Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ile mocy można się spodziewać?


welek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze na poczatek prosze nie besztac mnie jesli ten temat juz byl itp bo mam ograniczony dostep do netu i nie mam czasu tu siedziec i szperac.

Sprawa wyglada tak ze mam a4 b5 110klaczy i troche brakuje mi mocy chcialbym z 150 miec przynajmniej powiedzcie mniej wiecej jakie sa metody ile kosztuje jakie sa waszym zdaniem plusy i minusy takiej operacji czy to silnik nie kleknie mi po jakims czasie ogole to prosze o fachowe wskazowki a wiem ze tu ;( mechanikow nie brakuje na tym forum dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat tunningu 1.9 można tutaj prace magisterska napisać, a znalezienie konkretnych wiadomosci zajmie Ci tyle co napisanie tego wątku

:szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina z AWX, wtryski 216 oraz fmic, koło 4 tys bys musiał liczyć.

czyzby sie nie rozpedziles??

kolega chce 150koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze na poczatek prosze nie besztac mnie jesli ten temat juz byl itp bo mam ograniczony dostep do netu i nie mam czasu tu siedziec i szperac.

Sprawa wyglada tak ze mam a4 b5 110klaczy i troche brakuje mi mocy chcialbym z 150 miec przynajmniej powiedzcie mniej wiecej jakie sa metody ile kosztuje jakie sa waszym zdaniem plusy i minusy takiej operacji czy to silnik nie kleknie mi po jakims czasie ogole to prosze o fachowe wskazowki a wiem ze tu ;( mechanikow nie brakuje na tym forum dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Wywal kata i zrób program :cool1: Jak Zdrowa padaczka to 130 powinno spokojnie wyjść i b5 wtedy nawet jedzie. Pchanie się w wymienianie połowy tego co jest pod maską to głupota :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze na poczatek prosze nie besztac mnie jesli ten temat juz byl itp bo mam ograniczony dostep do netu i nie mam czasu tu siedziec i szperac.

Sprawa wyglada tak ze mam a4 b5 110klaczy i troche brakuje mi mocy chcialbym z 150 miec przynajmniej powiedzcie mniej wiecej jakie sa metody ile kosztuje jakie sa waszym zdaniem plusy i minusy takiej operacji czy to silnik nie kleknie mi po jakims czasie ogole to prosze o fachowe wskazowki a wiem ze tu ;( mechanikow nie brakuje na tym forum dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Wywal kata i zrób program :cool1: Jak Zdrowa padaczka to 130 powinno spokojnie wyjść i b5 wtedy nawet jedzie. Pchanie się w wymienianie połowy tego co jest pod maską to głupota :polew:

Generalnie tuning to głupota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem 130 to kazdy afn robi,a max na seryjnych gratach 145 chyba a srednio 140/300 wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN+Turbo AWX+216=15Xkm

AFN+turbo AWX+216+11=170km

AFN+turbo BRD+216=16Xkm

AFN+turbo BRD+230=17Xkm

AFN+turboBRD+230+11=18Xkm

Wyniki rzecz jasna +/-

FMIC pomijam bo on nie daje jakiś tam znacznych przyrostów moze max 5km :gwizdanie: ma inne zadanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN+Turbo AWX+216=15Xkm

AFN+turbo AWX+216+11=170km

AFN+turbo BRD+216=16Xkm

AFN+turbo BRD+230=17Xkm

AFN+turboBRD+230+11=18Xkm

Wyniki rzecz jasna +/-

FMIC pomijam bo on nie daje jakiś tam znacznych przyrostów moze max 5km gwizdanie ma inne zadanie naughty

i to powinno pojsc w ramke

jeszcze Dla PD powinno byc i do glownego działu zeby kazdy sie zapoznał i nie zadawal pytan :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN+Turbo AWX+216=15Xkm

AFN+turbo AWX+216+11=170km

AFN+turbo BRD+216=16Xkm

AFN+turbo BRD+230=17Xkm

AFN+turboBRD+230+11=18Xkm

Wyniki rzecz jasna +/-

FMIC pomijam bo on nie daje jakiś tam znacznych przyrostów moze max 5km :gwizdanie: ma inne zadanie :naughty:

nie wyrzuciłem tego wątka tylko z tego powodu :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...