Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] BRAK OŚWIETLENIA WEWNĄTRZ POJAZDU PRZY OTWARTYCH DZWIACH


robsonnn

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problemnie chce mi sie swiecic podswietlanie wewnatrz auta jak otworze dzwi jak przestawie na 1 to dzialaj a jak na dzwi to nic

za to z tylnimis siatelkami na tylnich slupkach jest odwrotnie jak jest na 1 nic sie nie swieci za to jak wlacze na dzwi to sie swieca ciagle co moze byc z tym

zarowki posprawdzane czujniki dzwoiwe tez i narazie nie wiem za co dalej sie zabradz

:>moze vag mi pomoze bo mam zamiar kupic tylko nawet nie wiem który bo sporo ich jest

pomocy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to czytałem kilka razy Twoją wypowiedź i jakoś do mnie nie dociera, następnym razem pisz może wyraźniej...

Co do przełączników, to problem może leżeć wewnątrz - ja po ich demontarzu ujrzałem złamane części które nie zamykały obwodu na danych pozycjach i dlatego nie działały. (ale może nie zrozumiałem o co Ci chodzi)

Jeśli chodzi o kable VAG to jest temat o tym:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4810.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może jaśniej trochę i po "polskiemu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT... :D ale jestem subtelny. :naughty: EOT

ja rowniez nie wiem o co tobie chodzi. ale poniewaz w szkole ciągle męczono żeby analizowac poezję i prozę na zasadzie co autor chciał nam przekazac, mam w tym pewną wprawę. więc domyślając się tego o co autor chce zapytac odpowiadam.

musisz zajrzec do wlacznikow lampek. jezeli sa w porzadku przesledzic przewody, zwlaszcza masowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...