Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrzucam wsteczny to mam APS a kamerke moge właczyć z poziomu panelu MMI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wrzucam wsteczny to mam APS a kamerke moge właczyć z poziomu panelu MMI .

aha a wiesz jak jest w ORI? chyba też musi być jakoś możliwość wizualizacji gdy np w nocy cofamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI po wrzuceniu wstecznego masz kamerę, a po wciśnięciu przycisku na MMI przechodzisz do wizualizacji takiej, jak wrzucił Grzesiek i takiej jak jest np u mnie. Tak przynajmniej jest w Q7 u mojego ojca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja zamawiałem swojego to nie było kamerki dostępnej tylko wizualizacja :kwasny: tak samo teraz dodali a4 1.8TFSI z quattro, wcześniej nie było a rozważał bym, niestety a5 1.8TFSI z Q nie ma nadal :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, masz czarny zdezak pod aps? Minwystarczy wersja bez kamerki.. Ja bym chetnie zalozyl czujniki przod wraz z disttronicem...

Zderzaka nie mam :decayed: ale nie ma problemu z zakupem i pomalowaniem go w komorze :wink:

Niedaleko mnie jest lakiernia u znajomka co tym sie zajmuje :wink: niedługo tak wlasnie bede robił

Ciekawe, czy uda Ci sie odpalic dista...

Czego Ci jeszcze barkuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ACC potrzeba odiwdzić ASO jest tam OCHRONA KOMPONENTU :kwasny: ....no i kalibracja systemu dodatkowo :facepalm:.

Co do kamerki czyli APS+ to wyglada to tak zarowno na przykładzie Q7 czy B8

Kamera cofania Audi Q7 (2706452870) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tam podobno dobre aso? ;)

Same spece :wink:

Jak kumpel zmianiał tam tylko olej to nie zakrecili korka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje modów i autka, doczytałem sie dopiero do 11 - stej strony, i juz zaczełem myslec ile mam pln wolnych do wydania ;) Na teraz mam tylko pytanko - czy instalacja do podswietlenia nawiewow jest fabrycznie przygotowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma instalacji pod kratki nawiewow :kwasny: nawet w samych kratkach brak diod i wtyk .

Jakby co to mam na sprzedaz podswietlane kratki (komplet ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mam na sprzedaz podswietlane kratki (komplet ) :wink:

ja do tej pory nie podlaczylem lampki schowka :facepalm:

moze sie wreszcie za to wezme.. pod co sie podpiac? mam org instalacje wypuszczona na wtyk w poblizu prawego slupka..

ciekawe, czy mozna by sie wpiac w prawy slupek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpinałem sie pod włacznik swiateł masa , iluminacja pod 12V a do schowka to mozesz sie podpiac pod np. zapalniczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORI po wrzuceniu wstecznego masz kamerę, a po wciśnięciu przycisku na MMI przechodzisz do wizualizacji takiej, jak wrzucił Grzesiek i takiej jak jest np u mnie. Tak przynajmniej jest w Q7 u mojego ojca

mozesz tez ustawic zeby po wcisnieciu przycisku na desce wyswietlala sie od razu kamera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neony wyglądają świetnie. Ile taka podmiana kosztuje ? Czy to prosty plug&play czy trzeba dużo rezać zmieniając ze zwykłych żarówkowych ?

No i taki mały oftop jakiego wosku używasz/cie na zimę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zwykłe ledy nie są tak od razu P&P. Grzesiek dłuuugo walczył z neonami z tego co pamiętam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie co bym chcial zrobic jeszcze u siebie, bo chyba jednak nie rozstane sie z ta maszynka.

i skoro mowisz, ze disttronic to za duzo zabawy, to chcial bym czujniki cisnienia w ogumieniu..

nie moge zrobic tego prostego systemu z predkosci kola, wiec moze da sie dorezac z czujnikami?

przymierzales sie moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...