Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Twardy podłokietnik.


audi1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy ma ktoś pomysł na zbyt twardy podłokietnik przy drzwiach od strony kierowcy,bo mnie już łokieć boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma na to sposobu, chyba że sobie jakiś materiał tam przyczepisz miękki ale będzie to wioskowo wyglądać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłóż sobie jaśka :> :polew:

nie wiem czemu to ma byc smieszne powazniem ozna jakiegos malego jaska kupic i jak wysiadasz to rzucasz go do schowka i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklej sobie w tym miejscu gąbkowy zmywak do naczyń , na taśme dwustronną :bag:

zmywak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklej sobie w tym miejscu gąbkowy zmywak do naczyń , na taśme dwustronną :bag:

zmywak.jpg

:polew: :polew: :polew: albo czasami otwórz szybę i daj łokciowi pooddychać :mysli: zimny łokieć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małą poduszeczkę i na rzep przyczepiać jak jedziesz daleko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce w czasie jazdy trzyma się na kierownicy 13.45 więc problem łokcia odpada :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce w czasie jazdy trzyma się na kierownicy 13.45 więc problem łokcia odpada :polew: :polew: :polew:

to bym je miał chyba 2 razy dłuższe od zwisania :przebiegly::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qr**, no nie ma co, ale na Was to zawsze można liczyć :polew:

Raczej koledze odechce się zadawania nieprzemyślanych pytań :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 10:24_________________________________________________

to bym je miał chyba 2 razy dłuższe od zwisania

No to rozwiązałeś problem facetów z małym przyrodzeniem. Nie używać gadżetów z sex shopów, tylko nie nosić bielizny, wtedy wydłuży się od zwisania :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, no nie ma co, ale na Was to zawsze można liczyć :polew:

Raczej koledze odechce się zadawania nieprzemyślanych pytań :decayed:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 10:24_________________________________________________

to bym je miał chyba 2 razy dłuższe od zwisania

No to rozwiązałeś problem facetów z małym przyrodzeniem. Nie używać gadżetów z sex shopów, tylko nie nosić bielizny, wtedy wydłuży się od zwisania :polew:

Zawsze do usług :tongue4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy co do jazdy to ja z tego mam emeryturę i dlatego mam wrażliwe łokcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy co do jazdy to ja z tego mam emeryturę i dlatego mam wrażliwe łokcie.

Widzisz, więc problem jest w Twoich łokciach a nie w samochodzie. Ale jest rozwiązanie. W sklepie sportowym bez problemu kupisz takie ochraniacze na łokcie dla ludzi jeżdżących na rolkach i tym podobnych i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy co do jazdy to ja z tego mam emeryturę i dlatego mam wrażliwe łokcie.

Widzisz, więc problem jest w Twoich łokciach a nie w samochodzie. Ale jest rozwiązanie. W sklepie sportowym bez problemu kupisz takie ochraniacze na łokcie dla ludzi jeżdżących na rolkach i tym podobnych i po sprawie.

troche dziwne rozwiązanie :mysli:Pozatym takie nałokietniki przeszkadzają w ruchliwości co może nie mieć pozytywnego wpływu na jazdę :chytry: Co do tego na drzwiach to nie wiem co poradzic ale z tym podłokietnikiem na środku to moze pogadać z jakims tapicerem żeby na tej klapce obszył z jakimś grubszym wypełnieniem co było by rozwiązaniem :chytry::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bandaż elastyczny - trochę mniej inwazyjne niż ochraniacze na rolki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam, że już dawno tak się nie uśmiałem czytając jakikolwiek inny wątek na tym forum :) ....wydaje mi się, że pastaldo ma rację.....tapicer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż panowie problem rozwiązał się sam,przytyłem i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...