Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowe hamowanie śląsk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim :)

Robie rozeznanie czy sa osoby chetne na grupowe shamowanie naszych furek na slasku, z czego mi wiadomo polecaja hamownie w Katowicach i Gliwicach. Przy wiekszej ilosci osob powinno byc taniej... Jak cos to ja jestem chetny + kolega z VW....

Pozdrawiam.... :wink4:

---------------------------------

Wstepna lista:

1.) zib0l

2.) teslic

3.) 19Martin86

4.) Hikiel (tylko 4x4)

5.) kombat (tylko 4x4)

Trzeba sie zdecydowac do ktorej lepiej jechac i ktora ma tez 4x4 by inni tez byli zadowoleni, ja osobiscie dopiero w sierpniu bym chcial jak zjade po wakacjach...

Opublikowano

ja tez bym sie zapisal najlepiej do aligatora :>

Opublikowano

Również chętny ale 4x4

Opublikowano

Ostatnio troszkę porobiłem przy autku, także tez bym się z wami tam karnął i sprawdził swoją a4 :):naughty: :naughty: :naughty:

I myślę o jakimś virusie :cool1:

Opublikowano

chętnie 4x4 tylko kiedy mniej więcej?

Opublikowano

Pany jakie koszta??

Opublikowano

Dzisiaj dzwoniłem do Gliwic i koszt pojedynczego hamowania to 150 dla ośki i 300 dla 4x4 i jest jeszcze opcja wynajmu hamowni na godziny 1 godzina wychodzi 246 zł, 3-4 auta na godzinę jest szansa zrobić czyli koszt rozsądny. Jest jeszcze hamownia w Czerwionce-Leszczynach i tam chcą za 4x4 250 zł i jest opcja rabatu przy większej ilości aut ale raczej będzie drożej niż w Gliwicach także ja jestem za Gliwicami.

Opublikowano

jeśłi cena będzie rozsądna to bym się pisał ..

Opublikowano
  • Autor

Ja z tesliciem tez jestem za hamownia w Gliwicach

Opublikowano

Ta w Czerwionce to syf :wink4:

Opublikowano

Ja też jestem chetny ale jak bedzie to w Gliwicach na hamowni maha bo u Aligatora mialem juz auto hamowane.

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 19:36_________________________________________________Najlepiej w Elprosys na Tarnogórskiej. Tu macie link do strony

http://www.elprosys.com.pl/?page_id=80

Opublikowano

No właśnie do tych dzwoniłem.

Opublikowano
  • Autor

No to albo zgodza sie na grupowke od 10os. lub w paru wynajac na 1h/4os., czyli po 62zl na osobe...Jak mowi ajotel po rozmowie tel z Maha

Opublikowano

No to gites :good: Tylko trzeba jeszcze grupy jakieś porobić :) ok 60zł za hamownie, to nie dużo :naughty:

Opublikowano

no ciekawe tylko jak to rzeczywiście wyjdzie cenowo bo 300 to oni normalnie biorą za jedno auto jak do nich dzwoniłem .... dowiedz sie dokładnie jak to wychodzi przy 4x4 bo nie wiem czy czekać na ten sierpień czy jechać wczesniej na razie zamówiłem racelogic performance do pomiarów czasów przyspieszeń no ale hamownia też sie przyda

Opublikowano

koledzy jestem zaaaa

Opublikowano

W drugiej połowie sierpnia raczej mnie nie będzie (urlop) także ja pojechałbym do Gliwic nawet w tym tygodniu. Tym bardziej że i tak najtaniej będzie chyba wziąć na godzinę czyli w grę wchodzi grupa 3 max 4 auta. Kto jest chętny na już?

Opublikowano

ja odpadam bo bede chipowal koniec sierpnia wiec to sie mija z celem :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.