Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.


borczan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie będę oryginalny i mogę polecić MRmotors oczywiście Witka, jestem drugi dzień po kastracji gada co prawda nie stwarzał mi większych problemów natomiast postanowiłem go usunąć i odrazu zrobić softa :kox: Co prawda cały dzień w plecy na czekaniu ale jazda i dynamika auta nie do opisania, po wycięciu słychać jedynie świst turbiny ze względu na pustą puszkę. Uważam, że warto wydąć kilka $$$ więcej na paliwko ale być zadowolonym i wiedzieć, że usługa została dobrze wykonana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie to koszt 100 pln-przynajmniej ja tyle zaplacilem->na śląsku ->potem wio do dynosoftu ->usuniecie dpf w sterowniku+hamowanie+diagnostyka 1140pln takze w kwocie ok 1300 sparwa sie zamyka.

Odczucia: moj brd jest bez wałków balansujacych i bez dpf plus czyszczone wtryski i seria wyszla 190km :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan1986 czy po wycięcu dpf i programie auto Ci coś kopci?

auto mi nic nie kopci, u mnie Witek zrobił w miarę lekki program i wyszło 165,5 KM i 391 Nm a po usunięciu DPF-a miał w serii 146 KM i 354 NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan1986 czy po wycięcu dpf i programie auto Ci coś kopci?

auto mi nic nie kopci, u mnie Witek zrobił w miarę lekki program i wyszło 165,5 KM i 391 Nm a po usunięciu DPF-a miał w serii 146 KM i 354 NM

:hi: te 165,5KM i391 Nm to masz na seryjnej turbinie ,czy zmieniłeś na BRD :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zdecydowałem się na wycinke DPF-a bo cały czas miałem problem z rosnącym stanem oleju, wycinka trwała cały dzień bo filtr jest w bardzo trudno dostępnym miejscu ale się powiodło, autko stało się bardziej zrywne.

Mam pytanko do kolegów którzy już usuwali filtr w B7, na wejściu od strony turbiny jest sonda, wspawanie samej rurki pominie sondę, zdecydowałem się srobić przegrode żeby sonda dostawała spaliny a dalej rureczka, myslę że to dobry pomysł. Chłopaków od programu u wycinki myślę że mogę polecić, jak komuś trzeba dam namiary, wycinka w Sanoku - podkarpacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem niedawno b7 2.0tdi z przebiegiem ponad 230 tys. rok 2006, i mam pytanko czy z pdf em silnik moze puscic dymka bo ostatnio właczyłem na sporta luknełem w steczne lusterko i zauwazyłem czarny dymek. Przyznam jestem laikiem w tych sprawach jak sprawdzic czy ma pdf a czy juz go ktoś wykastrował???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...