Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] pora się pochwalic :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitac :hi:. Nadszedł czas i pora by przedstawic moją niunię. Autko kupione miesiąc temu i jeszcze nic nie zdążyłem zrobic. :good: .plany są...z czasem się zrobi.

Krótko o aucie:

-rok 2002

-przebieg 208.000km

-silnik 1.9 tdi 100PS

-wyposażenie :jeszcze standard.

Co zostało zrobione:

-wymiana filtrów i oleju

-lekko poprawione audio

-wymiana termostatu

-hamulce przód i tył

PLANY:

-wirus

-regeneracja lub wymiana felg

-mała lotka na klapie

DSC0240.jpg

DSC6270.jpg

DSC6359.jpg

DSC6328.jpg

Opublikowano

a jakies normlane fotki z zew i na zew mozesz dac bo tutaj tylko photoshop pokazales

opis zmontuj jakis z wyposazenia co masz itp, planowane mody jakie masz tez liste zapodaj

dzieki

Opublikowano

Zdjęcia ładne, takie sci-fi trochę :decayed:

Samochód seria.

Jedyne co mogę skomentować, to ... że koleg musi jeszcze poćwiczyć jazdę na ręcznym :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jedyne co mogę skomentować, to ... że koleg musi jeszcze poćwiczyć jazdę na ręcznym

ręczny wtedy lapal tylko na lewe koło i to bardzo delikatnie... wiec cudów nie dało się zrobic

Opublikowano

witamy kolegę z Puław, fajna furka

może tak lampy diodowe na tył :mysli:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 06:26_________________________________________________a i silnik to raczej nie 75PS zmień w opisie

Opublikowano
  • Autor

no wlaśnie widziałem w Puławach identyczny wózek z ledami z tyłu. Tylko ciężko mi go dorwac na światłach żeby się przyjrzec. autko klubowe wiec na spocie wyniucham temat tych lamp:)

Opublikowano

zdjęcia normalne wkleić trzeba :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 20:42_________________________________________________linku do bloga jeszcze chyba u nas nie było :polew:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia normalne wkleić trzeba :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 20:42_________________________________________________linku do bloga jeszcze chyba u nas nie było :polew:

no to już jest:)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Cysiek kolego. Ma swoj temat

Opublikowano

moze jak sie skoncza wakacje to bedzie drugi blog i kolejne fotki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moze jak sie skoncza wakacje to bedzie drugi blog i kolejne fotki :naughty:

moze jak sie skoncza wakacje to bedzie drugi blog i kolejne fotki :naughty:

niom, z agrotuningiem czarnego audi :>

Opublikowano

no wlaśnie widziałem w Puławach identyczny wózek z ledami z tyłu. Tylko ciężko mi go dorwac na światłach żeby się przyjrzec. autko klubowe wiec na spocie wyniucham temat tych lamp:)

wpadaj wpadaj zapraszamy :hi:
Opublikowano

bardzo ladna :a4fan: kolorek w deche :good: ze jeszcze ci niekt nie napisal slynnego hasla na forum "szkoda ze nie avant" :polew:

Opublikowano

Koza.. posadź ją trochę, tak to ładny sedan :).

Opublikowano

normalne fotki sa wkoncu :naughty:

powiem Ci ze kolor masz piekny(ze 2 lata temu tak iwlasnie chcialem miec)

ta fela to jaki rozmiar?

dobrze ze nie trumniak :P

Opublikowano

no wlaśnie widziałem w Puławach identyczny wózek z ledami z tyłu. Tylko ciężko mi go dorwac na światłach żeby się przyjrzec. autko klubowe wiec na spocie wyniucham temat tych lamp:)

Toż to cysiek :naughty:

_________________________________________________

Masz fajne i w miarę młode auto :good:

szkoda tylko, że mało KM ale to chip sprawę załatwi

ja tu widzę delikatne obniżenie, ledy na tył, spoiler od m3 i oczywiście ksenony :good:

Opublikowano

jakie to fele jaki rozmiar i szerokość i jakie masz na nich osiągi bo też jak bym dał rade to w tym roku bym się do felg przymierzył ale tak jak kolega ja mam troche więcej KM i boję się że jak założe jakiś większy i szerszy felunek to mój silniczek będzie miał słabe osiągi

Opublikowano

są normalne foty i elegant opis :wink4::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.