Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest śliczna kosa :kox:

Również takiego koloru na żywo nie widziałem, przynajmniej sobie nie przypominam, ładniutka :good:

Opublikowano

fajna sztuka ale gałka to już :thumbdown:

Opublikowano

Vario, gałka jest ori - były w opcji takie gałki.. z tego co pamiętam bardzo drogie :shocked::)

Opublikowano

nie wiedziałem, chyba się starzeję, jak ORI to :good:

Opublikowano

piękny sedan :good: gałka może i ori, ale nie pasuje do wnętrza w ogóle... :wink4:

Opublikowano

Duży plus że sedan :good: Wyposażenie mega.. do tego quattro. Taką B7 przyjąłbym od razu :) Powodzenia w modach (chociaż nie ma za bardzo co modzić :P )

Opublikowano

Środek bardzo fajny (choć nie przepadam za pełną skórą), gałeczka trochę inna niż zwykle, ale w sumie daje radę. No ale nakładki robią robotę.:)

Opublikowano
  • Autor

Gałeczka rzecz gustu - taką sobie fabrycznie zamówił i tyle, mnie się podoba, nakładki także :)

Opublikowano

to teraz sofcik... i masz ~195 km/400Nm (przy zdrowej serii czyli czystych wtryskiwaczach) wówczas zobaczysz jak to się odpycha :)

Opublikowano

kolor powala faktycznie :slina:

nakladki tez :kox:

ale ten syf na dywanikach :thumbdown::sick3:

wyczysc auto porzadnie kolego w srodku bo az zal pokazywac takie usyfione

szerokosci zycze

Opublikowano

To prawda -"niczego jej nie brakuje" no i co tu modzić, jak wszystko jest?-śliczności ! :good:

Opublikowano

mi przy A3 też wszyscy mówili, że nie ma co modzić... a tak naprawdę zawsze się coś znajdzie :kox:

Opublikowano

s line piękny :kox:

Opublikowano

noo ładna sucz :naughty: ale pilnuj jej dobrze bo moja niestety odeszla w zapomnienie ;(

Opublikowano
  • Autor

ale ten syf na dywanikach :thumbdown: :sick3

heh wiedziałem, że w końcu ktoś zwróci na to uwagę :>, niestety nie miałem kiedy posprzątać a chcąc fotki wrzucić wyszło jak wyszło, pragnę nadmienić iż w chwili obecnej jest ład i porządek.....

co do modów to póki co jedynie jakiś programik mi chodzi po głowie, a że 2 wtryski są nowe kolejny do wymiany niebawem to jak wszystkie będą nowe będziemy myśleć ;)

Opublikowano

ale ten syf na dywanikach :thumbdown: :sick3

heh wiedziałem, że w końcu ktoś zwróci na to uwagę :>, niestety nie miałem kiedy posprzątać a chcąc fotki wrzucić wyszło jak wyszło, pragnę nadmienić iż w chwili obecnej jest ład i porządek.....

co do modów to póki co jedynie jakiś programik mi chodzi po głowie, a że 2 wtryski są nowe kolejny do wymiany niebawem to jak wszystkie będą nowe będziemy myśleć ;)

Jak ci strzeli 3 wtrysk to odrazu przeczyść wszystkie pozostałe i zrób program.

Jaki masz przebieg że 2 wtryski out i trzeci pada?

Opublikowano
  • Autor

ale ten syf na dywanikach :thumbdown: :sick3

heh wiedziałem, że w końcu ktoś zwróci na to uwagę :>, niestety nie miałem kiedy posprzątać a chcąc fotki wrzucić wyszło jak wyszło, pragnę nadmienić iż w chwili obecnej jest ład i porządek.....

co do modów to póki co jedynie jakiś programik mi chodzi po głowie, a że 2 wtryski są nowe kolejny do wymiany niebawem to jak wszystkie będą nowe będziemy myśleć ;)

Jak ci strzeli 3 wtrysk to od razu przeczyść wszystkie pozostałe i zrób program.

Jaki masz przebieg że 2 wtryski out i trzeci pada?

drogi Pani niespełna 168 tys.

wymiana pierwszego była przy ok 165 tys, po przejechaniu ok 1 tys kolega wymienił drugi tuż przed moim zakupem, ja zrobiłem ok 1,5 tys i mechanik stwierdził, że błędy które miałem wskazują na kolejny ale jeszcze nie wymieniłem bo póki co tylko raz kontrolka dała w d*pę i już od ok 400km nic się więcej nie pojawia, jak mi mignie to wymienię

ale nie lepiej program zrobić po wymianie załóżmy ostatniego wtrysku?

czyszczenie to rozumiem obowiązkowe przed programem?

możecie kogoś polecić w Krk żebym się nie musiał modlić o auto?

Opublikowano

compsport.pl :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.