Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki Pany raz jeszcze :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :decayed:

jutro (czwartek) "pępkowe" zapraszam :decayed: -zobaczymy ile osób mi się zmieści w mieszkaniu :kox::naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Pany raz jeszcze :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :decayed:

jutro (czwartek) "pępkowe" zapraszam :decayed: -zobaczymy ile osób mi się zmieści w mieszkaniu :kox::naughty::decayed:

kurde a miało być piątek już się nastawiłem :decayed: a tu cza do roboty w piątek gibać ;(

Opublikowano

Dzięki Pany raz jeszcze :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :decayed:

jutro (czwartek) "pępkowe" zapraszam :decayed: -zobaczymy ile osób mi się zmieści w mieszkaniu :kox::naughty::decayed:

do fiata 500 weszlo 18 osob wiec mozesz sie zdziwic jakie masz pojemne mieszkanie :polew: stand up party czy cos hehe
Opublikowano

Co tam słychać tatusiowie? jak Wasze pociechy? :cheesy:

Opublikowano
Co tam słychać tatusiowie? jak Wasze pociechy? :cheesy:

a dziękuje, moja ma się dobrze. za pare dni skończy pół roczku, ma już ząbek, siedzi prawie samodzielnie i szaleje w chodziku po domu:cheesy:

a jak wasza ?

Opublikowano
Co tam słychać tatusiowie? jak Wasze pociechy? :cheesy:

u mojego małego szkraba też jest spoko ząbki ma 4, piąty się przebija siedzi już dawno :tongue4: chodzi trzymając się za rączki :kox: i pomału dobija do roku :punk:

Opublikowano

hehe... :) nasza dzisiaj skończyła siódmy miesiąc

głośno i wyraźnie mówi 'NIE' i jest najlepsza w pluciu na odległość :kox: (czyżby to już był bunt dwulatka) :polew:

już widać że będzie z niej łobuz ;)

Opublikowano
już widać że będzie z niej łobuz ;)

to tak jak nasza, też ma takie zapędy:cheesy:

Opublikowano
hehe... :) nasza dzisiaj skończyła siódmy miesiąc

nasza zaczęła 11y a ząbków niema :blink:

Opublikowano

łooo, to grubo :whistling:

hehe... luzik, podobno do roku może nie być, dopiero potem można się zacząć martwić :wink:

Opublikowano
łooo, to grubo :whistling:

hehe... luzik, podobno do roku może nie być, dopiero potem można się zacząć martwić :wink:

tak też powiedziała lekarka ,a biorąc pod uwagę że ja miałem późno i to że Maja jest wcześniakiem to podobno norma :decayed:

Opublikowano

co tam w temacie ? :naughty:

Opublikowano
co tam w temacie ? :naughty:

czas robić następne bo te co mamy już prawie odchowane :whistling::naughty:

Opublikowano
co tam w temacie ?

:naughty:

czas robić następne bo te co mamy już prawie odchowane :whistling::naughty:

w sumie masz rację :naughty:

nawet Basi dzisiaj się śniło, że zaszła.... :dancing:

Opublikowano

no to do roboty :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: ,a ja se dam kilka miesięcy też czasu :decayed:

Opublikowano

Może ja se zrobię? :naughty:

Opublikowano
no to do roboty :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: ,a ja se dam kilka miesięcy też czasu :decayed:

ty sobie musisz na razie jedno wychować :tongue4:

Opublikowano

My dalej czekamy... termin na 21 marca...

Opublikowano
Może ja se zrobię? :naughty:

rób rób ktoś musi na moją emeryturę robić :whistling:

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

My dalej czekamy... termin na 21 marca...

spoko doczekasz się i Ty :naughty:

Opublikowano
Może ja se zrobię? :naughty:

samemu nie dasz rady :jerk::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.