Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

jakich termometrów do pomiaru temperatury używacie przy waszych pociechach :eusathink:

taki który jest bez inwazyjny przystawiam do głowy i naciskam po sekundzie pokazuje temperaturę i jestem zadowolony

:facepalm:

tzn ? jakaś firma?, jakieś parametry? itp :wink:

curva jaka firma co ja encyklopedia jestem czy co moment :doh:

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

coś takiego http://allegro.pl/zadbaj-o-zdrowie-swojego-dziecka-termometr-gratis-i2201118668.html niby szajs ale ja jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bulik firma za bardzo tutaj niema znaczenia bo rozbieznosc takich termometrow jest jeszcze duza, nie sa to zbyt precyzyjne pomiary.

najbardziej precyzyjny pomiar to pomiar zrobiony w uchu, wiadomo troche klopot zeby to zrobic maluchowi nom ale niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich termometrów do pomiaru temperatury używacie przy waszych pociechach :eusathink:

taki który jest bez inwazyjny przystawiam do głowy i naciskam po sekundzie pokazuje temperaturę i jestem zadowolony

:facepalm:

tzn ? jakaś firma?, jakieś parametry? itp :wink:

curva jaka firma co ja encyklopedia jestem czy co moment :doh:

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

coś takiego http://allegro.pl/zadbaj-o-zdrowie-swojego-dziecka-termometr-gratis-i2201118668.html niby szajs ale ja jestem zadowolony

no i oto mnie chodziło padre :good:

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Bulik firma za bardzo tutaj niema znaczenia bo rozbieznosc takich termometrow jest jeszcze duza, nie sa to zbyt precyzyjne pomiary.

najbardziej precyzyjny pomiar to pomiar zrobiony w uchu, wiadomo troche klopot zeby to zrobic maluchowi nom ale niestety

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

mieniałem na myśli konkretnej firmy tak napisałem poglądowo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi mnie bardziej przekonuje :wink:

he mnie też bo Wiktor nie używa smoczka ale ciekawy bajer dla korzystających :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my taki : http://allegro.pl/termometr-bezdotykowy-elektroniczny-nc100-wys-24h-i2196265916.html

mierzę temp wszystkiego co się porusza lub nie.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zawiozłem żonę do szpitala bo młody nie chce wyjść :kwasny: Jeszcze jutro nic nie będą robili... czekają, aż sam zacznie się gramowlić... ale już w piątek zaczynają działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zawiozłem żonę do szpitala bo młody nie chce wyjść :kwasny: Jeszcze jutro nic nie będą robili... czekają, aż sam zacznie się gramowlić... ale już w piątek zaczynają działać.

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zawiozłem żonę do szpitala bo młody nie chce wyjść :kwasny: Jeszcze jutro nic nie będą robili... czekają, aż sam zacznie się gramowlić... ale już w piątek zaczynają działać.

powodzenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zawiozłem żonę do szpitala bo młody nie chce wyjść :kwasny: Jeszcze jutro nic nie będą robili... czekają, aż sam zacznie się gramowlić... ale już w piątek zaczynają działać.

jakieś wieści z "frontu" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody dalej nie chce wyjść :thumbdown: Jutro nic nie będą robili bo przepych na porodówce... dobrze, że szefowa porodówki to znajoma :decayed: Dzisiaj pojawiły się pierwsze dwa skurcze ale coś czuję, że będę miał najlepszy prezent urodzinowy jaki można sobie wymarzyć ( 1 kwietnia mam urodziny) .... do niedzieli tak czy siak... jak nie wyjdzie to go wyciągną :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prezenta będziesz miał zajebiaszczego

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody dalej nie chce wyjść :thumbdown: Jutro nic nie będą robili bo przepych na porodówce... dobrze, że szefowa porodówki to znajoma :decayed: Dzisiaj pojawiły się pierwsze dwa skurcze ale coś czuję, że będę miał najlepszy prezent urodzinowy jaki można sobie wymarzyć ( 1 kwietnia mam urodziny) .... do niedzieli tak czy siak... jak nie wyjdzie to go wyciągną :naughty:

albo będzie prima aprilis :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu.. .co prawda nie poszło po naszej myśli bo skończyło się na cesarce.

Konrad urodził o 16:32 waga 3260 i 52cm

1 kwietnia mam urodziny i nie czekaliśmy do 1 go.

IMG_20120330_00002.jpg

IMG_20120330_00004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w domu.. .co prawda nie poszło po naszej myśli bo skończyło się na cesarce.

Konrad urodził o 16:32 waga 3260 i 52cm

1 kwietnia mam urodziny i nie czekaliśmy do 1 go.

http://s6.postimage.org/63a9xnajx/IMG_20120330_00002.jpg

http://s6.postimage.org/5rstkvu3x/IMG_20120330_00004.jpg

gratulacje dla mamy i taty :banan::banan: i życzę wiele cierpliwości bo dużo się jej przyda powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...