Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??


A3

Rekomendowane odpowiedzi

Halogeny nie sa takie same od S4 jak od A4 II lift ? (jajeczka)

Na alle..od 140 - 300 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sa takie same niestety uff przeczytalem caly watek jesli jestes zainteresowany taka przerobko moge ci ja wykonac na ori czesciach ale nie wierz w cene 7 tys bo ktos kto to mowi nie wie co to jest za praca. Niestety z wlasnego doswiadczenia wiem ze jesli chce sie to zrobic z glowa to trzeba wszystko z rs4 kupic i adoptowac do zwyklej karoseri. Wstrzymajcie sie pokaze wam fajny projekt za 2 tyg.[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 00:09 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17537.0

znalazlem swoje stare audi mialem je co prawda 4 lata temu ale nadal ladne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ cały czas rozwarzam S4 i RS4 to ile kosztują halogeny do przedniego zderzaka w S4? bo jak znajduje na allegro zderzaki to kazdy bez halogenów? i czy skomplikowana jest sprawa ich zamontowania?

sprawdzaj sobie ceny w ASO bo Ja kupiłem swoje halogeny do S4 ( B6 ) za ok 200 zł /szt a na allegro krzyczeli 300 zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ cały czas rozwarzam S4 i RS4 to ile kosztują halogeny do przedniego zderzaka w S4? bo jak znajduje na allegro zderzaki to kazdy bez halogenów? i czy skomplikowana jest sprawa ich zamontowania?

ale z Twoim rabatem, czy bez :naughty:

sprawdzaj sobie ceny w ASO bo Ja kupiłem swoje halogeny do S4 ( B6 ) za ok 200 zł /szt a na allegro krzyczeli 300 zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed rabatem to jest cena coś ok 240-260 zeta to i tak taniej w ASO niż na allegro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe wieści odnośnie body rozmawiałem z człowiekiem co już zrobił dwa takie body kity i mówił że w cenie 7-7,5tys zmieszcze sie ze wszystkim i mówił że zrobienie takiego body to nie problem tylko jest poprostu czaso chłonne ale do zrobienia bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cenie 7-7,5tys zmieszcze sie ze wszystkim

mowisz o zderzakach przód +tył + poszerzenia progów , błotników ? Na ori gratach czy kowalstwo artystyczne ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam kowalstwo gdyz sam to zrobilem i wiem ile to kosztuje biorac pod uwage ze sam koszt dobrego lakierowania to min 3-4 tys zl wiec nie wiem jak za 3 tys chce kupic blotniki zderzaki progi spojlerek tylne drzwi listwy itp itd zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same błotniki były na alle...za 600 zł /szt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podal hhacek jest :kox:

Ale i tak uwazam ze szkoda kasy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, calkiem niezle to wyglada - chlopak sie troche narobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apnowie w Rzeszowie jest czlowiek ktory ma formy na caly kit od RS4 :> zrobil juz 2 A4 w ten sposob :> efekt cudowny no i wszystkie elementy z jakiegos lekkiego tworzywa ale nie laminatu bo nie pekaja :> o ile sie nie myle za maske + 2 blotniki + zderzak + nakładki na progi chce cos koło 3 tysi :> kolega ma to zrobione i autki wyglad poprostu pieknie :> jak bede mial czas dorzuce fotki i dowiem sie czy te elementy sa nadal dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalbym sobie spokoj :wink4: Rob albo S4 ladnie albo doloz do auta i kup inne , a nie psuc auto, malowac cale, szpachla , i niewiadomo co jeszcze ..... :wallbash: masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sam nad takim czyms myślalem żeby sobie kupić A4 b5 2.8 oczywiście Avant i przerobić go na RS4 ale jest jedno ale za 7 ts zł to raczej niema szans tego do porządku zrobic ,żeby przypominało to oryginał. Po pierwsze komplet zderzaków z kratkami , halogenami itd to koszt około 3000 tys zł , progi też z 1000 zl , błotniki przednie i tylne to mysle koszt tez około 2 tysi , a gdzie to wszystko zmontowac pomalować to podejzewam około 4- 5 tysi lekko. To nie wszystko trzeba kupić zawieszenie obnizające bo mam nadzieje ze spręzyn niebedziesz cioł :naughty: do tego dochodza felgi z RS4 z oponkami to koszt tez około 4 tysi. No i myśle ze jeszcze kilka pierdół takich jak grill i pare elemntów wnetrza jak carbon , tarcze zegarów. Ja sobie kiedyś tak szacowałem że auto koszt około 25 tys i około 15 tys zł i dało by rade coś takiego wyrezac. Jakby się ktoś do tego naprawde przyłożył i popracowal suminnie nad tym to myśle że pomysl fajny i wmiare na kieszen normalnego człowieka biorąc pod uwagę utrzymanie A4 B5 2.8 , a utrzymanie RS4 gdzie same tarcze hamulcowe i klocki kosztuja majątek. Kiedys może sam sie zdecyduje na taką rzeźbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie w moim pięknym audi założony przedni zderzak, maskę i zawieszenie od RS4. Zamienię to na zderzak od S4 i standardowe zawieszenie. Dość mam jazdy jak wóz drabiniasty! Koszy pokrywa zainteresowany! gg 990450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze to dobry pomysl i chyba tak zrobie i jezeli ktos by mogl mi pomuc i powiedziec czy musze poszezadz blotniki zeby zdezak od rs4 pasowal idealnie??:> :kox::chytry:

Odgrzebałeś kotleta :shocked: I jeszcze nie raczysz użyć wyszukiwarki :chytry:

Zeby pasował zderzak musisz mieć ori błotniki .. a do błotników przydało by sie progi ..a do progów drzwi . :evil:

Da sie przerobić zderzak od Rs'a pod błotniki te co masz .. :szukaj: bo było o tym :)[br]Dopisany: Wrzesień 10, 2008, 06:58:47 pm_________________________________________________

Będzie RS4 w sedanie:D niewiarygodne ale prawdziwe:D;*

Jesli to odnośnie Twojego auta... to zastanów sie ..poszukaj , poczytaj ..:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...