Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma_y_paczek.jpg

7cm ma byk już :good: Teraz już trochę więcej. Teraz 27 idziemy do lekarza.

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Gratulacje hornet :good:

Stanley będzie dobrze ,nie martw się .

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Leżymy w szpitalu... :(

Mała dostaje antybiotyki i kroplówkę.

Ale jestem przekonana że będzie dobrze

Mała to dzielna dziewczynka. Damy radę.

Opublikowano

Leżymy w szpitalu... :(

Mała dostaje antybiotyki i kroplówkę.

Ale jestem przekonana że będzie dobrze

Mała to dzielna dziewczynka. Damy radę.

no to My czyli Kasia Diman i mały Wiktorek trzymamy kciuki i życzymy powrotu do zdrowia :pociesz::giveheart:

Opublikowano

Leżymy w szpitalu... :(

Mała dostaje antybiotyki i kroplówkę.

Ale jestem przekonana że będzie dobrze

Mała to dzielna dziewczynka. Damy radę.

szybko wracajcie do domu :pociesz:

Opublikowano

Dzięki :*

Opublikowano

Leżymy w szpitalu... :(

Mała dostaje antybiotyki i kroplówkę.

Ale jestem przekonana że będzie dobrze

Mała to dzielna dziewczynka. Damy radę.

raz dwa i wrócicie do domu :good:

Opublikowano

Leżymy w szpitalu... :(

Mała dostaje antybiotyki i kroplówkę.

Ale jestem przekonana że będzie dobrze

Mała to dzielna dziewczynka. Damy radę.

Pewnie że dacie radę.Grunt to się nie załamywać :pociesz:

Cała moja rodzinka trzyma kciuki za małą.

Opublikowano
  • Autor

Leżymy w szpitalu... :(

Mała dostaje antybiotyki i kroplówkę.

Ale jestem przekonana że będzie dobrze

Mała to dzielna dziewczynka. Damy radę.

szybkiego powrotu do zdrowia i do domu........ :good:

choć Stanowi to poniekąd pasuję - ponoć Kędzior jest u niego i chleją tzn pija za zdrowie małej :kox:

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki :)

Swoją droga to straszna tu nuda, na porodówce przynajmniej było wesoło :kox:

Opublikowano

tak :naughty: ,pewnie co jakiś czas słychać było szczęśliwe mamy nie mogące się doczekać swoich pociech :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

tak :naughty: ,pewnie co jakiś czas słychać było szczęśliwe mamy nie mogące się doczekać swoich pociech :decayed: :decayed: :decayed:

No coś w ten deseń :wink4: :wink4: :decayed:

Tam było fajne towarzystwo więc i fajny klimat

Tutaj już poważniejsza atmosfera[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 22:38_________________________________________________

Leżymy w szpitalu... :(

Mała dostaje antybiotyki i kroplówkę.

Ale jestem przekonana że będzie dobrze

Mała to dzielna dziewczynka. Damy radę.

szybkiego powrotu do zdrowia i do domu........ :good:

choć Stanowi to poniekąd pasuję - ponoć Kędzior jest u niego i chleją tzn pija za zdrowie małej :kox:

No też coś słyszałam ;)

Ale co tam, niech się Stasiu rozerwie skoro ma kilka dni wolnego od nas :P

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: curva ja tylko żartowałem

a jednak chleją co tydzień :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:curva ja tylko żartowałem

a jednak chleją co tydzień :decayed:

i tak będzie ,że go pod.ebałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:curva ja tylko żartowałem

a jednak chleją co tydzień :decayed:

i tak będzie ,że go pod.ebałeś :decayed:

coś Ty Basia wie, że Stanley to alkon :decayed:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: ale może obiecał :gwizdanie:,że grzecznie w domu będzie siedział ,a Ty go sypłeś :bicz3:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:curva ja tylko żartowałem

a jednak chleją co tydzień :decayed:

i tak będzie ,że go pod.ebałeś :decayed:

coś Ty Basia wie, że Stanley to alkon :decayed:

A Ty lepszy :?:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:03_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed: ale może obiecał :gwizdanie:,że grzecznie w domu będzie siedział ,a Ty go sypłeś :bicz3:

:polew: :polew: :polew:

Konfitura

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Konfitura

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak mi wygląda :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:curva ja tylko żartowałem

a jednak chleją co tydzień :decayed:

i tak będzie ,że go pod.ebałeś :decayed:

coś Ty Basia wie, że Stanley to alkon :decayed:

Widziały gały co brały :polew: :polew: :polew:

Joke :wstydliwy:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:curva ja tylko żartowałem

a jednak chleją co tydzień :decayed:

i tak będzie ,że go pod.ebałeś :decayed:

coś Ty Basia wie, że Stanley to alkon :decayed:

Widziały gały co brały :polew: :polew: :polew:

Joke :wstydliwy:

:decayed::wink4:

Opublikowano

poebani :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.