Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W0 FORD

:cwaniak1:

Opublikowano

W1 SSIJ :decayed:

Hugo

Rozwiniesz skrót dla mniej kumatych :naughty:

Opublikowano

Nie chce mieć problemów przez durne lampy.

Kurde skoro na tej focie koleś ma żółte migacze to ktoś to musi robić , jak dobrze pamiętam to ta bryka stoi w Rzeszowie w komisie , może kogoś poprosze żeby tam podjechał i sie dowiedział.

Znalazłem namiary na komis będe tam dzwonił :)

AUTO-CENTRUM Rzeszów

Telefon: (017) 852 42 74, (664) 748 106 (664) 748 110

Oferta z dnia: 2008-02-01

Oniak dzwoniles?? Jak by co to moge Ci podjechac i zapytac :)

Opublikowano

W1 SSIJ :decayed:

o kur*a :polew: :polew: :thumbup: to jest to!!

Opublikowano

Może ja dorzuce swoje trzy grosze do tych tablic - WX POZIO albo WX (XXXXX) <--ilość mustangów pod maską

dlaczego sugerujesz oniakowi zeby wozil nick pozia na blachach?? :shocked:

Z tego całego czytania to mi sie pokorbiło :wallbash: który będzie kupował i komu te blachy :polew: :polew: :polew:

Ale jeszcze nie było tego WX ONIAK

i pozwolę sobie rozwinąć tablice Prezesa

S uper

S zpanerski

I ndiańsko

J ankeski

Opublikowano

WA RSAWA

W1 TAM (witam :P )

W1 OOOO (znaczek audi lub wioooo :) )

po katowicach jeździ A6 S1 YYY i TT S1 XXX

kox jak nie wiem :kox:

[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 22:59 _________________________________________________hahaha i KIA SO RENTO :tongue4:

Opublikowano

a po poznaniu smiga P0 JEEP i P0 RSCHE ;]

Ono ;> a moze zrobisz jakas ankiete co do rejestracji :D ? daj klubowi zadecydowac ...... to bedzie to ( klub decyduje ty placisz :gwizdanie: )

ja bym chcial ankiete co do rejestracji ..... ;p

a wlasnie wpadlem na pomysl ... a gdyby tak nakleic jakas folie na kawalek szkla albo trzasnac takim szzzzzprajem do lamp ? moze by sie udalo zeby na pomaranczowo swiecilo

bo jakies lexus looki to nie bardzo beda wygladac w muscle carze :|

Opublikowano

po katowicach jeździ A6 S1 YYY i TT S1 XXX

A6 nowa 3.0 tdi czarna z czarnymi szybami i TT cabrio to jest tego samego kolesia.. w Sosnowcu na orionie codziennie ją widze :)

a może

WO DZU

albo

WB ULLIT

Opublikowano

W1 DMO :cwaniak1:

Opublikowano

A MOŻE :

W2 NARA

:decayed:

Opublikowano

WB nie moze byc chyba

moze byc W8 ULLIT

ale to sie chyba pisze bullitt ( 2x L i 2x T ) wiec to dziwnie by bylo .... z bledem w rejestracji :/ to tak jak AŁDI :(

Opublikowano

temat mocno ewoluował :gwizdanie:

Opublikowano

WC KABAN :decayed:

Opublikowano

a co na to wszystko gość z Lublina który kocha Fordy ?? :polew:

Opublikowano

zarejestuj w poznaniu :P

PO BABCI

Opublikowano

Oniak dawaj do Lublina L0 VELAS :polew:

Opublikowano
Oniak dawaj do Lublina L0 VELAS

to ja juz wiem jakie bede mial blachy w nastepnym Audi :polew:

ono zamawiaj jeszcze z 10 tych Fordow bo ciezko wybrac dobre blachy

Opublikowano

WC KABAN :decayed:

dla mnie zwycięzca !!

WM ISZCZ

Opublikowano

poziek - w indywidualkach drugi znak to cyfra, wymyśl coś realnego :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.