Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

jak to zrobisz to już nie będzie wiele do modzenia . Piękna fura na wypasie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko :wink: Tylko nie wiem czy masz otwory w tapicerce (kanapa)

Tak mam wcześniej miałem kanapy zabudowane i prostokątnych wycięć nie było więc nawet nie wiedziałem że mocowania mam :wink:

teraz przydało by się to plastikami obrobić bo wygląda na niedokończoną robotę...

Zamówiłeś już klimatronik? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu powiedz mi czy te lampki są takiej samej wielkości jak w B7? Białe lampki w drzwiach (pod spodem) i w środku pod nogami? :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu powiedz mi czy te lampki są takiej samej wielkości jak w B7? Białe lampki w drzwiach (pod spodem) i w środku pod nogami? :whistling:

Tak wielkośc jest ta sama :wink: ale słabiej będą doswietlać pod nogami

Spoko :wink: Tylko nie wiem czy masz otwory w tapicerce (kanapa)

Tak mam wcześniej miałem kanapy zabudowane i prostokątnych wycięć nie było więc nawet nie wiedziałem że mocowania mam :wink:

teraz przydało by się to plastikami obrobić bo wygląda na niedokończoną robotę...

Zamówiłeś już klimatronik? :decayed:

Mocowania będa w sam raz dla twoich pociech :wink:

Klimatronik z polifta 2 sterfowy zamówiony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu powiedz mi czy te lampki są takiej samej wielkości jak w B7? Białe lampki w drzwiach (pod spodem) i w środku pod nogami? :whistling:

Tak wielkośc jest ta sama :wink: ale słabiej będą doswietlać pod nogami

Muszę to przemyśleć... Ktos miał je do sprzedania ostatnio i się nad tym zastanawiałem. To masz z ASO? Ile sztuka? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamkpki uzywki 20 PLN 1 szt. :wink:

Mozesz dac te mocniejsze z Aukcji ---> CAN BUS W5W T10 3x SMD 5050 Led Audi Mercedes Golf (2906546521) - motoAllegro

U mnie przy ORI podswietleniu w przestrzeni nóg oraz wneki w tapicerce uzyskam mniej wiecej taki efekt :decayed:

Ambient_High.pngLED_High.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ ile płaciłeś za 4 x isofix też mam dziury w swoich a w komplecie nie było :kwasny:

możesz podać mi nr tych plastików?

Spoko :wink: Tylko nie wiem czy masz otwory w tapicerce (kanapa)

4 szt. 8T0887233B 4PK 4,50 pln sztuka :decayed:

Grzesiek a sa podswietlania led pod tablice ori ktore podejda u mnie? w obu pudlach?

Chodzi ci pod nogami ?

nie o podswietlenie tablicy rejestracyjnej chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sa jakies :wink: tak na szybko znalzałem to ---> https://www.suncoastparts.com/product/PKLEDAUP.html

Jak mozesz to daj fotke twoich lampek zobaczymy od czego pasują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IsoFix to bardzo przydatna rzecz, jestem w trakcie uzywania tego i jest to o niebo wygodniejsze niz zapinanie fotelika w pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełaczniki pod alarm oraz Pamięc zrobione :wink: Przy panelu nie ma żadnych obrysowavn czy cos w tym rodzaju , poprostu idzie inny boczek .

Kumpel namawia mnie na dodatkowe wygłuszenie wszystkich tapicerek i pewnie to zrobię .

1_315.jpg

1_316.jpg

1_317.jpg

1_314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu przyznaj się kiedy miałeś dzień bez rezanie albo załatwiania gratow,do rezanie?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu przyznaj się kiedy miałeś dzień bez rezanie albo załatwiania gratow,do rezanie?? :naughty:

:grin: ............tylko dni świateczne .

Wczoraj skończyłem Pakiet podswietlenie w boczkach tapicerki teraz tylko czekam na rączki w skórze od raggi :wink: aby wszystko poskładać do Qpy

Dodatkowo dzieki Bartkowi :good: przyjdzie w przyszłym tygodniu sterownik Pamieci fotela (zakupiony na Ebay)

Ciezko go dostać a i swoje kosztuje .

Pozostanie jeszcze grzana tylna kanapa i oczywiście znów wtyki,piny oraz kabelkologia :kox: także jest troszkę rezania aby coś w tym wyposazeniu było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także jest troszkę rezania aby coś w tym wyposazeniu było :decayed:

:decayed: tak wyposażonej wersji to pewnie w żadnym salonie nigdy nie widzieli :thumbup1: pogratulować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne foteliki a, że tak spytam co robisz ze starymi stołkami nie chciałbyś sprzedać tylnych plastików z siatkami:whistling:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne foteliki a, że tak spytam co robisz ze starymi stołkami nie chciałbyś sprzedać tylnych plastików z siatkami:whistling:?

Foteliki sprzedane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek powiedz mi czy lampy poliftowe tył pasuja P&P czy trzeba coś przerabiać?? Dodam, ze mam teraz Ledy z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek powiedz mi czy lampy poliftowe tył pasuja P&P czy trzeba coś przerabiać?? Dodam, ze mam teraz Ledy z tyłu

Potrzeba oczywiście zmienić wszystkie wtyki , piny oraz zrobic okablowanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...