Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oniak pochwal się nowymi tablicami.. WO FJUT :)

Opublikowano

oniak pochwal się nowymi tablicami.. WO FJUT :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :tonguemad: :tonguemad: :tonguemad: :tonguemad: :tonguemad: :tonguemad: :tonguemad::boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:

jeżeli to prawda...to szacuneczek i nie mam pytań :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Hmmm to nastepne autko ford ? naughty

Do zabawy idealne :)

Nie no z fiutem wkręcałem hyhyh

Opublikowano

A jak spalanie ? :D

Opublikowano
Hmmm to nastepne autko ford ? naughty

Do zabawy idealne :)

Nie no z fiutem wkręcałem hyhyh

A ja łyknąłem te scieme od Adasia jak młody pelikan...

Opublikowano

Oniak kiedy pokaz tego amerykańca ... na spoty nie przyjeżdzasz, wstydzisz się już marki :audi::decayed:

Opublikowano
  • Autor

A jak spalanie ? :D

W normie .

Wpadne chyba we wtorek na spocik :)

Opublikowano

dzisiaj widziałem na żywca.. :kox: :kox: :kox: silniczek gitarka..prawie jak mój..

Opublikowano

dzisiaj widziałem na żywca.. :kox: :kox: :kox: silniczek gitarka..prawie jak mój..

prawie .... robi różnicę :gwizdanie: :polew:

z tą prędkością to nie przesadzajcie, swego czasu to prawie w polonezie licznik się zamykało a wrażenia z jazdy bezcenne :naughty::shocked:

Opublikowano

Wczoraj mialem przyjemnosc z Wiciem zaprzyjaznic sie z FORDEM i dzwiek :shocked: powala na kolana a jak piknie sie zbiera i d*pa rzuca :kox: Adaś chyba musisz sie udac do laryngologa bo ci sie słuch zepsuł od jezdzenia ta swoja kosiareczka :tongue4:

Opublikowano

Wczoraj mialem przyjemnosc z Wiciem zaprzyjaznic sie z FORDEM i dzwiek :shocked: powala na kolana a jak piknie sie zbiera i pupa rzuca :kox: Adaś chyba musisz sie udac do laryngologa bo ci sie słuch zepsuł od jezdzenia ta swoja kosiareczka :tongue4:

Oj, tak.

majtki musiałem od oniaka, na zmianę pożyczać :slina:

Opublikowano

Oniak przyjedź nim na letni a dziewczyny podjadą Twoją B7 - ja też chce oblukać forda :slina: Onia być kolegą - ja dla Was specjalnie na letni Hummera targałem ze sobą

Opublikowano

Dzis macalem, siedzialem, zmienialem biegi na postoju :decayed: Nawet odbylem krotka przejazdzke na siedzisku pasazera :kox:

Dzwiek silnika sieje rozpie*dol ! :shocked::naughty::kox:

Opublikowano

Oniak nie mogłeś nim wpaść na spota 3 tyg temu? :disgust:

Opublikowano

Oniak nie mogłeś nim wpaść na spota 3 tyg temu? :disgust:

Jeszcze wtedy go nie miał :wink4:

Opublikowano

no jak nie miał jak ten temat jest od początku lutego :cool:

Opublikowano

no jak nie miał jak ten temat jest od początku lutego :cool:

w aktywnym posiadaniu... czyli nie było go w Wawie jeszcze Tszczeniosławie :naughty:

Opublikowano

no jak nie miał jak ten temat jest od początku lutego :cool:

w aktywnym posiadaniu... czyli nie było go w Wawie jeszcze Tszczeniosławie :naughty:

aha , kumam :th: dzienki Mihaó :decayed:

Opublikowano

Dzis macalem, siedzialem, zmienialem biegi na postoju :decayed: Nawet odbylem krotka przejazdzke na siedzisku pasazera :kox:

Dzwiek silnika sieje rozpie*dol ! :shocked::naughty::kox:

potwierdzam - przetestowane na własnej skórze :drool:

lata bokami, spod maski idzie burza z piorunami :evil: :evil: :banan:

sprzet gra chyba lepiej niż moje bose :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Panie i panowie nareszcie jest dostępny nowy model kit kompresora do Bullitta 2008 :evil: Zamawiamy .... sie będzie działo fiu fiuuuu :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.