Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] B5 w serii K-ce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem zaprezentować nowy zakup, głównie w celu pomocy przy poprawkach w wyglądzie, nie mówię puki co o większych modach ponieważ chce najpierw mieć "igłę" ze strony technicznej. :)

na pokładzie jest:

-elektryka (4x szyby, szyberdach)

-klima (auto)

-skórzana tapicerka

-roleta tylnej szyby

-centralny+alarm

-dzielona tylna kanapa (nie wiem czy to standard)

to chyba tyle :)

silnik AAH ,Q, + LPG postawione na stag'u

do zrobienia jest:

-tylny czujnik abs (ciężka sprawa)

-immo

-przedni zderzak (tu pytanie, jaki polecacie ??)

-przednie prawe nadkole

-felga do wyprostowania (foto)

(zdjęcia robione "na szybko" :tongue4:)

audi3y.jpg

Shot at 2011-07-14

audi2j.jpg

Shot at 2011-07-14

audi1q.jpg

Shot at 2011-07-14

audi4k.jpg

Shot at 2011-07-14

audi5b.jpg

Shot at 2011-07-14

pozdro.

Opublikowano

moja propozycja :

1.lampy z polifta (przód ,tył)

2.zderzak od eSki

3.lotka z klapy i brewki koniecznie out :cool1:

4.hak jeśli nie potrzebujesz to też out

5.kominy w polerke

6.większe koło,a co za tym idzie niższa zawiecha

7.radyjko cd ,chyba że masz zmieniare na pokładzie

PS poducha pasażera nie była wystrzelona?? :mysli:

Opublikowano

- zderzaki pomaluj, szkoda narazie zmieniać bo masz spryski,

- zakładaj bixy od kolegi gwerty

- lampy tył na lift lub 2gi lift

- jakaś ładna 17'-tka z oryginalnych audi

- zawieszenie 1BE

- hak out jeżeli nie potrzebny

- brewki na 100% wywal

:good:

Opublikowano

wywal brewki

zdejmij ten spoiler

zmień śwaitła tył i przód i już będzie lalka[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 11:42_________________________________________________a i zapomniałem dodać graty za V6 oraz :quattro:

Opublikowano

dobra baza tylko tak jak wyzej najwazniejsze zmiany to lampy przod tyl polift i brewki out oraz kolo minimum 17' :rolleyes: i kolejna audina na slasku zapraszamy na spoty w katowicach kazdy wtorek 18 :) na 3 stawach real

Opublikowano

ładna sztuka do rzeźbienia :naughty: Ja bym dekory wymienił albo okleił folią bo te "drewno" mi nie bardzo pasuje :mysli:

Nawet fajne fele

Brewki też bym zdjął :wink4:

Powodzenia :good:

Opublikowano

ant wpadnij na spota do Kato, jesteś z Kato więc nie będzie to dla Ciebie problem, tu masz wątek o naszych spotach :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.68880

co do auta to wiele do zrobienia przed Tobą ale i autko zmieni swe oblicze :kox:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 16:23_________________________________________________

zapraszamy na spoty w katowicach kazdy wtorek 18 :) na 3 stawach real

a Tys kiedy ostatnio był bo nie pamiętam :tongue4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 16:24_________________________________________________

audi5b.jpg

słuchasz radia Maryja ? :mysli::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak więc brewki i lotka out, robiłem wczoraj podejście ale śruby od lotki do rozwiercenia a brewki na kleju, więc po weekendzie,

dzięki za zaproszenie, wpadnę na 100% tylko musi mi zmiana w pracy z pasować,

co do radia maryja, taką częstotliwość na transmiter trafiłem hehe , :decayed:.

W sprawie zawieszenia mam mały dylemat, bo poprzedni pojazd był stosunkowo nisko i naprawdę ciężko było w mieście, dużo jestem w krakowie, i tu naprawdę często muszę na krawężnik wjechać.

Opublikowano

ant wpadnij na spota do Kato, jesteś z Kato więc nie będzie to dla Ciebie problem, tu masz wątek o naszych spotach :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.68880

co do auta to wiele do zrobienia przed Tobą ale i autko zmieni swe oblicze :kox:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 16:23_________________________________________________

zapraszamy na spoty w katowicach kazdy wtorek 18 :) na 3 stawach real

a Tys kiedy ostatnio był bo nie pamiętam :tongue4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 16:24_________________________________________________

audi5b.jpg

słuchasz radia Maryja ? :mysli::naughty:

miszka sie pracuje to tez ciezko i ostani raz bylem hm.... 3 tydnie temu jakos:) jak ide na 12 do pracy to do 20 pracuje to nie halo troche ;p

Opublikowano

Tak więc brewki i lotka out, robiłem wczoraj podejście ale śruby od lotki do rozwiercenia a brewki na kleju, więc po weekendzie,

dzięki za zaproszenie, wpadnę na 100% tylko musi mi zmiana w pracy z pasować,

co do radia maryja, taką częstotliwość na transmiter trafiłem hehe , :decayed:.

W sprawie zawieszenia mam mały dylemat, bo poprzedni pojazd był stosunkowo nisko i naprawdę ciężko było w mieście, dużo jestem w krakowie, i tu naprawdę często muszę na krawężnik wjechać.

spokojnie do celu :kox:

ps Olaf Spoty się kończą ok 23 :gwizdanie:

Opublikowano

heeheh ale wy nigdy nie jestescie na realu na parkplacu do 23 ? :D to ja was po calych kato szukac nie bede :D

Opublikowano

Też tam do was wpadne na spota to pooglądam te wasze fury :cool1: Od przyszłego tygodnia mam urlop to trochę pomodzę przy swojej a4-ce :naughty: Z pewnością będę miał pare pytanek :wink4: To do wtorku!! :hi:

Opublikowano

Jak na razie auto wygląda na brzydkie, brudne i zaniedbane, ale to się z czasem pewnie zmieni. Napęd za to jest słuszny :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.