Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek


Lukasz_N

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mam zamontowany czujnik na szybie i same startują jak na szybie nazbiera się trochę wody. Nawet dosć sprawnie to działa. W miejscu przekaźnika mam przekaźnik,z którego wychodzi wiązka i idzie do czujnika na szybie. Wiem że to produkt firmy Hella,jakby kogoś interesowało dokładniej to mogę rozebrać i sprawdzić.

porób zdjecia i wrzuc moze komus sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś jeszcze inne przekaźniki które działają jak 99? bo ja mam u siebie 389 od wycieraczek i w żaden sposób nie pasuje 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to mam wolny taki jeden przekaźnik w wersji długiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki dla "Lukasz_N" :-)

Zastosowalem modyfikacje u siebie w Adi i dziala super :-D

Ba, nawet okazalo sie ze problem z wycieraczkami nie wracajacymi tylko zostajacymi tam gdzie je wylaczylem tez zostal usuniety a wydawalo mi sie ze uszkodzony jest przelacznik wycieraczek.

Jeszcze raz wielki dzieki i pozd... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też są tylko 3 tryby regulacji wycieraczek... :facepalm:. Czy po zmianie przekaźnika nr 229 na nr 99 nie trzeba zmieniać manetki, która ma więcej regulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wymieniac zadnej manetki. Wystarczy podmiana przekaznika. Na poczatku watku opiasne jest jak sie ustawia odstep czasowy przekaznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś jeszcze inne przekaźniki które działają jak 99? bo ja mam u siebie 389 od wycieraczek i w żaden sposób nie pasuje 99.

rok auta 98 czyli bebechy już po lifcie i zalezy czy masz przekaźnik 389 czy 229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę trochę temat. Wymieniłem przekaźnik już dawno temu i zauważyłem problem podczas włączania spryskiwacza, wycieraczka przejedzie tylko raz nie jak wcześniej kilka razy, da się to jakoś rozwiązać czy trzeba przywyknąć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przywyknąć. Chociaż jak przytrzymasz dłużej spryski to machnie 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wlasnie dokladnie to samo irytujace jest to troche bo dokladnie nie przetrze utytlanej szyby. Ale przelkne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...