Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie na wakacje - Bałtyk....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, macie moze jakies propozycje na wakacje nad morzem ? Z uwagi, ze mam juz dosc Wladyslawowa szukam miejscowosci, w ktorej :

- nie bedzie chamstwa jak w Mielnie

- nie bedzie az tak bardzo tloczno....

- beda przystepne ceny

- beda jakies atrakcje dla ludzi mlodych :decayed:

Z gory dzieki za info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać nad Bałtyk, ale zrezygnowałem i wybrałem Chorwację! Koszta nie wiele więcej jak się jedzie w 4 osoby :) Jeżeli pojedziesz we wrzesniu to będzie już po sezonie i ceny za hotele będą mniejsze (ok 45-40 Euro w sezonie 50 i w górę) a pogoda będzie i tak za***ta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jest już podobny temat - nawet w tym dziale :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze sa takie tematy ale szukam konkretnych opcji.

Zdania ludzi sa podzielone, szukam komentarzy od osob tam mieszkajacych i znajacych temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Ustronie Morskie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj do Ustki... kilka postów niżej znajdziesz mój watek o pokojach w Ustce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Ustronie Morskie :good:

Właśnie tam lecę jutro :good: zobaczymy jak jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszedzie podobnie. Wladek wiekszy, wiecej tlumu i atrakcji, Ustronie mniejsze, mniej ludzi, ale ogolnie podobnie tyle ze w skali 1:2 :decayed:

W tym roku bylem w Ustroniu, moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie podoba ci się Mielno to może Sarbinowo :) Jest to 7km od Mielna nie ma tam tylu ludzi co w Mielnie.Ja w ubiegły czwartek wróciłem z Sarbinowa byłem tam tydzień i mi się b.podobało :wink4: Jest to mniejsza miejscowość,ludzie chodzą w kąpielówkach po całej "wsi" i nie ma tam takiego gwaru na ulicach jak w Mielnie.Z znajomymi planujemy już na przyszły rok wybrać się do Sarbinowa ponownie :wink4: Co ważne obok Sarbinowa można kupić świeżą rybkę prosto z kutra rybackiego :)

Zapomniałem że atrakcji w Sarbinowie atrakcji jest sporo... na przykład przejażdżka na tzw "bananie po morzu" oraz wiele innych. Ja byłem w domkach i warunki były świetne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jastrzębią górę, byłem na początku Lipca, mała wioska, niema tłoku, choć na plaży o 11 trudno znaleźć miejsce, jest gdzie dobrze zjeść, baaardzo mili ludzie, ZERO chamstwa, ZERO pijanych, nerwowych dresów którzy szukają guza. Bardzo dużo rodzin z małymi dzieciakami. Niedaleko jest Władysławowo, na Hel rzut beretem.

Jeśli chodzi o nocleg www.dwnord.afr.pl, warunki moim zdaniem BDB, nic więcej nie potrzeba prócz ładnej pogody oczywiście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jastrzębią górę, byłem na początku Lipca, mała wioska, niema tłoku, choć na plaży o 11 trudno znaleźć miejsce, jest gdzie dobrze zjeść, baaardzo mili ludzie, ZERO chamstwa, ZERO pijanych, nerwowych dresów którzy szukają guza. Bardzo dużo rodzin z małymi dzieciakami. Niedaleko jest Władysławowo, na Hel rzut beretem.

Jeśli chodzi o nocleg www.dwnord.afr.pl, warunki moim zdaniem BDB, nic więcej nie potrzeba prócz ładnej pogody oczywiście :naughty:

Taaa Jastrzębia Góra spokojna mała wioska :polew: :polew: :polew: Po Mielnie to chyba najwiekszy syf nad Bałtykiem. Polecam miejscowość Piaski koło Krynicy Morskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Jastrzębia Góra spokojna mała wioska :polew: :polew: :polew: Po Mielnie to chyba najwiekszy syf nad Bałtykiem. Polecam miejscowość Piaski koło Krynicy Morskiej.

Nie wiem gdzie Ty ten syf widziałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierwdzam, jestem teraz w mielnie pogoda do d*py ale noca atrakcje na ulicach heh dziennie bujki 4vs1 cwaniactwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Jastrzębia Góra spokojna mała wioska :polew: :polew: :polew: Po Mielnie to chyba najwiekszy syf nad Bałtykiem. Polecam miejscowość Piaski koło Krynicy Morskiej.

Nie wiem gdzie Ty ten syf widziałeś...

no wlasnie .. ja też byłem i artur od nas w tym samym czasie i ja sobie bardzo chwale ale lepiej jechac tam i wracac w nocy w sobote wracalem 8 godzin do bydzi.... 3km od jastrzebiej do wladka w 2,5 godziny . dzien wczesniej jechalem na hel i zadnych korkow nie bylo.

polecam też Rowy i jw Sarbinowo a takze Rewal...szczególnie osrodek Kasia... nie ma lepszego widoku na morze niz w tym osrodku... nawet z wyra widać morze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wydostać się z Jastrzębiej bądź z Władysławowa w godzinach szczytu praktycznie się nie da, ale na szczęście są skróty o których Nawigacje GPS nie wiedzą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili bo jeszcze nie byłem a wybieram się jutro:

Jarosławiec

Dębki

darłowo

Darłówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili bo jeszcze nie byłem a wybieram się jutro:

Jarosławiec

Dębki

darłowo

Darłówek

Darłowa nie polecam bo daleko do morza :) ja bym polecał Darłówko o ile tą miejscowość masz na myśli chociaż jeżeli nie masz zarezerwowanego noclegu to może być ciężko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...