Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OCENCIE TO .....


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

JEZELI CHODZI O BLACHY TO NIEMA NAJMNIEJSZYCH MANKAMENTOW A O SILNIK JAK DO TEJ PORY NIE NARZEKAM I OBY TAK DALEJ NIEDLUGO ZROBIE MU SESJE ZDJECIOWA NAD MORZEM BO MAM NIEDALEKO I NAWET JUZ MOZE Z FELGAMI .... NAPISZCIE CZY FELGI Z OPONAMI 16 DOSC LADNE GWIAZDY OPONA 205/55/16 DUNLOP ZA 550 EURO TO DUZO ZESTAWIK NOWYObrazek

a ja mam pytanko ... jakie oznaczenia ma silnik ... bo na tylnej klapie masz napis TDI co by sugerowalo ze pod maska jest jednostka 110-cio konna ......

jednostki 90-cio konne mialy TDI .... chyba ze ktos sobie nakleil inne oznaczenia .....

P.S ładny Avancik .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASCIWIE TO NIEJESTEM PEWNIEN CZY TO JEST AFN CZY AHU MOZE POWIECIE MI JAK TO SPRAWDZIC POZDRO Obrazek

cos mi sie wydaje ze to jest AFN .... te 193 km/h to troszke duzo jak na 90 kucy w Avancie .... ;-)

jak sprawdzic ....

-przeczytaj oznaczenia na naklejce w miejscu gdzie masz kolo zapasowe

-na naklejce na oslonie rozrzadu ....

-w papierach (jakie dostałes kupujac auto).....

P.S cos mi sie wydaje ze bedziesz mile zaskoczony .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupilem cacko o nazwie a4 z 97 roku w tdi -90ps autko ma przebieg 225 tys robie nim duzo kilometrow i wszystko jak narazie jest w jak najlepszym porzadku nawet osignelem nim predkosc 193 km /h pali malo ale to standart w tdi mam 2 pytania czy 24 tys pln to duzo jak za niego (avant)? i jaki mam olej zalac bo niewiem jaki byl porzedni choc mysle o mobil 1 10w40 ?Obrazek

kolega dał za a4 avant 98 r 1.9 tdi AFN 110 km w tym samym kolorze z climatroniciem 4 poduchy alufelgi x 5 szyby prad lustra itp. opłaconą gotową do rejestracji 26500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Pierwszy jest w starej budzie C4 i okrutnie jak na taki samochód drogi, a drugi co prawda C5,ale z uszkodzonym silnikiem i przed opłatami. I gdzie tu interes?

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM OZNACZENIE AAHU N1 I TE N1 MNIE DZIWI POWINNO BYC CHYBA Z1 ? CO O TYM SADZICIE .......Obrazek

jednak masz 90 kucy .. silnik AHU (brat bliźniak silnika 1Z) ....

szkoda ... a moglo byc 110 .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM OZNACZENIE AAHU N1 I TE N1 MNIE DZIWI POWINNO BYC CHYBA Z1 ? CO O TYM SADZICIE .......Obrazek

jednak masz 90 kucy .. silnik AHU (brat bliźniak silnika 1Z) ....

szkoda ... a moglo byc 110 .... :twisted:

rzeczywiscie szkoda niby tylko 20 ps roznicy a jednak to przepasc wierz mi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepasc wierz mi

I to potworna,jedyne co to Chip Cie ratuje żeby sie szybciej toczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co narazie starczy mi sie wozic kolo 180 km/h przeciez nie kupilem audi zeby sie scigac bo bym kupil np golfa vr6 2.8 benzyne a kupilem audi aby bezpiecznie i wygodnie wozic zone i dzieci ktorych narazie niemam a co do mocy to szwagra audiola qatro 1.9tdi 96 kw wyciagnal zaledwie 197km/h.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co narazie starczy mi sie wozic kolo 180 km/h przeciez nie kupilem audi zeby sie scigac bo bym kupil np golfa vr6 2.8 benzyne a kupilem audi aby bezpiecznie i wygodnie wozic zone i dzieci ktorych narazie niemam a co do mocy to szwagra audiola qatro 1.9tdi 96 kw wyciagnal zaledwie 197km/h.....

w quattro :wink: nie chodzi o moc a o przyjemność z jazdy,popieśc sie ze szwagrem w zimie to docenisz Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...