Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mustang Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ono to teraz masz 2 bullitty

i z tego co widzialem to ten nowy jest na sprzedaz na allegro ?

Opublikowano

kiedyś miałem okazje się zamienić na ten samochód... zrezygnowałem... nie wiem czemu :wallbash:

Opublikowano

kiedyś miałem okazje się zamienić na ten samochód... zrezygnowałem... nie wiem czemu :wallbash:

my też nie wiemy dlaczego :decayed::wallbash:

Opublikowano

nie no poprostu wtedy bylo inaczej, wolałem świeże auta... :wink4:

Opublikowano

ja lubie kultowe auta a zwłaszcza made in USA

Opublikowano

i z tego co widzialem to ten nowy jest na sprzedaz na allegro ?

to już nieaktualne :wink4:

zielony rupieć :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ono to teraz masz 2 bullitty

i z tego co widzialem to ten nowy jest na sprzedaz na allegro ?

Już nie jest ,znowu sie zakochałem i teraz to chyba poważny związek :)

Bull 65 jest mojego starego ,a nowy mój :)

zielony rupieć kox

Żeby Audi tak wyglądało za 40 lat :) Niesamowite jest to że w nim wszystko działa ,każdy guziczek każda lampeczka i wszystko jest ORI , masakra :shocked:

Opublikowano

potrzymam swoje B5 do końca to zobaczymy :decayed:

sąsiad lepiej napisz jak sie jedzie zielonym staruszkiem

Opublikowano

Stary we wtorek jeseś staruszkiem!!!

Opublikowano

Stary we wtorek jeseś staruszkiem!!!

No włacha!!!

Opublikowano
  • Autor
sąsiad lepiej napisz jak sie jedzie zielonym staruszkiem

Żółwik ciężko to opisać,wpadnę to polatamy :D.Przepiękny dźwięk silnika ,klasyczna nie równa praca na wolnych obrotach(w nowych mustangach montuje sie specjalne wałki żeby uzyskać taki efekt),dłuuuugie biegi ,zero cyfrowych guzików ,wyświetlaczy,czujników i innych gówien ,wszystko czysta elektryka i mechanika idealnie dopracowana ,zero udającego metal plastiku itd .Wszystko to daje niesamowite wrażenia z jazdy.

Norbi nie da sie , trzeba zrobić papiery ,zarejestrować na żółte tablice , ale jak tylko wszystko będzie na pewno wpadnę :)

Opublikowano

.Przepiękny dźwięk silnika ,klasyczna nie równa praca na wolnych obrotach(w nowych mustangach montuje sie specjalne wałki żeby uzyskać taki efekt),dłuuuugie biegi ,zero cyfrowych guzików ,wyświetlaczy,czujników i innych gówien ,wszystko czysta elektryka i mechanika idealnie dopracowana ,zero udającego metal plastiku itd .Wszystko to daje niesamowite wrażenia z jazdy.

A nie mówiłem Ci??

To jest prawdziwy KOX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czekam na obiecane focidła, bo na tych nic nie widać :P

Opublikowano

piękny ten mustang z 65 :kox: :kox: :kox::good:

Opublikowano

piękny... rozchorowałem się z zazdrości na sam widok :kox::good:

Opublikowano

To może uzupełnisz rodzinkę i dokupisz '67 Shelby gt 500 Eleanor i '08 Shelby gt 500 :gwizdanie:

mega kozak super wykurwistoza :slina:

Opublikowano

bryka kozak :kox: w Egu jeżdżą 2 mustangi jednego typa koleś ma firmę ASJ i sprowadza sprzęt z USA więc jak coś wal do niego :decayed: nie pamiętam tylko jakie ale jeden taki bordo a drugi czarny z białymi dwoma pasami :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzisiaj wychodze z fabryki i co widze...

ciddsc00074d.jpg

ciddsc00075.jpg

ciddsc00076.jpg

Opublikowano

To łoniaka ?

Opublikowano
  • Autor

To łoniaka ?

Niestety nie, ale też za***isty :) Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało .

Opublikowano

To łoniaka ?

Nieee

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.