Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyrażaj się :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to Alutka bedzie zdrowa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

znaczy się ,że się staraliście :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

znaczy się ,że się staraliście :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

poświęcenie godne szacunku :notworthy: , tyle wyrzeczeń dla kumpla i jego dzieciątka :good:

Opublikowano

Kędzior mogliście też za moją małą jednego wypić bo też troszkę popłakuje ostatnio :confused4:

Opublikowano

poświęcenie godne szacunku :notworthy: , tyle wyrzeczeń dla kumpla i jego dzieciątka :good:

taki juz wlasnie jestem :decayed:

Kędzior mogliście też za moją małą jednego wypić bo też troszkę popłakuje ostatnio :confused4:

zobacze co da sie zrobic w przyszlym tyg :tongue4:

moze akurat ma zly dzien :wink4:

Opublikowano

moze akurat ma zly dzien :wink4:

mówisz....... ale żeby od 4 dni :mysli:

Opublikowano

poświęcenie godne szacunku :notworthy: , tyle wyrzeczeń dla kumpla i jego dzieciątka :good:

taki juz wlasnie jestem :decayed:

:cool1::decayed:

Opublikowano

Mam w pokoju dozownik z alkoholem do dezynfekcji rąk

Kto wie jak go rozbroić? :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam w pokoju dozownik z alkoholem do dezynfekcji rąk

Kto wie jak go rozbroić? :kox::decayed:

dzwoń do kędziora jak usłyszy słowo alkohol wszystko zrobi :naughty:

Opublikowano

Dopiero drugi dzień a już mi bije... Takie nudy

Jak wyjdę po tygodniu to upadnę z nadmiaru świeżego powietrza :D

Opublikowano

Dopiero drugi dzień a już mi bije... Takie nudy

Jak wyjdę po tygodniu to upadnę z nadmiaru świeżego powietrza :D

nic się nie martw zleci tym bardziej że masz dostęp do neta :gwizdanie:

Opublikowano

Mam w pokoju dozownik z alkoholem do dezynfekcji rąk

Kto wie jak go rozbroić? :kox::decayed:

Wrzuć fotkę może coś poradzimy.

Na pewno będziesz musiała go oczyścić bo to alkohol skażony przeznaczony do dezynfekcji i masażu pacjentów.Z tego co pamiętam to najlepsza do tego jest witamina "C" :gwizdanie:

Opublikowano

Mam w pokoju dozownik z alkoholem do dezynfekcji rąk

Kto wie jak go rozbroić? :kox::decayed:

dzwoń do kędziora jak usłyszy słowo alkohol wszystko zrobi :naughty:

sciul, ciebie i tak nieprzegonie jesli chodzi o alko :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Mam w pokoju dozownik z alkoholem do dezynfekcji rąk

Kto wie jak go rozbroić? :kox::decayed:

dzwoń do kędziora jak usłyszy słowo alkohol wszystko zrobi :naughty:

sciul, ciebie i tak nieprzegonie jesli chodzi o alko :decayed:

oj tam oj tam :naughty:

btw podoba mi się ten wątek można o wódzie też co nieco napisać i nikt nie burzy, że spam, że nie ten wątek

jak najwięcej rodzących się dzieci :decayed:

Opublikowano

btw podoba mi się ten wątek można o wódzie też co nieco napisać i nikt nie burzy, że spam, że nie ten wątek

jak najwięcej rodzących się dzieci :decayed:

:decayed: :decayed: to moze cos twoja obrodzi hehehe
Opublikowano

Mam w pokoju dozownik z alkoholem do dezynfekcji rąk

Kto wie jak go rozbroić? :kox::decayed:

dzwoń do kędziora jak usłyszy słowo alkohol wszystko zrobi :naughty:

sciul, ciebie i tak nieprzegonie jesli chodzi o alko :decayed:

oj tam oj tam :naughty:

btw podoba mi się ten wątek można o wódzie też co nieco napisać i nikt nie burzy, że spam, że nie ten wątek

jak najwięcej rodzących się dzieci :decayed:

O czyny prosimy nie puste slowa :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie żeby były dzieci to trzeba zaruchać :sarcastic:

na razie muszę kupić jakieś auto to jest teraz priorytet :decayed:

Opublikowano

no właśnie żeby były dzieci to trzeba zaruchać :sarcastic:

na razie muszę kupić jakieś auto to jest teraz priorytet :decayed:

koledzy zawsze mogą pomóc :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.