Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O proszę nawet wątek o bieganiu mamy. Ja dopiero zaczynam przygodę narazie po 5 km w granicach 30 minut, raz udało się 10 ale załatwiłem se nogę bo lekko bolało i biegiem dalej, a na drugi dzień na czworakach.

Edytowane przez Patrykbor

Opublikowano

Patryk, ja myślałem, że wiesz, że my w Klubie biegamy :grin::wink:

Opublikowano

Myślałem że na endo ręcznie wpisujcie treningi haha

Opublikowano

Siema tez w koncu zmobilizowalem sie do biegania , szczerze frajda ;) praktycznie od 12 lat "zawodowo" scigam sie na rowerze ale bieg calkowicie inna bajka jak narazie 6km w 30 min hah

Wysłane z mojego GT-I8190

Opublikowano
  • Autor

a 45km na rowerze w jakim czasie robisz?

Edytowane przez cocoo24

Opublikowano

te 12 lat to śmigam w ten sposób

ja Piotr J. na prowadzeniu :) a rowerem MTB w godzinę robię ponad 30 km 29,5" koła szerokość opony 2.25 :) teraz stuningowałem opone na 28" tylko oponka węższa jakies 1,75 chyba albo mniej(teraz wygląda jak crossowy rower) ale nie miałem jeszcze czasu ogarnąć dłuższej trasy . trase 120 km robiłem w deszczu w 3h 28min rowerem ..zawsze staram sie schodzić poniżej 1.50min/km myślę ze dobre tempo jeżeli chodzi o szerokość opony a mimo 29,5' nie jest wcale lżej na trasie :) ...jak w sezonie jestem wytrenowany to bałbym sie wsiąść na kolarke bym jej nie złamał siła :D ...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam okazję kupić taki rowerek- używany, wraz z gpsem, carbonowe widełki- jadę obejrzeć we wtorek

7797e5a4cda7c44b.jpg
d9d46c079f3679c7.jpg
2fc7233929ea9ec4.jpg
1a2e7a56395e29ef.jpg
jak się zdecyduję, to chyba będzie dobra rakieta do tri :grin::wink:
Opublikowano

Widzę ze czasu nie marnujecie i działacie .... :wink:

Ja jutro po 2,5 miesiącach wracam na sale nie wiem jak to będzie 2X 45 min wycisk..... :heat:

Mój trener 50 latek dzisiaj zrobił 20 km w 2 godzinki i jutro jeszcze będzie działał na sali .... :guma:

Opublikowano

dzisiaj zrobił 20 km w 2 godzinki i jutro jeszcze będzie działał na sali
dobry jest :wink:
Opublikowano
  • Autor

domini za ile ten rower?? rama czasowa, kiera zwykła,ale zestaw 1 klasa. Ile waży??? jakiej firmy felgi i osprzęt??

Opublikowano

rower, jak widać merida warp4, hamulce i przerzutki shimano 105, waga poniżej 10kg, carbonowe widełki, nie wiem, jeszcze jakie koła, bo we wtorek jadę obejrzeć- cena początkowo była 350 funtów, więc odpuściłem sobie, bo za mniej mogę mieć nówkę tribana 300 B'twin'a, lub carrerę dtf, ale do tego trzeba by dokupić pedały i buty, teraz cena tej meridy spadła do 250, wraz z gpsem i pedałami spd, więc warte uwagi, choć trzeba podjechać i obejrzeć z bliska, nowe takie meridy- to koszt około 1300-1500 funtów, :facepalm:

http://www.bikeexchange.com.au/a/triathlon-time-trial-bikes/merida/wa/cottesloe/warp-4/102598607

używki są dosyć drogie

http://www.ebay.co.uk/itm/Merida-Warp-Time-Trial-Triathlon-Bike-/251714776171?pt=UK_Bikes_GL&hash=item3a9b5eac6b

http://www.ebay.co.uk/itm/Merida-Time-Warp-TT-bike-/181586552184?pt=UK_Bikes_GL&hash=item2a4766e578

tu merida warp4, cała w węgli, pod tri http://www.ebay.co.uk/itm/MERIDA-TIME-WARP-4-Rennrad-Triathlon-Carbon-Fahrrad-Grose-M-Ausstellungsstuck-/251557219823?pt=Sport_Radsport_Fahrrad_Anh%C3%A4nger&hash=item3a91fa8def

więc myślę, że to nie będzie zły wybór, jak na początki triathlonu- wiadomo, że nic nie wygram, ale na zwykłym góralu- to była by męczarnia...

Opublikowano
  • Autor

rower, jak widać merida warp4, hamulce i przerzutki shimano 105, waga poniżej 10kg, carbonowe widełki, nie wiem, jeszcze jakie koła, bo we wtorek jadę obejrzeć- cena początkowo była 350 funtów, więc odpuściłem sobie, bo za mniej mogę mieć nówkę tribana 300 B'twin'a, lub carrerę dtf, ale do tego trzeba by dokupić pedały i buty, teraz cena tej meridy spadła do 250, wraz z gpsem i pedałami spd, więc warte uwagi, choć trzeba podjechać i obejrzeć z bliska, nowe takie meridy- to koszt około 1300-1500 funtów, :facepalm:

http://www.bikeexchange.com.au/a/triathlon-time-trial-bikes/merida/wa/cottesloe/warp-4/102598607

używki są dosyć drogie

http://www.ebay.co.uk/itm/Merida-Warp-Time-Trial-Triathlon-Bike-/251714776171?pt=UK_Bikes_GL&hash=item3a9b5eac6b

http://www.ebay.co.uk/itm/Merida-Time-Warp-TT-bike-/181586552184?pt=UK_Bikes_GL&hash=item2a4766e578

tu merida warp4, cała w węgli, pod tri http://www.ebay.co.uk/itm/MERIDA-TIME-WARP-4-Rennrad-Triathlon-Carbon-Fahrrad-Grose-M-Ausstellungsstuck-/251557219823?pt=Sport_Radsport_Fahrrad_Anh%C3%A4nger&hash=item3a91fa8def

więc myślę, że to nie będzie zły wybór, jak na początki triathlonu- wiadomo, że nic nie wygram, ale na zwykłym góralu- to była by męczarnia...

jak za 250 gbp to bardzo dobra cena,

Felgi wyglądają mi na mavicy.

Obadaj stan i ją bierz,

Zwróć uwagę czy klamki nie mają luzu.

W porównaniu do górala ja na dystansie 45km zrobiłem 12 min szybciej

Opublikowano

no gościu wczoraj się mnie pytał, czy będę we wtorek- rower ma mały mankament- nawet na zdjęciu to widać, że nie ma zacisku do sidła, ale to pikuś :wink: - ogólnie to rower wygląda fajnie i solidnie, więc parę setek na nim powinienem jeszcze przejechać

Opublikowano
  • Autor

rozumiem, ze widelec przedni jest tylko z carbonu, rama jest alu tak?

Opublikowano

tak

Opublikowano

Alnwick koło Newcastle, a jakiej ceny szukasz?


masz linka- popatrz, może coś znajdziesz :wink:

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=tri+bars&_sop=15&LH_Auction=1&_from=R40&_osacat=7294&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xtri+bars%2C+TT+time+trial&_nkw=tri+bars%2C+TT+time+trial&_sacat=7294


Zbyszek- jak wygląda w pl sytuacja z zarejstrowaniem się na IM? trzeba kwalifikacji, albo określona ilość startów?

Opublikowano
  • Autor

To wysoko na mapie mieszkasz:)

Słuchaj, triathlon na licencji IM bedzie tylko w Gdyni, sprawdż na ich stronie, zapisy jeszcze nie ruszyły, można się zapisać do nich do bazy i niby być w pierwszej kolejności do zapisow. Trzeba to sledzić, bo miejsca skończą się pewnie w ciągu kilku dni albo godzin,

Ps. czy w razie w jesteś w stanie przetransportować mi rower TT do PL??


To wysoko na mapie mieszkasz:)

Słuchaj, triathlon na licencji IM bedzie tylko w Gdyni, sprawdż na ich stronie, zapisy jeszcze nie ruszyły, można się zapisać do nich do bazy i niby być w pierwszej kolejności do zapisow. Trzeba to sledzić, bo miejsca skończą się pewnie w ciągu kilku dni albo godzin,

Ps. czy w razie w jesteś w stanie przetransportować mi rower TT do PL??

kwalifikacji chyba nie potrzeba

Opublikowano

Ps. czy w razie w jesteś w stanie przetransportować mi rower TT do PL??

pewnie- wszystko zależy od kuriera, kupujesz coś- podajesz mój adres, potem ja wysyłam itd, o ile nic nie jest zniszczone, podczas transportu- nie ma żadnych problemów- wysyłałem paczki do pl- do 30kg

______________________________________________________________________________

no i merida stała się moją własnością :wink:

ogólnie rower zadbany- choć widać ślady użytku- kilka przetarć, jakby ktoś fikołka yebnął :wink: klamki nie są rozklekotane- koła proste, sądząc po padach hamulcowych- trochę ma nalatane :wink: gumy w dobrym stanie, rundkę zrobiłem, ale na SPD dziwnie bez butów, ale idzie pojechac :wink: koła shimano, korby też, trzeba pojechać gdzieć dalej, żeby zobaczyć, jak sie sprawuje w trasie :wink:

Opublikowano
  • Autor

jazda na TT albo szosie to zupełnie inna bajka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.