Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

Nieźle żeś wykombinował :decayed::naughty: ,tylko jest jedno małe ale .....ciekaw jestem jak na tenTwój sprytny plan zapatrują się Wasze "połowice "

:kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 08:49_________________________________________________

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Ja jeszcze nie wiem ,czy też tak nie będę miał bo o płci maleństwa nic przy usg lekarz nie mówił jeszcze :dontknow:

Opublikowano
  • Autor

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

Nieźle żeś wykombinował :decayed::naughty: ,tylko jest jedno małe ale .....ciekaw jestem jak na tenTwój sprytny plan zapatrują się Wasze "połowice "

:kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 08:49_________________________________________________

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Ja jeszcze nie wiem ,czy też tak nie będę miał bo o płci maleństwa nic przy usg lekarz nie mówił jeszcze :dontknow:

z własnego doświadczenia wiem, że nie mają nic przeciwko :decayed:

Opublikowano

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

Nieźle żeś wykombinował :decayed::naughty: ,tylko jest jedno małe ale .....ciekaw jestem jak na tenTwój sprytny plan zapatrują się Wasze "połowice "

:kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 08:49_________________________________________________

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Ja jeszcze nie wiem ,czy też tak nie będę miał bo o płci maleństwa nic przy usg lekarz nie mówił jeszcze :dontknow:

z własnego doświadczenia wiem, że nie mają nic przeciwko :decayed:

Ty nie masz żadnego doświadczenia :tongue4:

Opublikowano

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

Nieźle żeś wykombinował :decayed::naughty: ,tylko jest jedno małe ale .....ciekaw jestem jak na tenTwój sprytny plan zapatrują się Wasze "połowice "

:kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 08:49_________________________________________________

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Ja jeszcze nie wiem ,czy też tak nie będę miał bo o płci maleństwa nic przy usg lekarz nie mówił jeszcze :dontknow:

z własnego doświadczenia wiem, że nie mają nic przeciwko :decayed:

jasne :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

Nieźle żeś wykombinował :decayed::naughty: ,tylko jest jedno małe ale .....ciekaw jestem jak na tenTwój sprytny plan zapatrują się Wasze "połowice "

:kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 08:49_________________________________________________

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Ja jeszcze nie wiem ,czy też tak nie będę miał bo o płci maleństwa nic przy usg lekarz nie mówił jeszcze :dontknow:

z własnego doświadczenia wiem, że nie mają nic przeciwko :decayed:

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

Nieźle żeś wykombinował :decayed::naughty: ,tylko jest jedno małe ale .....ciekaw jestem jak na tenTwój sprytny plan zapatrują się Wasze "połowice "

:kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 08:49_________________________________________________

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Ja jeszcze nie wiem ,czy też tak nie będę miał bo o płci maleństwa nic przy usg lekarz nie mówił jeszcze :dontknow:

z własnego doświadczenia wiem, że nie mają nic przeciwko :decayed:

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew: :polew:

ZBĘDNY SPAM BĘDZIE USUWANY

Tymczasem

Kędzior .

Arturoo .

Stanley .

na opamiętanie się po kwadracie :decayed:

Opublikowano

Dziewiczy kwadracik :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja chcę jeszcze jedno, ale tatuś boi się że będzie miał w domu same baby :decayed:

:wstydliwy:

spoko to zamienimy się ze Stasiem ja będę od chłopczyków a on ciachnie dziewczynkę dla mnie :gwizdanie: :naughty:

Nieźle żeś wykombinował :decayed::naughty: ,tylko jest jedno małe ale .....ciekaw jestem jak na tenTwój sprytny plan zapatrują się Wasze "połowice "

:kox::decayed::polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 08:49_________________________________________________

Ja mam same baby i jakoś żyję :gwizdanie:

Ja jeszcze nie wiem ,czy też tak nie będę miał bo o płci maleństwa nic przy usg lekarz nie mówił jeszcze :dontknow:

z własnego doświadczenia wiem, że nie mają nic przeciwko :decayed:

:good: :good: :good::polew: :polew: :polew: :polew:

ZBĘDNY SPAM BĘDZIE USUWANY

Tymczasem

Kędzior .

Arturoo .

Stanley .

na opamiętanie się po kwadracie :decayed:

dobrze, że nie karny k.u.t.a.s. :decayed:

Opublikowano

a miało być o tacierzyństwie :decayed: :>

Opublikowano

a miało być o tacierzyństwie :decayed: :>

jakby nie Miszka :decayed: ,musi zasiac bo nas nie zrozumie :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Dziś moja mała idzie pierwszy dzień do przedszkola :)

Ciekawe jaka będzie jej reakcja :mysli:

Opublikowano

Dziś moja mała idzie pierwszy dzień do przedszkola :)

Ciekawe jaka będzie jej reakcja :mysli:

i jak ?? :gwizdanie:
Opublikowano

Kurde żadnych problemów :> Poszła do sali jak by chodziła tam już kilka lat.

Jak moja po nią przyszła po południu to jej powiedziała że ona jeszcze nie chce iść do domu :>

Dziś tak samo chętnie szła.

Opublikowano

moja siostra (4lata) tez do przedszkola chetnie smiga

Opublikowano

nie ma to jak nadrobić spam :polew:

a ten uśmiech Mirona mówi sam za siebie :cool1: to kiedy pijemy tego John'ego :gwizdanie:

Opublikowano

moja siostra (4lata) tez do przedszkola chetnie smiga

jeszcze jakieś 5 latek i będziecie w jednej klasie :kox:
Opublikowano

moja siostra (4lata) tez do przedszkola chetnie smiga

jeszcze jakieś 5 latek i będziecie w jednej klasie :kox:

a je*nac ci? :decayed:
Opublikowano

moja siostra (4lata) tez do przedszkola chetnie smiga

jeszcze jakieś 5 latek i będziecie w jednej klasie :kox:

a je*nac ci? :decayed:

Cwaniak bo dzieci nie można bić :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.