Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

ale ten czas leci tak nie dawno tym samym się interesowałem a teraz mojej córeczce musiałem kupić wózek ale z silnikiem :wink: bo zdała prawko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My teraz zmienialiśmy fotelik powyżej 18kg i wybór padł na scos takiego Recaro Young Sport Kolekcja 2012 + FAJNE GRATISY ! (2539372563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ogólnie małej sie podoba bo miekki i nie poci sie w nim tak.Minus za rozkładanie do snu,oraz za zapinanie ale za parę mcy zmieniamy jej zapięcie pasów więc powinno być oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My teraz zmienialiśmy fotelik powyżej 18kg i wybór padł na scos takiego Recaro Young Sport Kolekcja 2012 + FAJNE GRATISY ! (2539372563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ogólnie małej sie podoba bo miekki i nie poci sie w nim tak.Minus za rozkładanie do snu,oraz za zapinanie ale za parę mcy zmieniamy jej zapięcie pasów więc powinno być oki.

używam identycznego od paru miesięcy:decayed:

22e385d070739f29m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem Recaro jest trochę z tyłu, za takimi producentami fotelików jak Maxi Cosi czy Romer.

Mam na myśli i jakość wykonania, jak również ergonomię, bezpieczeństwo czy funkcjonalność...

Przetestowałem trochę tego sprzętu i Recaro jest dla mnie średnie...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się ze mną nie zgodzić, ale moim zdaniem Recaro jest trochę z tyłu, za takimi producentami fotelików jak Maxi Cosi czy Romer.

Mam na myśli i jakość wykonania, jak również ergonomię, bezpieczeństwo czy funkcjonalność...

Przetestowałem trochę tego sprzętu i Recaro jest dla mnie średnie...:wink:

na pewno pod względem pozycji spoczynkowej dla maluchów to się zgodzę w 100% w Recaro nie ma jej praktycznie wcale :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z tobą że jest troche w plecy z lepszymi firmami ale w testach bezpieczeństwa wypada dość dobrze.

Co do pozycji do snu to fakt lipa jakich mało,nasz stary roomer juz lepiej sobie z tym radzi.

Arek a wy już zapinacie małą na pasy z samochodu czy dalej z fotelika???

Gdzieś wyczytałem ze najlepiej przejść na pasy z samochodu powyżej 18kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a wy już zapinacie małą na pasy z samochodu czy dalej z fotelika???

Gdzieś wyczytałem ze najlepiej przejść na pasy z samochodu powyżej 18kg.

nadal z fotelika.

no na foteliku pisze że między 9-18 kg stosujemy wkładkę i zapinamy na pasy z fotelika czyli 5-cio punktowe, a między 18-36 kg zapinamy dziecko pasami z samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ma pucka :kox:

on się zapasł na samych cycach :decayed: lekarz się dziwił że tygodniowo przybierał 400g a w miesiącu powinien 800 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ma pucka :kox:

on się zapasł na samych cycach :decayed: lekarz się dziwił że tygodniowo przybierał 400g a w miesiącu powinien 800 :kox:

Zacznie śmigać to zaraz mu zejdzie:)

Nasza mała dziś poszła pierwszy dzień do przedszkola.Jak na razie pędzi pełna szczęścia,ciekawe ile to potrwa....

42375560b35c965em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój maluszek dziś pierwszy dzień w żłobku :whistling: , ciekawe jak długo z nią wytrzymają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna ta wasza córcia :) a jaka już duża

po dzieciach widać dopiero jak ten czas szybko leci

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna ta wasza córcia :) a jaka już duża

po dzieciach widać dopiero jak ten czas szybko leci

dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...