Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

:)

delikatną, przysiady, podskoki, kręcenie kolanami gdy stopy są w miejscu, noga do nogi w biegu bokiem,przeplatanka, sam sobie musisz dobrać ćwiczenia jakie Ci pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zlekceważona kontuzja się pogłębiła i nie mogę biegać...:beksa:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ----------

a może zrobimy sobie "klubowe" bieganie w listopadzie? cel jakiś, np 10km tygodniowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zlekceważona kontuzja się pogłębiła i nie mogę biegać...:beksa:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ----------

a może zrobimy sobie "klubowe" bieganie w listopadzie? cel jakiś, np 10km tygodniowo?

jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klubowe tzn ? spot na forum ..do biegu, gotowi , START - i wybiegamy z domu..siekamy 10km i kto pierwszy skończy loguje się na forum i się chwalimy jakie czasy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwichnałem nogę w górach 2 tyg temu i d*pa blada.Niby juz nie boli ale to czwarty raz ta sama(stara prawda że jak raz zwichniesz to później jest słabsza i łatwiej o kolejne zwichnięcie)

Sam nie wiem ile pauzować żeby to się dobrze wygoiło(choć przy dłuższym bieganiu ta noga i wcześniej czasen pobolewała).:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klubowe tzn ? spot na forum ..do biegu, gotowi , START - i wybiegamy z domu..siekamy 10km i kto pierwszy skończy loguje się na forum i się chwalimy jakie czasy? :)

chodziło mi bardziej o bieganie z jakimś trackerem, żeby nie robić wajchy :wink:

ja biegam z endomondo-tam można zrobić jakiś bieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u was z chęciami do biegów w taką pogodę? Wczoraj wieczorem z racji tego że moja trasa którą biegam jest rzadko uczęszczana przez ludzi i zapewne wczoraj nie była odśnieżona, biegałem chodnikiem przy jednej z większych ulic w moim mieście. Podczas biegu mijałem się z patrolem policji i jak się mijaliśmy to jakoś dziwnie się na mnie patrzyli :decayed:, a jak się minęliśmy to jeden odpalił do drugiego "no popier***lony jakiś" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klubowe tzn ? spot na forum ..do biegu, gotowi , START - i wybiegamy z domu..siekamy 10km i kto pierwszy skończy loguje się na forum i się chwalimy jakie czasy? :)

chodziło mi bardziej o bieganie z jakimś trackerem, żeby nie robić wajchy :wink:

ja biegam z endomondo-tam można zrobić jakiś bieg

ciezej wyjśc, ale lepiej sie biega bo chłodzeni ejest. Ja tam cały rok biegam do -8 bez wiatru do -10 i jest ok

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

a głównymi ulicami nielubie, bo mam wiksy jak mnie auta mijają,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie lubię po mieście biegać z dwóch powodów: pierwszy to światła, przechodnie, auta itp-dla mnie za ciasno, z resztą raz przebiegając przez ulicę, mało pod jakiegoś Landrovera nie wpadłem, bo nie zauważyłem świateł, jak wybiegałem z ciemnej uliczki:shock3:

drugi powód to jakieś dziwne uczucie, że wszyscy na mnie patrzą, a biegnąc za miasto-jestem anonimowy...

i tu jest potwierdzenie, z\e nie tylko ja mam takie odczucia...

mijałem się z patrolem policji i jak się mijaliśmy to jakoś dziwnie się na mnie patrzyli :decayed:, a jak się minęliśmy to jeden odpalił do drugiego "no popier***lony jakiś" :grin:

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Zbyszek, masz konto na Endomondo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...