Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Deskorolka na RH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli szukasz felg 17 to proponuje 9j przód et20 i tył 10j et30 do tego opony 195/40 i 215/35:wink: Do tego syta gleba + Twoje wcześniejsze plany i będzie na bogato:kox: W tym rozmiarze i o tych parametrach najłatwiej będzie znaleść RH ZW3:wink:

Opublikowano
  • Autor
Jeśli szukasz felg 17 to proponuje 9j przód et20 i tył 10j et30 do tego opony 195/40 i 215/35:wink: Do tego syta gleba + Twoje wcześniejsze plany i będzie na bogato:kox: W tym rozmiarze i o tych parametrach najłatwiej będzie znaleść RH ZW3:wink:

narazie rh odpadaja bo nie mam zatrudnienia chwilowo:whistling: ale napewno wpadna na sezon,znowu startuje do nl to sianko bedzie:decayed: ta stronka RACEISM.pl - High End Tuning jest twoja?

Opublikowano

...

napewno wpadna na sezon,znowu startuje do nl to sianko bedzie:decayed: ta stronka RACEISM.pl - High End Tuning jest twoja?

Powodzenia:wink: a stronka nie jest moja tylko tam przesiaduje:decayed: pozdro

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

xero xero:grin:

dżołk

ładnie siedzi

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

folia na lampach czy rozklejałeś?

Opublikowano
  • Autor

folia,stwierdzilem ze nie ma sensu rozklejac,

Opublikowano
folia,stwierdzilem ze nie ma sensu rozklejac,

wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym

Opublikowano
  • Autor

no powiem Ci ze w modzie ;) ja chcialem jeszcze klape przerabiac ale chyba zostane tylko przy lampach,

Opublikowano
folia,stwierdzilem ze nie ma sensu rozklejac,

wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym

hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant :wink:

Opublikowano
no powiem Ci ze w modzie ;) ja chcialem jeszcze klape przerabiac ale chyba zostane tylko przy lampach,

tez chyba zostane przy ori:decayed: bo niedługo to rarytasem będzie zwykła klapa:grin:

Opublikowano
  • Autor
folia,stwierdzilem ze nie ma sensu rozklejac,

wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym

hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant :wink:

LZ5L ;)a co do lamp to juz nie pamietam kto ale ktos mi podeslal twoje mody z folia i tak powstaly ;)

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

no powiem Ci ze w modzie ;) ja chcialem jeszcze klape przerabiac ale chyba zostane tylko przy lampach,

tez chyba zostane przy ori:decayed: bo niedługo to rarytasem będzie zwykła klapa:grin:

dokladnie, ale jesli by mi sie trafila ori klapa us to kto wie?moze bym sie pokusil :)

Opublikowano
folia,stwierdzilem ze nie ma sensu rozklejac,

wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym

hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant :wink:

LZ5L ;)a co do lamp to juz nie pamietam kto ale ktos mi podeslal twoje mody z folia i tak powstaly ;)

o sorki, na tych ostatnich zdjeciach wydawalo mi sie ze to LZ9U :decayed: a co do lampek to mi się podoba :wink: ogólnie całe autko smaczne :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
folia,stwierdzilem ze nie ma sensu rozklejac,

wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym

hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant :wink:

LZ5L ;)a co do lamp to juz nie pamietam kto ale ktos mi podeslal twoje mody z folia i tak powstaly ;)

o sorki, na tych ostatnich zdjeciach wydawalo mi sie ze to LZ9U :decayed: a co do lampek to mi się podoba :wink: ogólnie całe autko smaczne :thumbup1:

powiem Ci ze bardzo bym chcial miec vulcanshwarz,lakier moim zdaniem mistrzowski,

Opublikowano
folia,stwierdzilem ze nie ma sensu rozklejac,

wszyscy teraj juesej:decayed: też się zastanawiałem nad tym

hehe to będą 3bliźniaki vucanschwarz avant :wink:

LZ5L ;)a co do lamp to juz nie pamietam kto ale ktos mi podeslal twoje mody z folia i tak powstaly ;)

o sorki, na tych ostatnich zdjeciach wydawalo mi sie ze to LZ9U :decayed: a co do lampek to mi się podoba :wink: ogólnie całe autko smaczne :thumbup1:

powiem Ci ze bardzo bym chcial miec vulcanshwarz,lakier moim zdaniem mistrzowski,

nom:decayed: tylko jak się o niego dba, bo jeśli nie to wygląda jak totalny brudas:decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

to jest fakt

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 13:16 ----------

pany,chce zapodac fotele skorzane tylko teraz jaki kolor?

zastanawiam sie nad kremowym bo czarny jakos do mnie nie przemawia,

i jeszcze czy fotele z polifta beda pasowaly do przedlifta?

cos czytalem ze jest problem z jakims mocowaniem,jak to jest?

Opublikowano

Czesc.

No jak Ci sie widzi krem do smialo czemu nie tez ladne tylko minus jak nie znajdziesz w dobrym staniewyobraz sobie kremowa skore a na niej linie(zalamania) koloru szarego bo niestety tak jest ze skora a na czarnym widac linie lec sie tak nie odroznia.

Co do mocowania to chodzi o tylna kanape. zobacz jak masz mocowanie na bolec juz czy jeszcze na I_I cos w takim kszalcie jak narysowalem :decayed: z reszta i to jest to obskoczenia,ja mialem przedliftowe elementy wiec musialem kupic boczki bagaznika poliftowe z otworem owalnym i dorobic mocowanai by kanapa sie zamykala ale nie ukrywam ze na samym poczatku jezdzilem bez mocowania i tylko przy mocnym hamowaniu tylne oparcia lecialy na dol :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok,jak cos kupie i bede mial problemy to sie zglosze :naughty:

a przednie normalnie p&p?

Opublikowano

Przod tak

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

no to spoko,mysle ze jakos to ogarne,

---------- Post dopisany 11-08-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 13:04 ----------

AMS 2013

6m8d.png

Uploaded with ImageShack.us

bau5.png

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

teraz mam dylemat jakie felgi kupic,

moze ktos cos doradzi?

rozmyslam nad RS6 19" i tez na bialo albo z A8 monoblock?

Keskin KT4,czy moze rh zw,tylko ze chyba 17"bo 18 trafic to albo brak albo cena kosmos,

Opublikowano

19" to chyba za wiele wg mnie, monobloki mogłby tu ciekawie wyglądać

p.s uaktualnij pierwszą stronkę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.