Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mustang Bullitt


ono

Rekomendowane odpowiedzi

To łoniaka ?

Niestety nie, ale też za***isty :) Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało .

Biały lakier do paznokci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To łoniaka ?

Niestety nie, ale też za***isty :) Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało .

A tą dokładkę plastikową z przodu też masz ? Jakoś dziwnie wygląda z nią :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To łoniaka ?

Niestety nie, ale też za***isty :) Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało .

No co Ty?? Zwykły marker do opon.

Maluje w trucku często ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą dokładkę plastikową z przodu też masz ? Jakoś dziwnie wygląda z nią cool1

To jakieś gówno dołożone.

Bill i co trzyma sie dobrze? Bo właśnie oglądałem takie jakieś mazaki do opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą dokładkę plastikową z przodu też masz ? Jakoś dziwnie wygląda z nią cool1

To jakieś gówno dołożone.

Bill i co trzyma sie dobrze? Bo właśnie oglądałem takie jakieś mazaki do opon.

tu masz taki marker http://www.allegro.pl/item632762362_marker_kreda_do_opon_biala_12_sztuk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka moc ma ten emeryt ?

dawaj foty motorowni ...

p.s sliczny ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą dokładkę plastikową z przodu też masz ? Jakoś dziwnie wygląda z nią cool1

To jakieś gówno dołożone.

Bill i co trzyma sie dobrze? Bo właśnie oglądałem takie jakieś mazaki do opon.

Różnie. Niektóre pękają zaraz po malowaniu, a inne z kolei nawet po przytknieciu Karchera się trzymają .

Jakby Cię nie piliło, to mogę Ci przywieźć w sierpniu kilka sztuk ;)

To jest zwykła kreda używana do znaczenia opon np. u wulkanizatora :P[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:15_________________________________________________http://www.lampa.it/ita/Popup_zoom.asp?IDP=74101&IMG=74101_104_1_500.jpg&NOME=Pennarello+per+pneumatici+-+Bianco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek w starym wyremontowany , wszystkie amory ,gumy, sworznie nowe. Na hamowni ustawiane były gaźniki zapłony itd, niestety pomiar mocy był nieprecyzyjny przez archaiczny automat, wyniki oscylowały od 230KM do 270KM, generalnie o wiele ciekawiej sie zbiera. Byłem w szoku jak taki stary kondon rozpędził sie na rolkach do 230 km/h , czekałem tylko na wielkie pierdolnięcie , hyhy

Rolki

Mustang 65 Fastback

Oczywiście na zlocie mustanga wygrał puchar i objechał wszystkie starocie na ćwiare :D

fastbackp.jpg

zlot422.jpg

zlot292.jpg

Ćwiara

jurek vs pavulon 2.mpg

Ja swoim na szczęście też zdobyłem puchar i objechałem wszystkich w klasie V8 , w generalce zjadł mnie Nissan GTR (500KM) i Mustang GT500 KR (620 KM)

zlot290.jpg

Ćwiara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne sztuki - a impreza musiała być przednia :):good:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 11:01_________________________________________________a ten lakierek :naughty: ( zarówno w jednym jak i drugim ) widać przygotowanie do zlotu było odpowiednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom impreza kox , 50 bryk większość V8 jak wszystkie dawały w pipe dźwięki powalały na kolana. Były też maty poślizgowe całkiem ciekawa zabawa , w relacji TvnTurbo instruktor z toru Poznań krytykował co niektórych za trzymanie kiery, a na żywo opierdalał wszystkich za wszystko

Mustang - II OZM 2010-04-16.mpg

W końcu ktoś sie wq i dał mu swojego konia żeby pokazał jak sie lata , to jego 3 przejazd jeden z bardziej udanych , hyhyhy

Instuktor & ono.mpg

Kolo wysiadł i powiedział że sie nie da :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu!!!

Najlepsze jest to, że od 2 dni przeglądam właśnie stare mustangi w poszukiwaniu czegoś ciekawego... a tu się okazuje, że właśnie przybył nowy w "rodzinie" :cool1:

Szkoda że ten jest po za moim zasięgiem cenowym ($90.000) ;( - http://www.craveluxuryauto.com/web/vehicle_photos/595491

PS. Można się ślinić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się Ele nie podobały, to nie ori... A te błękitne halogeny czy co to tam jest z przodu to już masakra :> Ale ori mustangi to piękne wozy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu :) Oczywiście nie pogardziłbym elką ale gdybym miał tyle kasy na zakup mustanga to wolałbym jakąś inną wersję. Ale za tą też bym się pewnie obejrzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONO uporałeś się z lampami? przestałem czytać na 8mej stronie, w moim F-150 elektryk wrzucił kierunki na wsteki a wstek jest jako osobna lampa pod zderzakiem i wsio OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , znalazłem lampy z białym migaczem ,elektryke zrobił mi koleś z Xenon.waw.pl i wszystko pięknie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...