Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie żeby były dzieci to trzeba zaruchać :sarcastic:

to dlatego chcesz zebysmy przyjechali do was na impreze :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no właśnie żeby były dzieci to trzeba zaruchać :sarcastic:

na razie muszę kupić jakieś auto to jest teraz priorytet :decayed:

koledzy zawsze mogą pomóc :naughty:

koledzy tak Ty nie :decayed:

no właśnie żeby były dzieci to trzeba zaruchać :sarcastic:

to dlatego chcesz zebysmy przyjechali do was na impreze :polew: :polew: :polew:

i nigdy nie przyjeżdżasz masz małą pytke i się boisz :naughty:

:polew:

Opublikowano

i nigdy nie przyjeżdżasz masz małą pytke i się boisz :naughty:

:polew:

maly ale warjot :tongue4::polew:
Opublikowano

nieważne jaki masz pędzelek tylko jak nim malujesz :sarcastic: :sarcastic:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:41_________________________________________________tego to nie słyszałem :>
Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:41_________________________________________________tego to nie słyszałem :>

stare, knurowskie mądrości :decayed:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:41_________________________________________________tego to nie słyszałem :>

stare, knurowskie mądrości :decayed:

:gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:41_________________________________________________tego to nie słyszałem :>

stare, knurowskie mądrości :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Na poprawienie humoru :>

Tata, mama i synek stoją przed budką z lodami. Tata zamówił lody czekoladowe, mama waniliowe. W tym momencie ojciec z rozmachem trzaska synka w głowę i pyta:

- A ty jakie chcesz, Wielki Łbie?

Oburzona starsza pani pyta:

- Dlaczego pan go bije i tak wyzywa?!

Ojciec na to:

- Są trzy rzeczy w życiu, które facet chce mieć.

Po pierwsze: duży, fajny samochód. Proszę spojrzeć tam na

parking. Oto on.

Po drugie: wielki, wygodny dom. Widzi pani tamten dom na

wzgórzu?

To mój.

Po trzecie: Fajną laskę z ciasną cipką.

I taką też miałem dopóki Wielki Łeb się nie urodził!

Opublikowano

Na poprawienie humoru :>

Tata, mama i synek stoją przed budką z lodami. Tata zamówił lody czekoladowe, mama waniliowe. W tym momencie ojciec z rozmachem trzaska synka w głowę i pyta:

- A ty jakie chcesz, Wielki Łbie?

Oburzona starsza pani pyta:

- Dlaczego pan go bije i tak wyzywa?!

Ojciec na to:

- Są trzy rzeczy w życiu, które facet chce mieć.

Po pierwsze: duży, fajny samochód. Proszę spojrzeć tam na

parking. Oto on.

Po drugie: wielki, wygodny dom. Widzi pani tamten dom na

wzgórzu?

To mój.

Po trzecie: Fajną laskę z ciasną cipką.

I taką też miałem dopóki Wielki Łeb się nie urodził!

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Na poprawienie humoru :>

Tata, mama i synek stoją przed budką z lodami. Tata zamówił lody czekoladowe, mama waniliowe. W tym momencie ojciec z rozmachem trzaska synka w głowę i pyta:

- A ty jakie chcesz, Wielki Łbie?

Oburzona starsza pani pyta:

- Dlaczego pan go bije i tak wyzywa?!

Ojciec na to:

- Są trzy rzeczy w życiu, które facet chce mieć.

Po pierwsze: duży, fajny samochód. Proszę spojrzeć tam na

parking. Oto on.

Po drugie: wielki, wygodny dom. Widzi pani tamten dom na

wzgórzu?

To mój.

Po trzecie: Fajną laskę z ciasną cipką.

I taką też miałem dopóki Wielki Łeb się nie urodził!

yebłem z moją :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak, wizyta u lekarza i jest (pazdziernikowe) zapalenie gardła i katar :disgust: 3y syropy i 8 dyszek w plery :thumbdown:

polecam na katar do bejbikow -MARIMER ASPIRATOR- nie tam zadne gruszki itp

Opublikowano

Na poprawienie humoru :>

Tata, mama i synek stoją przed budką z lodami. Tata zamówił lody czekoladowe, mama waniliowe. W tym momencie ojciec z rozmachem trzaska synka w głowę i pyta:

- A ty jakie chcesz, Wielki Łbie?

Oburzona starsza pani pyta:

- Dlaczego pan go bije i tak wyzywa?!

Ojciec na to:

- Są trzy rzeczy w życiu, które facet chce mieć.

Po pierwsze: duży, fajny samochód. Proszę spojrzeć tam na

parking. Oto on.

Po drugie: wielki, wygodny dom. Widzi pani tamten dom na

wzgórzu?

To mój.

Po trzecie: Fajną laskę z ciasną cipką.

I taką też miałem dopóki Wielki Łeb się nie urodził!

:polew::good:

Opublikowano

Na poprawienie humoru :>

Tata, mama i synek stoją przed budką z lodami. Tata zamówił lody czekoladowe, mama waniliowe. W tym momencie ojciec z rozmachem trzaska synka w głowę i pyta:

- A ty jakie chcesz, Wielki Łbie?

Oburzona starsza pani pyta:

- Dlaczego pan go bije i tak wyzywa?!

Ojciec na to:

- Są trzy rzeczy w życiu, które facet chce mieć.

Po pierwsze: duży, fajny samochód. Proszę spojrzeć tam na

parking. Oto on.

Po drugie: wielki, wygodny dom. Widzi pani tamten dom na

wzgórzu?

To mój.

Po trzecie: Fajną laskę z ciasną cipką.

I taką też miałem dopóki Wielki Łeb się nie urodził!

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:38_________________________________________________no nic to trzeba się nacieszyć :decayed: puki można :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:good: bo później długo, długo nic.... żona bedzie miała długą przerwę.... bo przecież nie Ty :decayed:
Opublikowano

ja :shocked:, no bo czemuż by ja ,za co :?: :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

true :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:, bo się już przeraziłem :wink4: :>
Opublikowano

Stasiu, Ty lepiej pamiętaj że sąsiadka z dołu wie wszystko o wszystkich,

więc ja też będę wiedziała jak wrócę do domu :cool1::tongue4:

Opublikowano

Jak zdróweczko Maleństwa Basiu ?

Stasiu, Ty lepiej pamiętaj że sąsiadka z dołu wie wszystko o wszystkich,

więc ja też będę wiedziała jak wrócę do domu :cool1::tongue4:

stanley widzę ,że masz takiego szpiega jak ja :cool1::disgust::thumbdown:

:wink4::polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:48_________________________________________________tyle ,ze ja mam koło siebie ;([br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:59_________________________________________________wie wszystko ,o wszystkich ,zawsze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.