Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

nero nie wiem jak to wygląda w :a4fan: ale pakowałem kiedyś kuzynkę do Laguny II w kombi i mimo obaw zmieściły się 2 walizki,duża torba podróżna kupa innych mniejszych gratów i wózek dla bliźniaków.Co prawda musiałem zdemontować koła z wózka bo klapa nie chciała się domknąć ale było OK.Wizualnie bagażnik w :audi: wydaje mi się większy niż w Lagunie więc nie powinno być problemów.

Osobiście to do mojej :a4fan: zapakowałem w ostatnie wakacje 3 dorosłe osoby i dwójkę dzieci w fotelikach.W bagażniku zmieściłem p*erdolną walizę,dwie duże torby podróżne i jedną małą.Wózek jedynka wszedł bez problemu i jeszcze było dość sporo miejsca na mniejsze graty.

Powiem tak.Dużo zależy od umiejętności prawidłowego rozmieszczenia bagażu.Popróbujesz kilka razy a zmieścisz więcej niż ci się wydaje.

---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

i od piątku mam drugą śliczną córę

Gratki :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a gdzie miejsce na skrzynie basowa ja sie pytam? :grin:

Ja mam ori więc nie mam problemu :dance2:

dyć to jest skrzyneczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i od piątku mam drugą śliczną córę

gratulacje:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie miejsce na skrzynie basowa ja sie pytam? :grin:

Ja mam ori więc nie mam problemu :dance2:

mialem ori i bylo kapa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero nie wiem jak to wygląda w :a4fan: ale pakowałem kiedyś kuzynkę do Laguny II w kombi i mimo obaw zmieściły się 2 walizki,duża torba podróżna kupa innych mniejszych gratów i wózek dla bliźniaków.Co prawda musiałem zdemontować koła z wózka bo klapa nie chciała się domknąć ale było OK.Wizualnie bagażnik w :audi: wydaje mi się większy niż w Lagunie więc nie powinno być problemów.

Osobiście to do mojej :a4fan: zapakowałem w ostatnie wakacje 3 dorosłe osoby i dwójkę dzieci w fotelikach.W bagażniku zmieściłem p*erdolną walizę,dwie duże torby podróżne i jedną małą.Wózek jedynka wszedł bez problemu i jeszcze było dość sporo miejsca na mniejsze graty.

Powiem tak.Dużo zależy od umiejętności prawidłowego rozmieszczenia bagażu.Popróbujesz kilka razy a zmieścisz więcej niż ci się wydaje.

:

fakt, że w zeszłym roku jechaliśmy nad morze w 4 osoby + dziecko, bagażu trochę było, wózek co prawda dla jednego dziecka i tylko spacerowy, ale jeszcze łóżeczko przenośne dla dzieciaka i wiele innych i spokojnie się spakowaliśmy. także jak teraz odejdą dwie dorosłe osoby, a dojdą dwa maluchy to też chyba damy radę się w nasze A4 zapakować :)

już dokupiłem sobie na wszelki wypadek tą siatkę oddzielającą bagażnik od miejsc siedzacych, żeby w przypadku załadowania bagażnika po dach nic nie przeleciało do przodu w nagłych przypadkach ;)

ze skrzynią nie będę miał problemu bo mam zrobioną zabudowę audio w podłodze bagażnika :) chociaż i tak planuję ją sprzedać jak przyjdą dzieci, bo jednak lepiej mieć to koło zapasowe cały czas w aucie, a teraz jest tam akurat sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero84 pokaz foto jak wyglada ta zabudowa suba

a4%2520zabudowa2.jpg

koło zapasowe w sprayu niestety.

na dłuższe wyjazdy zabudowę wyjmuję i wrzucam zapas normalnie. ale przy bliźniakach i dużo częstszym pewnie korzystaniu z bagażnika bedę musiał pewnie z tego zrezygnować, tym bardziej, że częściej już jeździ moja żona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie miejsce na skrzynie basowa ja sie pytam? :grin:

Ja mam ori więc nie mam problemu :dance2:

dyć to jest skrzyneczka :naughty:

Mnie tam wystarcza i tak już pół głuchy jestem więc nie będę się dobijał.

W zeszłym roku miałem problem przejść badania na słuch :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero84 pokaz foto jak wyglada ta zabudowa suba

https://lh4.googleusercontent.com/-BWMNR938NyY/TpLk8ICp2LI/AAAAAAAAAI0/hgvDdqbIiIo/s800/a4%2520zabudowa2.jpg

koło zapasowe w sprayu niestety.

na dłuższe wyjazdy zabudowę wyjmuję i wrzucam zapas normalnie. ale przy bliźniakach i dużo częstszym pewnie korzystaniu z bagażnika bedę musiał pewnie z tego zrezygnować, tym bardziej, że częściej już jeździ moja żona.

poprawiłem w poprzednim poście na większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyglada,:thumbup1:

też mi się podoba, no ale chyba będę musiał sprzedać po tym sezonie zabudowę, bo wkładanie wózka dla bliźniaków i innych dupereli mija się z celem przy takiej zabudowie. poza tym wolałbym już jednak mieć na stałe normalny zapas, a nie pianke w sprayu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz quattro to najlepszym rozwiazaniem bylo by zabudowanie subika w schowku po prawej lub lewej stronie bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich termometrów do pomiaru temperatury używacie przy waszych pociechach :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich termometrów do pomiaru temperatury używacie przy waszych pociechach :eusathink:

taki który jest bez inwazyjny przystawiam do głowy i naciskam po sekundzie pokazuje temperaturę i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich termometrów do pomiaru temperatury używacie przy waszych pociechach :eusathink:

taki który jest bez inwazyjny przystawiam do głowy i naciskam po sekundzie pokazuje temperaturę i jestem zadowolony

:facepalm:

tzn ? jakaś firma?, jakieś parametry? itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...