Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny rozmów w róznych sieciach


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dyponuje ktos jakims niezaleznym zestawieniem kosztów rozmów w róznych sieciach komórkowych??

Zastanawiam sie wlasnie nad zmiana i ze wstepnych wyliczen najtaniej wychodzi mi play :mysli: ale czy faktycznie tak jest.

W moim przypadku w gre wchodzi abonament na firme, lub prepaid. Na telefonie mi kompletnie nie zalezy bo mam wystarczajacy.[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 18:13 _________________________________________________promocje iles tam minut do sieci mnie malo interesuja, bpo dzwonie do wszystkich sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do Play mozna przenieść aktualny nr. , mi tez wychodzi tu najtaniej?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisza ze mozna (z abonamentu z tego co wiem tak, z karta nie mam pojecia) i zalatwiaja wszystkie formalnosci z tym zwiazane[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 15:32 _________________________________________________adadur - rewelacyjna stronka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie przenieść numer to nie bedzie problemu . Oni złatwiją wszyskie formalości :evil2:

Co do Playa to jestem u nich od początku .. mam abonament za 50 zł i dostaje 20 zł gratisowo co miesiąc :beer1: Zasięg jest gitara (ponoć bazują na nadajnikach plusa ) :th:

Nignie nie miałem lepiej .. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam żę PLAY mocno wchodzi na rynek tzn. telefony w dobrych cenach oraz ciekawe amonamenty jedynie co mnie wkurza to to że ludzie dzwoniący do PLAYa płacą awięcej niż do innych sieci.

Mówicie że z zasięgiem nie jest tak źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, Play korzysta z sieci Plusa ale jest w trakcie budowania własnej :) co do numeru - można przenieść bez problemu z prepaida na abo w Play - kolega przeniósł się z Heyah i problemów nie miał żadnych - wystarczyły 2 wizyty w Punkcie Obsługi Play.

zauważcie, że Play nie buduje własnych gigantycznych salonów, wynajmuje też mało pomieszczeń, a bazuje na wolno-stojących stoiskach w marketach - dlatego mogą oferować tańsze rozmowy i telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play wykupił chyba Germanosa co było ciosem dla Ery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...