Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś przeoczyłem i dopiero teraz zauwazyłem :co: Do czego ta ikonka jest ? Czy komuś takie cos sie kiedyś pojawiło ?

wrclaguna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyczepke ciagniesz i wlaczysz awaryjne to to miga u mnie

a wiem tylko döatego ze mam podlaczenie do przyczepki a nie mam haka a kolega mial problem ze swiatlami i sprawdzalismy czy podpieta do mojego przyczepka bedzie tak samo dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyczepke ciagniesz i wlaczysz awaryjne to to miga u mnie

a wiem tylko döatego ze mam podlaczenie do przyczepki a nie mam haka a kolega mial problem ze swiatlami i sprawdzalismy czy podpieta do mojego przyczepka bedzie tak samo dzialac

Człowiek o jeden gadzet mądrzejszy teraz jest :decayed:

A juz myslałem ze to sa jakies Komfortowe kierunki z jednym mignięciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah nie nie to tylko info ze masz cos za soba jak bys sobie byl kobieta i zapomnial ze masz przyczepke jeszcze :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ASO ma czaderski prostownik :facepalm::decayed: Wygląda jak mała spawarka :kox:

Wszystkie mają takie :decayed:

Była jazda i próba moich SYSTEMOW w aucie czyli :

- AUDI ADAPTIVE CRUISE CONTROL

- AUDI BRAKE ASSIST

- AUDI HOLD ASSIST

- AUDI SIDE ASSIST

- AUDI LANE ASSIST

- AUDI PARKING SYSTEM

.....i z tych wszystkich polecam ACC :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej kusi Side Assist.. ale to bym musiał do Ciebie pojechać bo sam to za cholerę bym tego nie ogarnął :decayed: i dorwać lustra w ludzkiej cenie to masakra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :decayed:ACC skalibrowane i działa :naughty:

za****sty MOD

A4 8K0 B8 ACC Audi Adaptive Cruise Control KALIBRACJA - YouTube

Ale młody (6s. filmu) ma mine i myśli a ten "co tu k..wa odp....ala " :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa Diagności z ASO :wink: obydwaj ze tak powiem kumaci w sprawach OCHRONY KOMPONENTU itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa Diagności z ASO :wink: obydwaj ze tak powiem kumaci w sprawach OCHRONY KOMPONENTU itd.

Toć na pierwszy rzut oka widać że kumaci:wink: Fajne mody i naprawdę dużo pracy w to włożyłeś. Ciekawy jestem jak często będziesz z tego korzystać bo ja w A5 kolegi wytrzymałem jakieś 20 minut no ale to wszystko zależy od stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, a czy ten ACC spece z Ingolstadt przewidzieli na warunki wolnej amerykanki skrzyżowanej z dzikim zachodem jaki występuje na PL dwupasmówkach ?:decayed:

Nie ma jakiegoś dopisku na pudełku małym drukiem, "w żadnym razie nie korzystać na wschód od Odry":wink:

Prawdopodobnie po trzecim razie jak auto samo zapnie po heblach bo jakieś tico czy inna panda nie zerknie w lusterko i zmieni pas pojawi Ci się kolejna kontrolka/napis na desce - pier**le dalej nie jadę:decayed:!

Było nie było chylę czoła, majstersztyk ten Twój egz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, a czy ten ACC spece z Ingolstadt przewidzieli na warunki wolnej amerykanki skrzyżowanej z dzikim zachodem jaki występuje na PL dwupasmówkach ?:decayed:

Nie ma jakiegoś dopisku na pudełku małym drukiem, "w żadnym razie nie korzystać na wschód od Odry":wink:

Prawdopodobnie po trzecim razie jak auto samo zapnie po heblach bo jakieś tico czy inna panda nie zerknie w lusterko i zmieni pas pojawi Ci się kolejna kontrolka/napis na desce - pier**le dalej nie jadę:decayed:!

Było nie było chylę czoła, majstersztyk ten Twój egz:wink:

Po prostu nie włączasz tego wynalazku i jedziesz dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...