Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Deskorolka na RH


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z mojej strony jadąc na Niemodlin przed wiaduktem na A4 skosili tego mego garba :banan: w ciężkim szoku w sobote byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z mojej strony jadąc na Niemodlin przed wiaduktem na A4 skosili tego mego garba :banan: w ciężkim szoku w sobote byłem

wiem o czym mowa,mulda byla mega,

a na niemodlin jedziesz przez szydlowiec?tam za stawem to dopiero jest masakra,:shock3:

oj te nasze drogi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz codziennie jeżdżę do chorzowa do roboty i w koleinach co chwile mocowaniem osłony miski- a do niej juz blisko...a mega gleby nie mam(62cm):facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, chyba musimy wycieczkę do Sosnowca wiosną sobie zaplanować :grin: co tam w temacie słychać? ja na zimę zaopatruje się w "pomoce" poleskie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, możemy jechać,

my to musimy jakiegoś spota sobie zrobić w końcu,

w temacie narazie cisza, zima idzie to trzeba setup zimowy zakładać,

felgi robić na przyszły sezon i parę tam bajerów,

może klapa w us? polerka też by się przydała ;)

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2013 at 21:57 ----------

pany , ma ktoś może jakieś namiary czy coś na tylną rozpórke, może ktoś na forum już robił coś takiego?

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

i może ma ktoś wymiary tej przedniej dolnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam zakładać 15 czy jeszcze nie:eusathink: ja mam dolną to przy jakiejś okazji Ci to zmierze. Chyba poszukam jakiejś pleksy na owiewkę dachową :decayed: coś mnie oststnio naszło na takie mody niskobdżetowe-stajlingowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda sztywniejsza jest. Znajomy ma B5 avanta dupowoza i jest różnica między jego "bezrozpórkowcem" a moim (ja mam i górną i dolną). Plekse sobie zorganizuję :wink: tylko czas na to znaleźć będzie gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę coś pomyśleć,

ciekawe jak wygląda temat tylnej rozpórki, kiedyś gdzieś już widziałem takową ale teraz jakoś nie mogę natrafić na temat,

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 20:07 ----------

no to pare strzałów na letnim setupie

bekh.jpg

1f82.jpg

vbx0.jpg

8z4h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już masz lato :shock3: zresztą jaka ta zima u nas była?

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

co tak wysoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już masz lato :shock3: zresztą jaka ta zima u nas była?

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

co tak wysoko :decayed:

a no zapodalem już lato ale coś zimą straszą, może nie będzie tak źle,

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

do tego koła tylko gleba max ile się Da !! :D

jeszcze go trochę skręce , tylko problem będzie za bramę wyjechać :)

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

do tego koła tylko gleba max ile się Da !! :D

jeszcze go trochę skręce , tylko problem będzie za bramę wyjechać :)

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

Witam kolege z okolic:) Zaczyna to wygladac;)

witam ;)

zaczyna wyglądać tylko jest dylemat czy dalej go modzić czy sprzedać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jest slicznie opowiadaj jakie parametry felgi gotowe byly zakladane czy polerowales ranty jakie masz srubki w kolor ????????? no dawaj dawaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...