Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacząłem prace nad instalacją audio w moim aucie. Audi mam już 2 tygodnie ale wcześniej nie było czasu się zabrać.

Okablowanie:

Zasilający: 35 mm2 SoundQuest + oprawka Zelaum ANL

Głośnikowe przód: 2,5 mm2 x2 Zelaum

Sygnałowe: przód: Hicar Laboga, tył Zelaum

Głośniki:

Przód tweetery RS Audio Advance, woofery.... się okaże ;-)

Sub: Vibe Space 8

Wzmacniacz:

Tymczasowo Vibe BlackBox Stereo 4

Jednostka główna:

Clarion DRX9175R

Procesor (prawdopodobnie):

Clarion DPH9300

Zaczynamy:

Pierwsze przymiarki sprzętu:

Audi_01.jpg

Audi_02.jpg

Audi_03.jpg

Jednostka główna:

Audi_05.jpg

Oprawka bezpiecznika na bezpiecznik ANL + kabel zasilający 35 mm2:

Audi_06.jpg

Audi_07.jpg

Audi_08.jpg

Audi_10.jpg

Początki słupków:

Audi_11.jpg

Audi_12.jpg

Wycinanki i budowa subwoofera:

Audi_13.jpg

Audi_14.jpg

Audi_15.jpg

Audi_17.jpg

Audi_18.jpg

Audi_19.jpg

Audi_20.jpg

Audi_21.jpg

Początek wygłuszania drzwi:

Audi_22.jpg

Audi_23.jpg

W trakcie okablowania::

Audi_24.jpg

Opublikowano

Audi mam już 2 tygodnie

:> Widzę że nie marnujesz czasu... :> Nie ma to jak świeżo po zakupie samochód rozmontować i złożyć. :)

Projekt zapowiada się ciekawie, widać że nie pierwszy.

Opublikowano
  • Autor

Przez te 2 tygodnie zrobiłem o wiele więcej niż car audio, ale to nie ten dział :-)

Opublikowano

Konkretne pudło zrobiłeś ! Gratuluje pomysłu :good:

Kierownica też fajna :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna porcja zdjęć:

Audi_A4_13.jpg

Audi_A4_14.jpg

Audi_A4_15.jpg

Audi_A4_16.jpg

Audi_A4_17.jpg

Audi_A4_18.jpg

Audi_A4_19.jpg

Audi_A4_20.jpg

Audi_A4_21.jpg

Audi_A4_22.jpg

Audi_A4_23.jpg

Audi_A4_24.jpg

Audi_A4_25.jpg

Audi_A4_26.jpg

Audi_A4_27.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam :hi:

Kolego robota robi wrażenie. Sam zastanawiałem się nad dołożeniem małego subwooferka do tyłu. Może skroiłbyś z mdf-u coś takiego dla mnie jak masz u siebie? Na pewno na forum znalazło by się jeszcze kilka osób które by kupiło coś takiego od Ciebie :naughty: Masz już wszystkie wymiary więc może zacząłbyś seryjną produkcję tego co? Jakby cena była dobra to myślę że schodziło by jak ciepłe bułki :decayed:

Opublikowano

i ja sie podpisuje pod tym, jestes w stanie podac jakies wymiary tej skrzynki, jaki litraz :)? Swietna robota

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gratulacje :hi: ja też u siebie zmęczyłem skrzynie w boczek i miałem zamieścić zdjęcia, ale po obejrzeniu twoich zrezygnowałem :kox:. Powodzenia przy dalszych pracach :naughty:

Opublikowano

Miodzio, czekamy dalej na te 16 eczki

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze chwilkę i biorę się do pracy. W międzyczasie wypadł urlop i nie mogłem podłubać.

Poza tym audi to moje 3-cie auto więc sobie stoi i robię w wolnych chwilach.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:17_________________________________________________W tej chwili niestety prace stanęły. Zacząłem jeździć tym autem na co dzień i wyszło parę innych rzeczy do naprawy oraz spraw serwisowych. Jak tylko uporam się z tematem to biorę się do dalszej pracy nad audio.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Profi robota, gratuluję. Clarek 9175 to znakomity wybór, dzisiaj i za dwa tysie ciężko coś kupić równie dobrego.

Powodzenia podczas prac.

Pozdrawiam, M.

Opublikowano

Kabar jak ukończysz to podjedź na spota - posłuchamy jak ten zestaw pompuje :evil: :evil: :evil::good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Więc, postępy są niewielkie, ale coś tam działam.

Rzut okiem na wzmaki które czekają na montaż oraz parę fotek z początku budowy drzwi:

Audi_A4_28.jpg

Audi_A4_29.jpg

Audi_A4_30.jpg

Audi_A4_31.jpg

Audi_A4_32.jpg

Audi_A4_33.jpg

Audi_A4_34.jpg

Audi_A4_35.jpg

Opublikowano

Witam.

Mam takiego Clariona na półeczce czekającego na lepsze czasy :) Gratuluję zapału i cierpliwości przy walce z audio .

Pozdrawiam.

Krzysiek

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kolego mam tak samo u siebie zrobiony tył tylko że jak biore głośniej to tak jakby puszka była za mała pod głośnik i nie wiem czego to jest wina?Może pomożesz

  • 2 lata później...
Opublikowano

Kurde 2/3 fot chyba w kosmos wyleciało, a ja inspiracji szukałem :D

  • 1 rok później...
Opublikowano

Przepraszam za odkop ma ktoś fotki z tego tematu?


@up

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie gdzieś poginęły. Postaram się wrzucić jeszcze raz.

Opublikowano

Ok dziękuje i czekam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.