Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, mała aktualizacja tematu :kox:

do wnętrza auta trafiły gumowe dywaniki firmy PETEX, a welury trafiły do garażu: :naughty:

img1304ki.jpg

miało być to pierwszym "modem", ale dopiero dziś do mnie dotarły (a zamówiłem w piątek kurierem :wallbash: ). wobec tego, że nie doszły pierwszym modem była mapa 2011 + PL menu + odblokowanie DVD w trakcie jazdy:

img1321r.jpg

img1320rd.jpg

img1328vk.jpg

img1341oj.jpg

Kilka pozostałych fot, które dziś porobiłem:

img1342s.jpg

img1340mu.jpg

img1333g.jpg

img1331c.jpg

img1330v.jpg

img1326n.jpg

img1325sg.jpg

img1324at.jpg

img1323yp.jpg

img1322i.jpg

Tu kilka zdjęć ze spontanicznego spotu: (dzięki Bula87 :good: )

img1300ah.jpg

img1303yr.jpg

img1302v.jpg

img1299h.jpg

więcej zdjęć auta niestety nie mam. pogoda nie nastraja do umycia go, a poza tym jest w trakcie rejestracji.

Rozumiem, że do zobaczenia na zlocie? :D

myślałem, że to oczywiste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, mała aktualizacja tematu :kox:

do wnętrza auta trafiły gumowe dywaniki firmy PETEX, a welury trafiły do garażu: :naughty:

img1304ki.jpg

miało być to pierwszym "modem", ale dopiero dziś do mnie dotarły (a zamówiłem w piątek kurierem :wallbash: ). wobec tego, że nie doszły pierwszym modem była mapa 2011 + PL menu + odblokowanie DVD w trakcie jazdy:

img1321r.jpg

img1320rd.jpg

img1328vk.jpg

img1341oj.jpg

Kilka pozostałych fot, które dziś porobiłem:

img1342s.jpg

img1340mu.jpg

img1333g.jpg

img1331c.jpg

img1330v.jpg

img1326n.jpg

img1325sg.jpg

img1324at.jpg

img1323yp.jpg

img1322i.jpg

Tu kilka zdjęć ze spontanicznego spotu: (dzięki Bula87 :good: )

img1300ah.jpg

img1303yr.jpg

img1302v.jpg

img1299h.jpg

więcej zdjęć auta niestety nie mam. pogoda nie nastraja do umycia go, a poza tym jest w trakcie rejestracji.

Rozumiem, że do zobaczenia na zlocie? :D

myślałem, że to oczywiste ;)

wykryłem podobieństwo w naszych autach..a mianowicie też mam takie gumowe dywaniki :polew: :polew: a tak w ogóle to masz super tą maszynę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fpyte :kox: nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę to cudo na żywo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx naprawde piekny Slinowski srodeczek :good:

Jaki zestwaik DVD zapodales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, żaden :wink4: MMI 3G samo w sobie ma DVD (które działa na postoju), a mi tylko odblokowano możliwość oglądania w trakcie jazdy :good:

Też mam Petex'a :D

Petex z wysyłką kosztował 110 zł, a ori Audi 250 na sam przód :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie czaje po co Ci gumy w taka pogode ?? :no:

bo są praktyczniejsze to po 1, po 2 na welurach jeździłem całe 3-4 dni i już były brudne, po 3 nie lubię welurowych dywaników do samochodu :decayed:

dziś o 12 mają przyjść tablice :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie czaje po co Ci gumy w taka pogode ?? :no:

bo są praktyczniejsze to po 1, po 2 na welurach jeździłem całe 3-4 dni i już były brudne, po 3 nie lubię welurowych dywaników do samochodu :decayed:

W się w pełni zgadzam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto za***iste ! Skoro chcesz jeździć cały rok w gumowych dywanikach to bym się ani chwili nie zastanawiał nad zakupem ORI ale to Twój wybór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto za***iste ! Skoro chcesz jeździć cały rok w gumowych dywanikach to bym się ani chwili nie zastanawiał nad zakupem ORI ale to Twój wybór :wink4:

dokładnie mam PETEX i według mnie są za krótkie sam zobaczysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w serwisie zapytać ;) zawsze zanim coś kupię jadę zapytać do serwisu :decayed: tak np. dowiedziałem się o koszt bocznych listew S-line (które kupię w ASO):naughty:

Auto za***iste ! Skoro chcesz jeździć cały rok w gumowych dywanikach to bym się ani chwili nie zastanawiał nad zakupem ORI ale to Twój wybór :wink4:

dokładnie mam PETEX i według mnie są za krótkie sam zobaczysz :wink4:

w A6 mieliśmy PETEX'a, w Q7 też mamy i jest OK. w A3 za to miałem ORI i nie widzę różnicy więc po co przepłacać? :decayed: powoli zaczynam odkładać na s-line exerieur :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto za***iste ! Skoro chcesz jeździć cały rok w gumowych dywanikach to bym się ani chwili nie zastanawiał nad zakupem ORI ale to Twój wybór :wink4:

dokładnie mam PETEX i według mnie są za krótkie sam zobaczysz :wink4:

Faktycznie w przypadku B5 wydaje mi się, że na miejscu kierowcy dywanik mógłby być dłuższy (żeby głębiej pod pedały wchodził) poza tym nei mogę złego słowa o tych gumach powiedzieć . Jędrek chwali Petexy w pozostałych autach, więc widocznie tylko w B5 jest ten problem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne A5, jak każde A5 :wink4:

ciekawy kolor i wyposażenie :good:

dla mnie głównym atutem audi jest q, dobrze że chociaż manual :wink4:

nie bardzo tylko rozumiem, dlaczego montują 2.0tdi do A5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo tylko rozumiem, dlaczego montują 2.0tdi do A5 :mysli

żeby było taniej ;) w moim przypadku jest to dobre bo nie płacę akcyzy 18,6% i dalej mam diesla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo tylko rozumiem, dlaczego montują 2.0tdi do A5 :mysli

żeby było taniej ;) w moim przypadku jest to dobre bo nie płacę akcyzy 18,6% i dalej mam diesla

jak najbardziej to rozumiem, tylko auto jest przepiękne! wygląda na szybkie, a nie jedzie :disgust:

dlatego jestem zdania że 2.0tdi dobre jest do a4, a A5 ze względu na wizualne zacięcie sportowe powinno zaczynać się od 2.0T, które wcale nie jest żadnym przeciągiem, ot do przemieszczania się na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia co dla kogo znaczy, że nie jedzie... jak kupowałem A3 2.0 tdi to też mi mówili, że nie jedzie (a przesiadałem się z Mondeo 116 konnego) i dla mnie auto było super dynamiczne. teraz też przesiadając się z A3 140 konnego na 170 konne A5 jest dla mnie wystarczająco dynamiczne.. póki co :decayed: ale jak już pisałem w pierwszym poście planuję wycieczkę do Mistrza Rogala, ale to nie w tym roku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...