Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Obszywanie kierownicy


tobi665

Rekomendowane odpowiedzi

witam

W samochodzie mam kierownice z tego tworzywa i jest w nieznacznym stopniu wytarta ale chciałbym załozyć na nią pokrowiec.

I teraz mam pytanie.

Czy obszywał ktoś w a5 kierownice skórą ?? (znaczy te takie pokrowce z allegro co sie samemu obszywa)

Jesli tak to macie foty?

bo w poprzednich dwóch samochodach obszylem sobie i byłem dość zadowolony tylko teraz nie wiem czy to bedzie pasować tutaj?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obszywałem sobie kierownicę skórą naturalną z NOURAUTO kiere w DOBLO służbowym i wyszło super. Dużo lepiej sie trzymało. A w Audi na szczęście mam ori skórę. A w tym tygodniu będę ją odnawiał. Farba i lakier już jadą.

A co do tego czy będzie paskować to TAK bo to jest wymiar standardowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może napisz do kolegi raggaman? on zajmuje się profesjonalnie obszywaniem. myślę, że nawet Ci coś doradzi... zapytać nie zaszkodzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również obszywałem i myślę, że wyszło dość fajnie, a dodatkowo zmieniałem mieszek skrzyni biegów bo był poprzerywany na taki sam jak obszycie kierownicy. Wieczorem jak będę jechał do pracy to cyknę zdjęcie i Ci pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Te pokrowce to można sobie w oko wsadzić i już nawet nie wspomnę z jakiej skóry to jest zrobione :facepalm:

Ktoś wymyślił idealny patent na " zrób to sam "..ale nie do końca to wychodzi tak fajnie jak opisują :wink4: Znaczy..to wszystko zależy od tego jakie się ma wymagania co do produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Te pokrowce to można sobie w oko wsadzić i już nawet nie wspomnę z jakiej skóry to jest zrobione :facepalm:

Wiesz jeśli chodzi o skórę to ta co była fabrycznie to też bez specjalnych rewelacji, tutaj bym się nad tym nie rozpływał.

A to co kupowałem do obszycia było z normalnej (naturalnej) skóry, choć nie koziej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z normalnej skóry meblowej, która ma znacznie inna wytrzymałość od samochodówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skóry na kierownice nie trzeba przykleić i potem zaszyć ? przecież to się będzie ślizgać .... swoją drogą te zestawy "zrób to sam" są paskudne ... wyglada jak rosyjska okrętka z Łady z dętki od Wigry3 zszyta sznurkiem do wiązania kiełbasy :/ niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skóry na kierownice nie trzeba przykleić i potem zaszyć ?

dokładnie tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł u tapicera i się ma kierę jak oryginalną nówkę a nie jakieś tam wymysły uniwersalne :sick3: no ale w sumie każdy ma swój gust i oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszyłem sobie kiere w escorcie takim zestawem zrób to sam i tragedia po dwóch dniach ściągnąłem to badziewie. W b5 miałem wytartą skórę na kierownicy i dałem do obszycia za 250zł i wyglądała idealnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł

250zł

Kurde chyba za tanio robimy obszycia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł

250zł

Kurde chyba za tanio robimy obszycia :decayed:

Ragg a u ciebie po ile bylo kiera s-line? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł

250zł

Kurde chyba za tanio robimy obszycia :decayed:

Ragg a u ciebie po ile bylo kiera s-line? Pzdr

W B5 bez znaczenia - gładka 110 zł, perforowana 140, pół na pół 140 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...