Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowe hamowanie śląsk


zib0l

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim :)

Robie rozeznanie czy sa osoby chetne na grupowe shamowanie naszych furek na slasku, z czego mi wiadomo polecaja hamownie w Katowicach i Gliwicach. Przy wiekszej ilosci osob powinno byc taniej... Jak cos to ja jestem chetny + kolega z VW....

Pozdrawiam.... :wink4:

---------------------------------

Wstepna lista:

1.) zib0l

2.) teslic

3.) 19Martin86

4.) Hikiel (tylko 4x4)

5.) kombat (tylko 4x4)

Trzeba sie zdecydowac do ktorej lepiej jechac i ktora ma tez 4x4 by inni tez byli zadowoleni, ja osobiscie dopiero w sierpniu bym chcial jak zjade po wakacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do Gliwic i koszt pojedynczego hamowania to 150 dla ośki i 300 dla 4x4 i jest jeszcze opcja wynajmu hamowni na godziny 1 godzina wychodzi 246 zł, 3-4 auta na godzinę jest szansa zrobić czyli koszt rozsądny. Jest jeszcze hamownia w Czerwionce-Leszczynach i tam chcą za 4x4 250 zł i jest opcja rabatu przy większej ilości aut ale raczej będzie drożej niż w Gliwicach także ja jestem za Gliwicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tesliciem tez jestem za hamownia w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chetny ale jak bedzie to w Gliwicach na hamowni maha bo u Aligatora mialem juz auto hamowane.

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 19:36_________________________________________________Najlepiej w Elprosys na Tarnogórskiej. Tu macie link do strony

http://www.elprosys.com.pl/?page_id=80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo zgodza sie na grupowke od 10os. lub w paru wynajac na 1h/4os., czyli po 62zl na osobe...Jak mowi ajotel po rozmowie tel z Maha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe tylko jak to rzeczywiście wyjdzie cenowo bo 300 to oni normalnie biorą za jedno auto jak do nich dzwoniłem .... dowiedz sie dokładnie jak to wychodzi przy 4x4 bo nie wiem czy czekać na ten sierpień czy jechać wczesniej na razie zamówiłem racelogic performance do pomiarów czasów przyspieszeń no ale hamownia też sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie sierpnia raczej mnie nie będzie (urlop) także ja pojechałbym do Gliwic nawet w tym tygodniu. Tym bardziej że i tak najtaniej będzie chyba wziąć na godzinę czyli w grę wchodzi grupa 3 max 4 auta. Kto jest chętny na już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam bo bede chipowal koniec sierpnia wiec to sie mija z celem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...