Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Co do podświetlenia to zależy od modułu jaki mamy w B8, pamiętam że na spocie rezaliśmy ten mod i david N u siebie wyrezał a w pozostałych trzech B8 się nie dało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do podświetlenia to zależy od modułu jaki mamy w B8, pamiętam że na spocie rezaliśmy ten mod i david N u siebie wyrezał a w pozostałych trzech B8 się nie dało :mysli:

Ja u siebie kodowałem z pół roku temu i tez nie poszło :( a pare dni temu znajomkowi to robiłem i zakodowało sie :kox:

Spróbowałem u siebie i teraz bangla :)

Wrc ja tez mogę sobie taki mod zrobić? czy muszę jakieś czary (sterowniki itp) powkładać do auta ??

Tak oczywiście :wink4: tylko nie wiem jaki masz symbol Modulu Centralnej Elektryki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfort masz z tylu z prawej w kufrze a MCE masz nad kolanami z lewej strony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie dawało się uruchomić ,chociaż przyjmował kodowanie. Było Byte 40 i w Binary ostatnia cyfra 0.

Nadpisałem Byte 41, przyjął kodowanie ale w Binary dalej 0 na koncu i nie działał.

Zmieniłem w Binary ostatnie 0 na 1, kodowanie ,przyjął, sprawdzenie, nadpisał 41 w Byte i działa podświetlenie zakrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podświetlenia to zależy od modułu jaki mamy w B8, pamiętam że na spocie rezaliśmy ten mod i david N u siebie wyrezał a w pozostałych trzech B8 się nie dało :mysli:

Ja u siebie kodowałem z pół roku temu i tez nie poszło :( a pare dni temu znajomkowi to robiłem i zakodowało sie :kox:

Spróbowałem u siebie i teraz bangla :)

Wrc ja tez mogę sobie taki mod zrobić? czy muszę jakieś czary (sterowniki itp) powkładać do auta ??

Tak oczywiście :wink4: tylko nie wiem jaki masz symbol Modulu Centralnej Elektryki :) .

długie kodowanie, czasami coś nie wychodzi jak trzeba

ja próbuje kilka razy, zawsze przechodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do doświetlania zakrętów to osobiście nic a nic mi się nie podoba - kojarzy mi się to z fiatem bravo.

I zawsze się zastanawiałem co ma dawać ten świecący halogen za dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat Bravo + nowe Mietki, moim zdaniem czasami pomaga jak się nie ma np. skrętnych xenonów które działaja do czy od określonej prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu pewnie zacznie sie rezanko włacznika START/STOP :wink4: Odpowiedni Panel dotarł :decayed: wtyka , piną sa , schematy ogarnięte .

Będzie taki tam bayer :wink4: ale zawsze coś trzeba dłubnąc :)

Myślałem o Systemie ukł. zezwolenia na wejście i uruchomienie Kessy :rolleyes: W sumie klamki do wymiany , trzy anteny , instalacja no i oczywiście Moduł Komfortu :kwasny: Co MOD to kłopoty ze sterownikami :tongue4:

Ale czas pokażę , bo to może będzie kiedyś w planach :)

MMI_2_G_1.jpg MMI_2_G.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Push the Button :naughty:

Tak będzie Push the Button :decayed:

Galvanize - The Chemical Brothers

A potem będzie Hey Boy Hey Girl :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ręcznym za bardzo nie polatasz przez ten przełącznik zamiast dźwigni :confused4::naughty:

Tak to juz jest w tych nowych modelach :confused4: jest hamulec elektryczny :)

No .......ale za to jest fajny system HILL HOLD ASSIST .

Jak to bedzie działać? kluczyk bedzie trzeba zapodać do stacyjki czy bez kluczykowo ??

Na razie ... na razie kluczyk w stacyjke (musi się odblokować elektryczna blokada ) a moze kiedyś jak pozbieram graty bedzie bez kluczykowo :rolleyes:

masz tempo rezania :good:

Pomału brakuje pomysłow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pora teraz cos pod maska zmienic? :)

Myśle ze na wiosnę będzie korekta softu :wink4:

U ciebie ile wyszło ? 341 KM :mysli::good::decayed:

P.S.

Najblizsze plany :mysli: to zmiana sufitu na czarny w wersji pod B&O :)

Jakby ktoś coś widział ciekawego to dawać cynka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...