Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kogoś tu coś boli :facepalm:

Opublikowano

pewnie zal dupe sciska:decayed:

Opublikowano
Golec Orkiestra to Twoje Audi. Zawsze dla 2.0 TDI szła bidota, no ale niestety coś za coś tanio da się takowe kupić.

Jakbyś miał kupić Oryginalne S-line z 2.7 lub 3.0 to byś wydał duuużo więcej.

Ogólnie cięzko ci bedzie to sprzedać, bo przerobione to na nie wiadomo co, trabant z gwiazda na masce.

Po VIN wyjdzie golasek a to co dołożone to nigdy pewności nie ma że Oryginalne i najlepszej jakości.

P.S Nie bój się krytyki - forum i twoj post nie sluzy tylko do pochwał etc, forum jest apolityczne i każdy ma prawo oceniać tak jak to jest.

Ja osobiscie bym takie A5 nie kupił, po pierwsze mocno w nim grzebano - może wypadek a po drugie motor w tym siedzi jeden z najgorszych z palety A5 no i bez Q

Pozdro i Nie przejmuj się

:facepalm::facepalm::facepalm: panie kolego pokaż twoje wozidło :grin: i zmień lekarza bo ten cie oszukuje :polew::polew::polew:

Opublikowano

Jędruś jak to jest że tylko u Ciebie w wątku trafiają się tacy zawodnicy?:decayed: Zalazłeś komuś za skórę...

Opublikowano

Nie dożywiajcie trolla.

Opublikowano

MajuDJ, YATES, etc. VOL. 1232181327931 :grin::grin::grin:

Opublikowano

...tak sobie poczytałem i doszedłem do wniosku, że posiedzę tu troszkę, może jeszcze wróci i coś bardziej konstruktywnego napisze ten gość...:wink4: ale Tomek-klapki mi zerwało po Twoim poście... :lol1:

Opublikowano

Jędrek...format kalendarza "cza smienić.."...na większy ...:decayed:....zdecydowanie więcej aut sie musi dostawać......spytasz czemu...??.....a no sam widzisz czemu ...:grin:....

Wybacz Pane za zaśmiecanie :wink:.

wysłane z one v :)

Opublikowano
  • Autor
Golec Orkiestra to Twoje Audi. Zawsze dla 2.0 TDI szła bidota, no ale niestety coś za coś tanio da się takowe kupić.

Jakbyś miał kupić Oryginalne S-line z 2.7 lub 3.0 to byś wydał duuużo więcej.

Ogólnie cięzko ci bedzie to sprzedać, bo przerobione to na nie wiadomo co, trabant z gwiazda na masce.

Po VIN wyjdzie golasek a to co dołożone to nigdy pewności nie ma że Oryginalne i najlepszej jakości.

P.S Nie bój się krytyki - forum i twoj post nie sluzy tylko do pochwał etc, forum jest apolityczne i każdy ma prawo oceniać tak jak to jest.

Ja osobiscie bym takie A5 nie kupił, po pierwsze mocno w nim grzebano - może wypadek a po drugie motor w tym siedzi jeden z najgorszych z palety A5 no i bez Q

Pozdro i Nie przejmuj się

bidota.. hm.. z pewnością większa bidota niż Twoje B7 :whistling: jakbym miał kupić 2.7 czy 3.0 to wiem, że bym musiał wydać więcej - nie musisz mnie w tym uświadamiać, szukałem auta prawie 3 miesiące i wiem jakie były wówczas ceny. 2.0 było świadomym wyborem, gdyż miałem już 2.0 na pompowtryskach - tak ten największy wg. niektórych chłam, zapewne też tak myślisz ale gówno wiesz i w gównie byłeś bo myślę, że takiego silnika nie miałeś -> tak samo jak 2.0 CR. po VIN wyjdzie rzeczywiście golasek.. hmm.. różniący się jedynie felgami, zderzakami, progami i lampami.. rzeczywiście golasek :decayed: krytyki się nie boję, wręcz przeciwnie. jestem na tym forum 6 lat dłużej niż Ty, wystawiając się na publiczną ocenę trzeba zdawać sobie sprawę, że nie wszystkim podobają się zmiany i dla niektórych to "golec orkiestra" - szczerze? wisi mi to. to mi ma się podobać to auto i mam w d*pie co o nim sądzisz.

P.S. jeżeli jesteś zainteresowany zakupem mojego auta to zapraszam z czujnikiem lakieru, pokażę Ci dokładnie każdy odprysk na lakierze i pokażę palcem co było malowane -> błotnik, akt wandalizmu na co mam zdjęcie, nawet w tym temacie.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Jędruś jak to jest że tylko u Ciebie w wątku trafiają się tacy zawodnicy?:decayed: Zalazłeś komuś za skórę...

jakby Ci to powiedzieć.. nie wiem :decayed: kojarzy mi się z kolegą "Xantir" i śmiem podejrzewać, że to jego drugie konto.. tak jakoś ton wypowiedzi jest w 99,9% identyczny. ale co tam.. jeżdżę samochodem złożonym z dworca PKP i pobliskiego lasu :polew:

Panowie.. zacząłem się bać. zastanawiałem się nad sprzedażą tego samochodu, ale po tym boję się, że nikt go nie kupi.. za mocno pomodziłem. przepraszam. :thumbdown:

Opublikowano

Jak to miło poczytac komedię z rana :decayed:

Jędrek... włącz [iGNORE MODE] na takie mądrości :naughty:

Opublikowano

W ogole to ja sie z nim zgadza, za tyle pinindzy cos wsadziu w tom fure jusz bys miau nowe z fól wypasem :facepalm::facepalm:

Opublikowano

należy dodać

post-42659-1406905720,4816_thumb.jpg

Opublikowano
W ogole to ja sie z nim zgadza, za tyle pinindzy cos wsadziu w tom fure jusz bys miau nowe z fól wypasem :facepalm::facepalm:

rzucę cytatem z tematu auta kolegi czorny_07: "jesteś gupi za to co fpakowałeś miałbyś 6 lat młotrzego" :nabijasie:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
Golec Orkiestra to Twoje Audi. Zawsze dla 2.0 TDI szła bidota, no ale niestety coś za coś tanio da się takowe kupić.

Jakbyś miał kupić Oryginalne S-line z 2.7 lub 3.0 to byś wydał duuużo więcej.

Ogólnie cięzko ci bedzie to sprzedać, bo przerobione to na nie wiadomo co, trabant z gwiazda na masce.

Po VIN wyjdzie golasek a to co dołożone to nigdy pewności nie ma że Oryginalne i najlepszej jakości.

P.S Nie bój się krytyki - forum i twoj post nie sluzy tylko do pochwał etc, forum jest apolityczne i każdy ma prawo oceniać tak jak to jest.

Ja osobiscie bym takie A5 nie kupił, po pierwsze mocno w nim grzebano - może wypadek a po drugie motor w tym siedzi jeden z najgorszych z palety A5 no i bez Q

Pozdro i Nie przejmuj się

249487_b8f42581a38b.jpg

przepraszam ale musiałem :zyzol:

Opublikowano

u8a7uvyv.jpg

me gusta :lol1:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
Golec Orkiestra to Twoje Audi. Zawsze dla 2.0 TDI szła bidota, no ale niestety coś za coś tanio da się takowe kupić.

Jakbyś miał kupić Oryginalne S-line z 2.7 lub 3.0 to byś wydał duuużo więcej.

Ogólnie cięzko ci bedzie to sprzedać, bo przerobione to na nie wiadomo co, trabant z gwiazda na masce.

Po VIN wyjdzie golasek a to co dołożone to nigdy pewności nie ma że Oryginalne i najlepszej jakości.

P.S Nie bój się krytyki - forum i twoj post nie sluzy tylko do pochwał etc, forum jest apolityczne i każdy ma prawo oceniać tak jak to jest.

Ja osobiscie bym takie A5 nie kupił, po pierwsze mocno w nim grzebano - może wypadek a po drugie motor w tym siedzi jeden z najgorszych z palety A5 no i bez Q

Pozdro i Nie przejmuj się

Jedrzeju przyznaj się- nawaliłeś się wczoraj i sam to napisałeś żeby ruch w temacie się zrobił. Jebłem ze dww razy.

Ps. I pamiętaj "nie bój się krytyki" :polew:

I nie przejmuj się :banan:

Ps może ktoś dać mu bana kropka żeby było wiadomo że to debil?? Może jakiś specjalny kolor i temat dla takich orłów założymy? Np "ależ Ci zazdroszczę "?

Jendrzej przyciągasz sam ewenemet "śmietankę" :polew:

Opublikowano

Marcin:

nutuqyba.jpg

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
  • Autor
Golec Orkiestra to Twoje Audi. Zawsze dla 2.0 TDI szła bidota, no ale niestety coś za coś tanio da się takowe kupić.

Jakbyś miał kupić Oryginalne S-line z 2.7 lub 3.0 to byś wydał duuużo więcej.

Ogólnie cięzko ci bedzie to sprzedać, bo przerobione to na nie wiadomo co, trabant z gwiazda na masce.

Po VIN wyjdzie golasek a to co dołożone to nigdy pewności nie ma że Oryginalne i najlepszej jakości.

P.S Nie bój się krytyki - forum i twoj post nie sluzy tylko do pochwał etc, forum jest apolityczne i każdy ma prawo oceniać tak jak to jest.

Ja osobiscie bym takie A5 nie kupił, po pierwsze mocno w nim grzebano - może wypadek a po drugie motor w tym siedzi jeden z najgorszych z palety A5 no i bez Q

Pozdro i Nie przejmuj się

Jedrzeju przyznaj się- nawaliłeś się wczoraj i sam to napisałeś żeby ruch w temacie się zrobił. Jebłem ze dww razy.

Ps. I pamiętaj "nie bój się krytyki" :polew:

I nie przejmuj się :banan:

Ps może ktoś dać mu bana kropka żeby było wiadomo że to debil?? Może jakiś specjalny kolor i temat dla takich orłów założymy? Np "ależ Ci zazdroszczę "?

Jendrzej przyciągasz sam ewenemet "śmietankę" :polew:

Nie piłem wczoraj :decayed: chyba, że teściowie mi czegoś dodali do pierogów :polew:

Wysłane z Audi

Opublikowano

Na allegro jest recaro do a5 zs 3999zł :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.