Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
...no to dołączam do wątku , wczoraj po 3x teście okazało się , że będę tatą :decayed: , trzeba teraz zmądrzeć :grin:

to jaką książkę będziesz czytał teraz ? :decayed:

Gratulacje....

Btw moja też coś ostatnio coraz częściej wspomina o dziecku :doh::decayed:

nie martw się, koledzy pomogą :whistling:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
...no to dołączam do wątku , wczoraj po 3x teście okazało się , że będę tatą :decayed: , trzeba teraz zmądrzeć :grin:

to jaką książkę będziesz czytał teraz ? :decayed:

Gratulacje....

Btw moja też coś ostatnio coraz częściej wspomina o dziecku :doh::decayed:

niemartw się, koledzy pomogą :whistling:

własnie :wink: jak synek to wal do Dimana a jak córa to Stanley albo Ja :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
...no to dołączam do wątku , wczoraj po 3x teście okazało się , że będę tatą :decayed: , trzeba teraz zmądrzeć :grin:

to jaką książkę będziesz czytał teraz ? :decayed:

Gratulacje....

Btw moja też coś ostatnio coraz częściej wspomina o dziecku :doh::decayed:

niemartw się, koledzy pomogą :whistling:

własnie :wink: jak synek to wal do Dimana a jak córa to Stanley albo Ja :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

wiem wiem powiedzieli mi że mają u mnie dług wdzięczności i że też pomogą :kox:

Opublikowano
...no to dołączam do wątku , wczoraj po 3x teście okazało się , że będę tatą :decayed: , trzeba teraz zmądrzeć :grin:

to jaką książkę będziesz czytał teraz ? :decayed:

Gratulacje....

Btw moja też coś ostatnio coraz częściej wspomina o dziecku :doh::decayed:

niemartw się, koledzy pomogą :whistling:

własnie :wink: jak synek to wal do Dimana a jak córa to Stanley albo Ja :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

wiem wiem powiedzieli mi że mają u mnie dług wdzięczności i że też pomogą :kox:

a tu jeeeeeb 6raczki

:facepalm:

Opublikowano
...no to dołączam do wątku , wczoraj po 3x teście okazało się , że będę tatą :decayed: , trzeba teraz zmądrzeć :grin:

to jaką książkę będziesz czytał teraz ? :decayed:

Gratulacje....

Btw moja też coś ostatnio coraz częściej wspomina o dziecku :doh::decayed:

niemartw się, koledzy pomogą :whistling:

własnie :wink: jak synek to wal do Dimana a jak córa to Stanley albo Ja :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

i ja też ja też :banan::banan::banan:

:decayed::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakbym widział moją małą :decayed:

Opublikowano
jakbym widział moją małą :decayed:

nie no jakbym filmik z Wiktorem nagrał te dzieci są identyczne :naughty:

Opublikowano
jakbym widział moją małą :decayed:

:decayed: rewelka

Opublikowano

no i poimprezowane teraz to już z górki czas poleci jak szalony :whistling: roczek za nami :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ale ucichło :whistling: teraz do komunii trzeba się przygotować :grin:

Opublikowano

My do chrzcin na 8 lipca :decayed:

Opublikowano
My do chrzcin na 8 lipca :decayed:

to już niedługo :thumbup1:, żartowałem z tą komunią :polew::polew::polew: mała ma 13 miesięcy

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

Opublikowano
:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

Jak nie będziesz dawał sobie rady to daj znać... :wink:

Opublikowano
:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

Jak nie będziesz dawał sobie rady to daj znać... :wink:

:decayed:

już pół śląska mu zaoferowało pomoc :banan: ......i bynajmniej nie z powodu tego ,że to fajny gość ale z powodu jego kobitki :naughty::slina:

:decayed:

działaj Miszka działaj i powodzonka :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

Jak nie będziesz dawał sobie rady to daj znać... :wink:

jak co to się odezwę :decayed:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

Jak nie będziesz dawał sobie rady to daj znać... :wink:

:decayed:

już pół śląska mu zaoferowało pomoc :banan: ......i bynajmniej nie z powodu tego ,że to fajny gość ale z powodu jego kobitki :naughty::slina:

:decayed:

działaj Miszka działaj i powodzonka :wink:

już pisałem chcą pomagać Ci którym i ja pomagałem :kox:

Opublikowano

Miszka DAMY RADE :wink:

Opublikowano
:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

Jak nie będziesz dawał sobie rady to daj znać... :wink:

jak co to się odezwę :decayed:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

Jak nie będziesz dawał sobie rady to daj znać... :wink:

:decayed:

już pół śląska mu zaoferowało pomoc :banan: ......i bynajmniej nie z powodu tego ,że to fajny gość ale z powodu jego kobitki :naughty::slina:

:decayed:

działaj Miszka działaj i powodzonka :wink:

już pisałem chcą pomagać Ci którym i ja pomagałem :kox:

no tak ale Ty tylko dzwoniłeś i podtrzymywałeś mnie na duchu :kox::grin:

Opublikowano
:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

jak z twoja? przeciez mowiles ze na spiocha ja bierzesz i ona nic niewie :decayed:
Opublikowano
:hi:

no ja z moją zaczęliśmy się tzw.starać :kox:

jak twoja dalej będzie udawać orgazm, to dzieci z tego nie będzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.