K LICZNIK ZEGAR DISEL 8K0920930J (2851530574) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie o tym myślałem, trochę tam ma wymieszane, A5 z numerami 8k ale spoko, widać ogarnięty typ. Ma jeszcze jeden typ, z końcówką "N". O chu chodzi ... AUDI A4 2.0 TDI 8K LICZNIK ZEGAR 8K0920930N (2861650151) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

A swoją drogą, gdyby tak od A5 całe tacho zapakować - ciekawa obudowa, bebechy pewnie mają taką samą konstrukcję, tylko maskownicę trzeba by sprawdzić czy przypasi do kokpitu w A4.

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Pogoda jest okrutna...:(:(:( To daj znać czy działa bez rezystorów i będę zamawiał... :) Bo jak będzie działać bez rezystorów, to po co dodatkowe kable... Choć w sumie ich koszt nie jest jakoś tam duży. Kupowałeś na e-baju, czy u tego sprzedawcy (z linku) na Alledrogo??

---------- Post dopisany 02-11-2012 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 20:25 ----------

Kupiłem te żarówki LED z rezystorami... Pięknie świecą... Choć mogłyby trochę mocniej... :)

Wracając do tego tematu z kiedyś tam, zrobiliście porównanie tych żarówek, warto trochę dołożyć kasiorki, czy jeden wał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie dziwić ze na taka ilosc Aukcji (przedmiotów) moga cos tam pomylić .

Nie wiadomo jak sie maja liczniki dotyczace lat 2008-2010 vs. 2010-2012 , czy nie ma jakis problemow w kodowaniu

Moim zdaniem jeszcze dłłłłłługo czasu potrzeba aby rozgryżc rózne tematy dotyczące A4 B8 (LICZNIKI , STEROWNIKI itd.) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie dziwić ze na taka ilosc Aukcji (przedmiotów) moga cos tam pomylić .

Nie wiadomo jak sie maja liczniki dotyczace lat 2008-2010 vs. 2010-2012 , czy nie ma jakis problemow w kodowaniu

Moim zdaniem jeszcze dłłłłłługo czasu potrzeba aby rozgryżc rózne tematy dotyczące A4 B8 (LICZNIKI , STEROWNIKI itd.) :wink:

No to teraz co brać Panie ?? Czy w ciemno walić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do innych sterownikow to pomału aktualizuje opis funkcji :wink:

Moduł kierowniczy 16

Firma KOSTAL

- 8K0 953 568 C : FIS , obsługuje tempomat , reszta brak info ???

- 8K0 953 568 D : FIS , nie obsługuje Tempomatu , nie obsługuje Multifunkcji

- 8K0 953 568 E : FIS , Tempomat , nie obsługuje Multifunkcji

- 8K0 953 568 F : FIS , obsługuje Tempomat , obsługuje Multifunkcje , nie obsługuje ACC (aktywny tempomat RADAR)

- 8K0 953 568 G : FIS , obsługuje tempomat , obsługuje Multifunkcje , obsługuje ACC ( aktywny tempomat RADAR)

- 8K0 953 568 J : FIS , nie obsługuje tempomatu , nie obsługuje Multifunkcji

- 8K0 953 568 K : FIS , obsługuje tempomat , nie obsługuje Multifunkcji

- 8K0 953 568 L : FIS , obsługuje Tempomat, obsługuje Multifunkcje , nie obsługuje ACC (aktywny tempomat RADAR)

- 8K0 953 568 M : FIS , obsługuje tempomat , obsługuje Multifunkcje , obsługuje ACC ( aktywny tempomat RADAR)

Firma VALEO

- 8R0 953 568 H : FIS , , nie obsługuje Tempomatu , nie obsługuje Multifunkcji

- 8R0 953 568 J : FIS , obsługuje tempomat , nie obsługuje Multifunkcji

- 8R0 953 568 K : FIS , obsługuje tempomat , obsługuje Multifunkcje , nie obsługuje ACC (aktywny tempomat RADAR)

- 8R0 953 568 M : FIS , obsługuje tempomat , obsługuje Multifunkcje , obsługuje ACC ( aktywny tempomat RADAR)

LIFT :

- 8R0 953 568 N : FIS , nie obsługuje Tempomatu , nie obsługuje Multifunkcji

- 8R0 953 568 P : FIS , obsługuje tempomat , Multifunkcje (nie potwierdzone !!! )

- 8R0 953 568 P : FIS , obsługuje tempomat , ACC (nie potwierdzone !!!)

- 8R0 953 568 R : nie wiadomo jeszcze !!!

- 8R0 953 568 S : FIS , obsługuje tempomat , Multifunkcje (nie potwierdzone !!!)

- 8R0 953 568 Q : FIS , obsługuje tempomat , Multifunkcje (nie potwierdzone !!!)

MCE 09

Mam tez Opisane ktore obsługuja bixa i LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz tak ja Ci mówiłem wg mnie ten J :wink:

A bo mie zmyliłeś z tym ACC że to ten co ma wrclaguna hehe, Andrzej :) A miałem już brać. Jak widać małe ziarnko niepewności i zaczyna się kombinować. Dobra kupuje, dzięki póki co. ( Kiedy ja to założę:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego sprzedawce :wink: ma wszystko legal i ceny rozsadne

AUDI A4 8K LICZNIK ZEGAR DISEL 8K0920930J (2851530574) - motoAllegro

kradzione chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego sprzedawce :wink: ma wszystko legal i ceny rozsadne

AUDI A4 8K LICZNIK ZEGAR DISEL 8K0920930J (2851530574) - motoAllegro

kradzione chyba :wink:

W locie, bo jeszcze obroty mu skoczyły :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają jak po dzwonku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cos tam skrobnałem w Warsztacie (temat w budowie) :wink: i tutaj mała prośba do posiadaczy A4 B8 :nose:

Kto ma ACC ? Jesli sa takie osoby to prosze o kontakt ewentulanie numery sterownikow w aucie (silnik skrzynia !!! ) :decayed:

Bedzie nam łatwiej sprawdzic ktore sterowniki sa komaktobilne :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-acc-adaptive-cruise-control-aktywny-radar-257128/

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 13:25 ----------

Dzieki wszystkim za linka z ALLEGRO :hi:

Jak wam sie widzi :naughty: bo mi bardzo :decayed:

AUDI S4 8K0 FOTELE KANAPY BOCZKI TUNEL (2933895207) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...