Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem


Spitfire90

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o jakieś diodowe albo tuningowe to odradzam (pomijam już kwestię czy mi się podoba czy nie). Chodzi o jakość wykonania. Znajomy z osiedla ma w swojej A4 właśnie taki wynalazek z allegro i reflektory wyglądają jakby były cały czas umazane w jakiś szczochach- czytaj pożółkły :P i chrom odłazi płatami ze środka :) Możesz iść w strone zespolonych poliftów lub BIX od gwertego jak wspominał KOWI. ALBO! Jeden z kolegów miał w tych przedliftowych pomalowane wkłady na czarno i powiem szczerze że bardzo ładnie się prezentowało. I było inaczej niż mają (mamy :decayed:) wszyscy.

Stwórz własny topic w dziale MOJA A4, wklej zdjęcia i napisz co chcesz zdziałać i popytaj co możesz zdziałać, żeby było dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakieś diodowe albo tuningowe to odradzam (pomijam już kwestię czy mi się podoba czy nie). Chodzi o jakość wykonania. Znajomy z osiedla ma w swojej A4 właśnie taki wynalazek z allegro i reflektory wyglądają jakby były cały czas umazane w jakiś szczochach- czytaj pożółkły :P i chrom odłazi płatami ze środka :) Możesz iść w strone zespolonych poliftów lub BIX od gwertego jak wspominał KOWI. ALBO! Jeden z kolegów miał w tych przedliftowych pomalowane wkłady na czarno i powiem szczerze że bardzo ładnie się prezentowało. I było inaczej niż mają (mamy :decayed:) wszyscy.

Stwórz własny topic w dziale MOJA A4, wklej zdjęcia i napisz co chcesz zdziałać i popytaj co możesz zdziałać, żeby było dobrze :)

Dokładnie tak :good: zapodaj fotki auta w dziale "Moja A4" pokaż co masz i napisz co chciałbyś mieć a forum pomoże i doradzi :good: bo w końcu po to jest forum :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie czytaj tematów userów Moskal, Rafalekx, :bag:

Rafalekx ma temat ??? :blink:

a o czym on tam pisze ??? o ekojeździe ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

mój moze poczytać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespolone albo bixy produkcji gwertego :gwizdanie:

albo od mrogala jak bedzie chacial to juz w niedziele bedzie mogl odebrac bixy gotowe P&P, na zamkowym, w cenie ktora chcial wsadzic psu w dupe za laminaty :wink4::decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespolone albo bixy produkcji gwertego :gwizdanie:

albo od mrogala jak bedzie chacial to juz w niedziele bedzie mogl odebrac bixy gotowe P&P, na zamkowym, w cenie ktora chcial wsadzic psu w dupe za laminaty :wink4::decayed::good:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uratowany :notworthy:

montuj bixy z czarnym srodkiem, albo zainwestuj 20pln a czarny spray i dzialaj tak

14022011735.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zmieńcie temat na

"Doradzamy Spitfireowi90 jak Nie spaskudzić Auta"

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zmieńcie temat na

"Doradzamy Spitfireowi90 jak Nie spaskudzić Auta"

:polew:

kolega ma swój temat w "Moja A4" więc przenieście swoje opinie do tamtego wątku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopcy...przeciez na pierwszy rzut oka widac ze kolega robi was w chu*** :)

Wymyslil sobie temat, ktory wiedzial ze bedzie powodowal oburzenie wsrod znawcow forum, i ma nie zla beke z was...Spitfire90 szacunek za pomysl :) :)

Aleś odkopał! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...