Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Na razie tylko zamontowane. Elektronika dopiero po Bukowinie:decayed:

podłączone i przekodowane :wink: jest jeszcze mała rzecz do poprawy, ale to po powrocie..

Opublikowano
Na razie tylko zamontowane. Elektronika dopiero po Bukowinie:decayed:

podłączone i przekodowane :wink: jest jeszcze mała rzecz do poprawy, ale to po powrocie..

nie ma stopu? to ja za tobą nie jadę :polew:

Opublikowano
  • Autor

stop jest, normalne światła są, kierunkowskazy są, wsteczne też, nawet przeciwmgielne...! :decayed: tą małą rzeczą jest to, że w obu lampach nie świecą mi po 4 ledy w błotniku (2 u góry i 2 na dole). nie wiadomo co jest nie tak, trzeba sprawdzić całość. ale to po powrocie. ważne, że reszta jest OK.. bałem się, że będę musiał dzisiaj wrzucać stare lampy, ale obyło się bez tego :banan: gdybym wiedział, że z tym jest aż tyle roboty to bym zapłacił komuś za montaż...

Opublikowano
Mówice już mu tato albo ojcze :wink:

jeszcze nie, póki co jesteśmy po imieniu :decayed:

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 21:07 ----------

wczoraj było tak:

http://imageshack.us/a/img13/4531/robotaf.jpg

a dzisiaj jest tak:

http://imageshack.us/a/img194/5048/zaoone1.jpg

:kox::kox::kox:

OGROMNE podziękowania dla wrclaguna, gdyby nie on to bym jeszcze jutro z tym gównem walczył.. parę rzeczy jest jeszcze przy nich do poprawy, ale to już po Bukowinie.

ale ze co? ze snieg napadal :co:

:kox::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
stop jest, normalne światła są, kierunkowskazy są, wsteczne też, nawet przeciwmgielne...! :decayed: tą małą rzeczą jest to, że w obu lampach nie świecą mi po 4 ledy w błotniku (2 u góry i 2 na dole). nie wiadomo co jest nie tak, trzeba sprawdzić całość. ale to po powrocie. ważne, że reszta jest OK.. bałem się, że będę musiał dzisiaj wrzucać stare lampy, ale obyło się bez tego :banan: gdybym wiedział, że z tym jest aż tyle roboty to bym zapłacił komuś za montaż...

Mam nadzieje ze diody nie są przepalone :wink: bo w sedanach a4 B8 to juz kilka przypadków widziałem

Na VCDS brak błedow .

Opublikowano

Sorki za OT ale czy podejdą te fele do b8 ? 8,5Jx18H2 / 5x112 / ET29 ? 8T0601025M , czy a4 i a5 mają inny otwór centrujący? sorki ze zaśmiecam, wrzuciłem na odpowiednie forum ale nikt nie odp

Opublikowano

A4 i A5 mają ten sam otwór.

Opublikowano

Gratki Jędrek, teraz autko jest :kox: BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę:decayed:

Opublikowano
auto odstawiam na olej, filtry i rozrząd i zawsze myją.. jak będzie źle to poprawię :wink: niemniej jednak lampy są świetne :banan:

wycierają brudnymi szmatami :whistling:

Zabiłbym..

I fajne lampiony :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Sorki za OT ale czy podejdą te fele do b8 ? 8,5Jx18H2 / 5x112 / ET29 ? 8T0601025M , czy a4 i a5 mają inny otwór centrujący? sorki ze zaśmiecam, wrzuciłem na odpowiednie forum ale nikt nie odp

ET 29 będzie chyba obcierać.. ale głowy nie dam sobie uciąć..

Gratki Jędrek, teraz autko jest :kox: BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę:decayed:

wczoraj śniegu nie było, ale strasznie piździło i robiliśmy na zewnątrz.. dziś kończyliśmy już u mnie w garażu :decayed: wczoraj też chciałem robić w garażu, ale chłopacy z pracy woleli to robić przed firmą :grin:

Opublikowano
Sorki za OT ale czy podejdą te fele do b8 ? 8,5Jx18H2 / 5x112 / ET29 ? 8T0601025M , czy a4 i a5 mają inny otwór centrujący? sorki ze zaśmiecam, wrzuciłem na odpowiednie forum ale nikt nie odp

ET 29 będzie chyba obcierać.. ale głowy nie dam sobie uciąć..

Gratki Jędrek, teraz autko jest :kox: BT to jest jednak niezły motywator:grin: Lampy leżały pół roku, a wziąłeś się za rezanko w największą śnieżycę:decayed:

wczoraj śniegu nie było, ale strasznie piździło i robiliśmy na zewnątrz.. dziś kończyliśmy już u mnie w garażu :decayed: wczoraj też chciałem robić w garażu, ale chłopacy z pracy woleli to robić przed firmą :grin:

Dobrze że jedziesz do BT bo by jeszcze z pół roku leżakowały:whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor

musiały być założone max do jutra, bo kolega z pracy odchodzi i w środę jest ostatni dzień :thumbdown: ale BT też jest dobrym powodem :decayed:

Opublikowano
musiały być założone max do jutra, bo kolega z pracy odchodzi i w środę jest ostatni dzień :thumbdown: ale BT też jest dobrym powodem :decayed:

No i super :good: Jeszcze raz gratki a na żywca oblookamy w BT:wink:

Opublikowano
:naughty::oklasky: zięciu :decayed: lampy robią robote :kox:
Opublikowano

no zdecydowanie lepiej ledy sie prezentuja :good:

Opublikowano

Kolejny raz graty A5.

Swietne auto:wink:

Opublikowano

W pyte furak!! Aż zachorowałem jak wsiadłem i mi troszkę poleciał na fotel ale nie mówcie jedrkowi! Graty

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano
  • Autor

Ty świniaku! jutro odstawię go na pranie bo ujebałeś go aż miło :facepalm::decayed: mówiłem Ci, kupuj A5tkę :whistling:

Opublikowano

Zaraz Ci podam nr konta to mi podeślesz parę ojro hehhe

Sent from Rns-e 2010

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.