Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma jak dwa karmienia nocne masakra :zemdlal:

haahh za to u nas mioooodzio jak zasnie po butli o 21:30 to ma pobutke o 7 rano :naughty: :naughty: (dostaje pakiet butla+pielucha) i do 10ej kimono :kox:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 17:20_________________________________________________

moja mała waży już 2,5 kg i coraz bardziej pcha się na ten świat :kox:

moja tyle wazyła jak sie urodziła :gwizdanie:

a teraz ma 6kg :silacz:

poprawka 6.470 :decayed:

to nieźle ją futrujecie - Wiktor ma 6400 to znaczy miał w zeszłym tygodniu jak go ważyliśmy :cool1:

może wy zamiast mleka podajecie Mega Mas :evil:

:decayed:

na sztucznym szybko dzieci przybywają na wadze, bo chyba tak Bulik karmii :mysli:

no karmi sztucznym no ale ja też po drugim miesiącu tak właśnie musiałem z małym zrobić i aż tak mocno nie przybiera pewnie popieprzył puszki :decayed:

noł łej padre :decayed: przybiera tak jak powinna w tym wieku na koksach :naughty:

(jako wczesniak nadrabia) a według tabeli jest idealnie w srodku :good:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma jak dwa karmienia nocne masakra :zemdlal:

haahh za to u nas mioooodzio jak zasnie po butli o 21:30 to ma pobutke o 7 rano :naughty: :naughty: (dostaje pakiet butla+pielucha) i do 10ej kimono :kox:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 17:20_________________________________________________

moja mała waży już 2,5 kg i coraz bardziej pcha się na ten świat :kox:

moja tyle wazyła jak sie urodziła :gwizdanie:

a teraz ma 6kg :silacz:

poprawka 6.470 :decayed:

to nieźle ją futrujecie - Wiktor ma 6400 to znaczy miał w zeszłym tygodniu jak go ważyliśmy :cool1:

może wy zamiast mleka podajecie Mega Mas :evil:

:decayed:

na sztucznym szybko dzieci przybywają na wadze, bo chyba tak Bulik karmii :mysli:

no karmi sztucznym no ale ja też po drugim miesiącu tak właśnie musiałem z małym zrobić i aż tak mocno nie przybiera pewnie popieprzył puszki :decayed:

noł łej padre :decayed: przybiera tak jak powinna w tym wieku na koksach :naughty:

(jako wczesniak nadrabia) a według tabeli jest idealnie w srodku :good:

:good: no i git :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tatuski co tak ucichło w temacie :>

.......aaaaaaa w sumie -dzieci grzeczne ,przesypiają całe noce ,jedzą tak jak powinne :thumbup: :thumbup: to co tu pisac :decayed:

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

MY NIE :decayed:

Opublikowano

tatuski co tak ucichło w temacie :>

.......aaaaaaa w sumie -dzieci grzeczne ,przesypiają całe noce ,jedzą tak jak powinne :thumbup: :thumbup: to co tu pisac :decayed:

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

MY NIE :decayed:

:polew:

świntuch

u nas daleka droga, ale widać światełko w tunelu :decayed:

Opublikowano

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

Opublikowano

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

czyli obstawiasz dziadków :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

zwariowałeś dopiero zaczynam się jednym cieszyć a ty mnie chcesz drugim obdarować :decayed: [br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 19:38_________________________________________________

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

czyli obstawiasz dziadków :decayed:

:gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Diman, po co robić drugie... możemy się na tydzień powymieniać dzieciakami

jak Kasia będzie chciała dziewczynkę, to zrobimy zamiane, a ja z twoim pójdę na jakiś mecz, albo na d*py :decayed:

Opublikowano

Diman, po co robić drugie... możemy się na tydzień powymieniać dzieciakami

jak Kasia będzie chciała dziewczynkę, to zrobimy zamiane, a ja z twoim pójdę na jakiś mecz, albo na d*py :decayed:

he całkiem niezły pomysł można by się kiedyś zgadac na rodzinnego spota albo co najlepsze na browara :kox: :kox:

Opublikowano

Diman, po co robić drugie... możemy się na tydzień powymieniać dzieciakami

jak Kasia będzie chciała dziewczynkę, to zrobimy zamiane, a ja z twoim pójdę na jakiś mecz, albo na d*py :decayed:

he całkiem niezły pomysł można by się kiedyś zgadac na rodzinnego spota albo co najlepsze na browara :kox: :kox:

:naughty:

Opublikowano

Diman, po co robić drugie... możemy się na tydzień powymieniać dzieciakami

jak Kasia będzie chciała dziewczynkę, to zrobimy zamiane, a ja z twoim pójdę na jakiś mecz, albo na d*py :decayed:

he całkiem niezły pomysł można by się kiedyś zgadac na rodzinnego spota albo co najlepsze na browara :kox: :kox:

Na browara to ja też się piszę :naughty:

A coc do wymiany dzieciaczków to moja Emi ma 3,5 roku i w tej chwili buźka jej sie nie zamyka.Pyta o wszystko aż czasem brakuje słów :wallbash:

Opublikowano

Diman, po co robić drugie... możemy się na tydzień powymieniać dzieciakami

jak Kasia będzie chciała dziewczynkę, to zrobimy zamiane, a ja z twoim pójdę na jakiś mecz, albo na d*py :decayed:

he całkiem niezły pomysł można by się kiedyś zgadac na rodzinnego spota albo co najlepsze na browara :kox: :kox:

A co to jest browar? :embarrassed:

Opublikowano

Diman, po co robić drugie... możemy się na tydzień powymieniać dzieciakami

jak Kasia będzie chciała dziewczynkę, to zrobimy zamiane, a ja z twoim pójdę na jakiś mecz, albo na d*py :decayed:

he całkiem niezły pomysł można by się kiedyś zgadac na rodzinnego spota albo co najlepsze na browara :kox: :kox:

A co to jest browar? :embarrassed:

to taki złoty napój dla facetów więc ciebie to nie dotyczy luzik :tongue4::decayed:

Opublikowano

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

to Diman :decayed: Miron juz tylko tym sika :wink4:
Opublikowano
  • Autor

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

to Diman :decayed: Miron juz tylko tym sika :wink4:

:polew:

Opublikowano

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

to Diman :decayed: Miron juz tylko tym sika :wink4:

:evil2: :laghing2: :nabijasie::buahaha::sarcastic:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 20:21_________________________________________________no to może ogłoszę jakiś konkurs kto pierwszy teraz zrobi sobie następne dziecko wygrywa dużą butle Johnnie Walker'a :evil: :evil: :gwizdanie:

Opublikowano

to kto pierwszy :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: smignie drugie :gwizdanie:

ja obstawiam że Diman albo Miron :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

to Diman :decayed: Miron juz tylko tym sika :wink4:

:evil2: :laghing2: :nabijasie::buahaha::sarcastic:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 20:21_________________________________________________no to może ogłoszę jakiś konkurs kto pierwszy teraz zrobi sobie następne dziecko wygrywa dużą butle Johnnie Walker'a :evil: :evil: :gwizdanie:

...ankiete :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.