Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vario mi namącił w głowie jednymi roti i żeby ET było zgodne chyba bym łyknął

Opublikowano
  • Autor

tylko roti to już całkowicie inna kasa :kwasny:

Opublikowano
tylko roti to już całkowicie inna kasa :kwasny:

No wiesz marka audi tez nie kosztuje tyle co np skoda wiec i felgi tez porządne powinno być :decayed:

Opublikowano

Rotory za bardzo oklepane szukaj czegoś innego.

Opublikowano
Rotory za bardzo oklepane szukaj czegoś innego.

:shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
Rotory za bardzo oklepane szukaj czegoś innego.

Dokładnie ja tez bym szukał czegoś innego niż rotory

Opublikowano

Nie wiem, czy tam na górze nie nastąpiło małe zamieszanie i nie sa mylone dwa rodzaje felg - Rotory i Rotiformy :wink: No - chyba, że rotor juz jest aż tak rzeczywiście oklepany (bo na forum tego coraz więcej rzeczywiście)

Opublikowano
  • Autor

W Bydgoszczy jest jedna a5tka na rotorach tylko ;) pomyslimy, niech sie sprzedadza najpierw moje felgi ;)

Wysłane z Audi

Opublikowano
Nie wiem, czy tam na górze nie nastąpiło małe zamieszanie i nie sa mylone dwa rodzaje felg - Rotory i Rotiformy :wink: No - chyba, że rotor juz jest aż tak rzeczywiście oklepany (bo na forum tego coraz więcej rzeczywiście)

Rotory są popularne, ale Rotiformy też - szczególnie na zachodzie.

Opublikowano

Ja mieszkam w mniejszej miejscowości a u mnie jeździ RS3 na rotorach A5 w cabrio na Rotorach A4 jest chyba 3szt na Rotorach z tego jedna na podróbach. Coraz więcej tego ;/ Nie powiem bo do białego np ta felga jest mega i innej nie widzę choćby pół miasta na niej jeździło. Jednak masz trochę czasu szukaj czegoś innego moim zdaniem. Te co masz teraz są fajne założył bym takie w 20calach :naughty:

Opublikowano

Jedrex, zakładaj te BBS-y. Mijają lata, a ten wzór ciągle się dobrze nosi:wink:. ...Albo rotory, ale w alu natur, i dobrym ET.:naughty:

Opublikowano
  • Autor

tą galerię znam na pamięć :wink:

Te co masz teraz są fajne założył bym takie w 20calach :naughty:

nie chcę 20-cali..

Jedrka fela i tak robi robote :wink: ja bym nic nie ruszał :grin:

robi, robi.. ale się już nudzi :decayed: najchętniej to bym założył wzór RS6 C5, ten wzór mi się nigdy nie znudzi :grin:

Opublikowano
tą galerię znam na pamięć :wink:

To co jest na 8 stronie w 4 poście :polew: ; > ?

Opublikowano

tak na szybko :wink:

8113162582_c54ac89786_b.jpg

292387_10101310256399410_975294527_n.jpg

audi-rs7-sportback-4g-quattro-gmbh-194-960x480.jpg

coś innego....:wink:

9978048526_b3f30bbcce_c.jpg

i jeszcze takie :wink:

albo przemaluj swoje na coś z jajem....do Twojego koloru to może jakiś kolor z palety szybkiego focusa :wink:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

edit: albo maluj swoje w kolor tych furek............

images?q=tbn:ANd9GcQI0jNVmJ3SRxJVg1kCZwmDPr8XvyZP_mVK5VOO60KaCf5d4hru

images?q=tbn:ANd9GcToH9Y0aHorUqGLhz9eiEJWt4fWfzdfoH8yQkh05ypfHPpIcVxnAw

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wrzuciłeś koło, na które choruję odkąd kupiłem A5, ale występuje tylko w 20 calach i potrzebuje mega gleby...

Wysłane z Audi

Opublikowano
Wrzuciłeś koło, na które choruję odkąd kupiłem A5, ale występuje tylko w 20 calach i potrzebuje mega gleby...

Wysłane z Audi

przykro mi :decayed:...............sam sobie Panie Kolego odpowiedziałeś :grin::wink:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

strzelam....pierwsze foto ??

Opublikowano

Najładniejsze jest 2 Vossen :slina:

Opublikowano
Najładniejsze jest 2 Vossen :slina:

z baardzo fajnymi parametrami są te koła :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.