Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:)

delikatną, przysiady, podskoki, kręcenie kolanami gdy stopy są w miejscu, noga do nogi w biegu bokiem,przeplatanka, sam sobie musisz dobrać ćwiczenia jakie Ci pasują

Opublikowano

na rozgrzewkę seta vódki popić drugą setą i się biega.. 3min /1km

Opublikowano
na rozgrzewkę seta vódki popić drugą setą i się biega.. 3min /1km

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

...zlekceważona kontuzja się pogłębiła i nie mogę biegać...:beksa:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ----------

a może zrobimy sobie "klubowe" bieganie w listopadzie? cel jakiś, np 10km tygodniowo?

Opublikowano
  • Autor
...zlekceważona kontuzja się pogłębiła i nie mogę biegać...:beksa:

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:23 ----------

a może zrobimy sobie "klubowe" bieganie w listopadzie? cel jakiś, np 10km tygodniowo?

jestem za

Opublikowano

no to jest nas już dwóch:decayed:

Opublikowano

klubowe tzn ? spot na forum ..do biegu, gotowi , START - i wybiegamy z domu..siekamy 10km i kto pierwszy skończy loguje się na forum i się chwalimy jakie czasy? :)

Opublikowano

chłopaki, jak ja mam codziennie trasę 2,4km to łapię sie na to klubowe bieganie?:P Tylko tygodniowo wychodzi mi 12km :P plus to co biegam jeszcze sam:P

Opublikowano
  • Autor

jak zrobisz dystans 10 km to sie nadajesz :)

Opublikowano

Zwichnałem nogę w górach 2 tyg temu i d*pa blada.Niby juz nie boli ale to czwarty raz ta sama(stara prawda że jak raz zwichniesz to później jest słabsza i łatwiej o kolejne zwichnięcie)

Sam nie wiem ile pauzować żeby to się dobrze wygoiło(choć przy dłuższym bieganiu ta noga i wcześniej czasen pobolewała).:kwasny:

Opublikowano
klubowe tzn ? spot na forum ..do biegu, gotowi , START - i wybiegamy z domu..siekamy 10km i kto pierwszy skończy loguje się na forum i się chwalimy jakie czasy? :)

chodziło mi bardziej o bieganie z jakimś trackerem, żeby nie robić wajchy :wink:

ja biegam z endomondo-tam można zrobić jakiś bieg

Opublikowano

Jak tam u was z chęciami do biegów w taką pogodę? Wczoraj wieczorem z racji tego że moja trasa którą biegam jest rzadko uczęszczana przez ludzi i zapewne wczoraj nie była odśnieżona, biegałem chodnikiem przy jednej z większych ulic w moim mieście. Podczas biegu mijałem się z patrolem policji i jak się mijaliśmy to jakoś dziwnie się na mnie patrzyli :decayed:, a jak się minęliśmy to jeden odpalił do drugiego "no popier***lony jakiś" :grin:

Opublikowano
  • Autor
klubowe tzn ? spot na forum ..do biegu, gotowi , START - i wybiegamy z domu..siekamy 10km i kto pierwszy skończy loguje się na forum i się chwalimy jakie czasy? :)

chodziło mi bardziej o bieganie z jakimś trackerem, żeby nie robić wajchy :wink:

ja biegam z endomondo-tam można zrobić jakiś bieg

ciezej wyjśc, ale lepiej sie biega bo chłodzeni ejest. Ja tam cały rok biegam do -8 bez wiatru do -10 i jest ok

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

a głównymi ulicami nielubie, bo mam wiksy jak mnie auta mijają,

Opublikowano

ja też nie lubię po mieście biegać z dwóch powodów: pierwszy to światła, przechodnie, auta itp-dla mnie za ciasno, z resztą raz przebiegając przez ulicę, mało pod jakiegoś Landrovera nie wpadłem, bo nie zauważyłem świateł, jak wybiegałem z ciemnej uliczki:shock3:

drugi powód to jakieś dziwne uczucie, że wszyscy na mnie patrzą, a biegnąc za miasto-jestem anonimowy...

i tu jest potwierdzenie, z\e nie tylko ja mam takie odczucia...

mijałem się z patrolem policji i jak się mijaliśmy to jakoś dziwnie się na mnie patrzyli :decayed:, a jak się minęliśmy to jeden odpalił do drugiego "no popier***lony jakiś" :grin:

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Zbyszek, masz konto na Endomondo?

Opublikowano
  • Autor

mam mój nick taki sam jak na forum, mam około 90km w tym miechu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja się tylko melduję ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.