Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

system namierzania samochodu - jaki dodatkowe zabezpieczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedynie czego się boję to podłączenie telefonu na stałe pod ładowarke, pateria się nie wysypie? Albo w najgorszym wypadku powiedzmy po miesiącu nie pójdzie to z dymem...? Teraz pytanie do osoby obcykanej w telefonach, czyli jaka jest najtańsza komórka z gpsem :tongue4:

se c702

Opublikowano
  • Autor

Jedynie czego się boję to podłączenie telefonu na stałe pod ładowarke, pateria się nie wysypie? Albo w najgorszym wypadku powiedzmy po miesiącu nie pójdzie to z dymem...? Teraz pytanie do osoby obcykanej w telefonach, czyli jaka jest najtańsza komórka z gpsem :tongue4:

nie, telefon jak sie nałąduje to sam przerywa ładowanie, a ładowarka ma w sobie bezpiecznik[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 10:20_________________________________________________se c702 kupisz juz za okolo 100-120 zł

nokia 6210 navigator - od 150 zł

nokia n95 - od 150 zł w kiepskim stanie - tego jednak nie polecałbym

NOKIA 2710 NAVI - 150 zł

Samsung Avila z GPS - 150 zł

oczywiscie wszystkie używki, bo nówka do lezenia w desce rozdzielczej potrzebna nie jest :D

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy komorka z wbudowanym modulem GPS zawsze korzysta z transferu danych poprzez internet ? Mam c702 i korzystam czasem z programy TrekBuddy, mam wgrane mapy na fona i podczas korzystania nie nalicza mi zadnej oplaty za korzystanie z GPS. A wiec transfer danych poprzez internet u Ciebie w systemie polega na komunikacji z google maps, tak ?

Opublikowano

Jedynie czego się boję to podłączenie telefonu na stałe pod ładowarke, pateria się nie wysypie? Albo w najgorszym wypadku powiedzmy po miesiącu nie pójdzie to z dymem...? Teraz pytanie do osoby obcykanej w telefonach, czyli jaka jest najtańsza komórka z gpsem :tongue4:

nie, telefon jak sie nałąduje to sam przerywa ładowanie, a ładowarka ma w sobie bezpiecznik

Sęk w tym, że bezsensu byloby rozlaczacz telefon po kazdym naladowaniu. A sytuacja tutaj jest taka, ze telefon jest schowany pod deska i podlaczony pod ladowanie na stale i w tym czasie bateria nie jest w stanie sie rozladowac nawet o 4%... Wiec na pewno po jakims czasie (3-4 miesiace) bateria by sie zepsula i komorka sie wylaczy. Nie mam racji?

Znam to z uzytkowania laptopow (bylem sprzedawca :) ) ludzie, nie wyjmuja baterii z laptopa, gdy maja podlaczone zasilanie. Bateria w ciagu 6 miesiecy w ten sposob sie psuje.

Opublikowano

No tak jest z bateriami. Jednak na postoju typu : 2-3 dni bez jazdy bateria będzie przydatna. A jak ktoś dużo jeździ to cały czas będzie doładowywana.

Nie wiem czy byłby sens obejścia baterii i podłączenia bezpośrednio pod zasilanie, ale wtedy na dłuższych postojach będzie pobór prądu, nie wiem czy nie powodowałby rozładowania aku. Może to mały pobór ale różnie to bywa. Mój kolega dawno dawno temu w polonezie, niedomknął klapy bagażnika i świeciła mu lampka i przez weekend rozładował sie aku.

Opublikowano

ladowarka bierze 1w, wiem bo mierzylem, wiec aku raczej nie padnie, zaroweczka w poldku pewnie miala z 12w wiec... :)

A bateria padnie pewnie, ale to nic , bo telefon ciagle bedzie dzialal, jedynie jak go pozniej bysmy chcieli uzytkowac to bedzie problem z trzymaniem baterii, tak to nic sie nie stanie :)

Opublikowano
Czy komorka z wbudowanym modulem GPS zawsze korzysta z transferu danych poprzez internet ? Mam c702 i korzystam czasem z programy TrekBuddy, mam wgrane mapy na fona i podczas korzystania nie nalicza mi zadnej oplaty za korzystanie z GPS. A wiec transfer danych poprzez internet u Ciebie w systemie polega na komunikacji z google maps, tak ?

Sygnał GPS jest darmowy, bo urządzenie tylko wyszukuje satelity żeby określić swoje położenie i nie pobiera żadnych danych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.