Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

cena 19 czy 20 to bez roznicy moim zdaniem.roznice minimalne przy "popularniejszych" rozmiarach.

Ja nowki 265/30/20 Conti sportcontact 3 kupiłem za 2500 z wysyłką..

:shocked: :shocked:

nie pomylilo Ci sie cos? ? To mowisz cene za 2sztuki ?

http://www.opony.pl/opona.aspx?oid=157249&rodzaj=0

ja za 2 gumy 225/50/R17 Dunlop Sport S1 zaplacilem 1200zl :gwizdanie:

Komplet nówek kupiłem za tyle w zeszłym roku w pazdzierniku dot 2010.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Z wysyłką tyle dałem.Przyszły nowiutkie i sobie chwalę.Fakt szła zima i była okazja ale od czego mamy net...

jak znajdę gdzieś za taką kasę i dostanę na to fakturę to wtedy mogę myśleć :cool1:

nie. cena kół zabija, a cena opon jeszcze bardziej :wallbash: dlatego koła to baaardzo odległy plan

to widze, ze budzet byl mocno napiety :)

nie. budżet na auto to jedno, a budżet na mody to drugie... ta druga opcja jest skromniejsza, dlatego będę trochę odkładać. najpierw będzie s-line exterieur, a koła może na przyszły sezon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra.. pierwszym modem miały być dywaniki, ale dziś nie doszły.. zatem jutro wpada pierwszy mod: PL menu do MMI, mapa 2011 do navi oraz zdjęcie blokady DVD w trakcie jazdy :kox: na postoju DVD działa, ale w jeździe nie... a że w cenie mam wszystko to czemu nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje autka!! Świetnie się prezentuje! No i szczerze mówiąc mając do wyboru A4 i A5 ... też bym taką decyzje podjął!!! Gratuluje jeszcze raz!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje śliczna A5tka, aż sam przez chwilę ostatnio miałem chwile zwatpienia i chciałem gonić swoja A6 i sie wybierac do de w poszukiwaniu A5 3.0tdi.. Ale tymczasowo się wyleczyłem :decayed:

Niech służy jak najlepiej i kiedyś na spota będe musiał sie wybrać co obczaje fureczke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki - kozak i tyle :good: :good:

A5 zawsze było i będzie mega :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję autka. Zdziwiłem sie jednak, że wybraleś 2.0TDI zamiast 2.0TFSI i to po przewertowaniu opinii na internecie. Ja bym zrobił dokładnie odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, Ty masz inne 2.0T niz w A5. Tam sa spore problemy z wciaganiem oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, Ty masz inne 2.0T niz w A5. Tam sa spore problemy z wciaganiem oleju.

:mysli: To chuyowo, bo następne auto planowałem właśnie A5 2.0TFSI. Co się dzieje z tą firmą do cholery. Kolejny silnik zjebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jędruś ładniej pojechałeś, myślałem że jednak B8 będzie a tu A5 :kox:

Wcześniej jak napisałeś że wolałeś wybrać klekota 2.0 zamiast 2.0 TFSI to myślę że chyba on ocipiał :facepalm::decayed: ale jeśli faktycznie to nie jest ten sam silnik co chwalony w B8 np u Turdziego to rozumiem wybór :good:

Jest kosa :kox:

Obczajamy za miesiąc na zlocie bo rozumiem że podjedziesz nią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli zarejestruję to nim przyjadę :kox: mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia będę miał PL blachy.

PL menu MMI, mapa do nawigacji 2011 oraz odblokowanie DVD w trakcie jazdy done! :good: wieczorem wrzucę jakieś fotki, przy okazji zrobię zdjęcia środka :) niestety na zewnątrz jeszcze jest brudny :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx , jesteś w stanie ocenić mapy 2011? jak z dokładnością ?

bo w A6 mam starszą wersję i z mniejszymi miejscowościami jest kiepsko :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli zarejestruję to nim przyjadę :kox: mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia będę miał PL blachy.

PL menu MMI, mapa do nawigacji 2011 oraz odblokowanie DVD w trakcie jazdy done! :good: wieczorem wrzucę jakieś fotki, przy okazji zrobię zdjęcia środka :) niestety na zewnątrz jeszcze jest brudny :embarrassed:

Umyj w końcu potwora i zrób zdjęcia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, powiem Ci, że w porównaniu do mapy z 2009 roku jest lepsza. tzn widać np autostradę A1, której nie było w 2009 na navi. dokładniej ocenię jak będę gdzieś leciał.. bo póki co jechałem tylko z jednego końca Bydgoszczy na drugi :decayed: ale mając ten cały zestaw, który mam zrobiony (mapa, blokada itp.) za 1/3 ceny aż grzechem było tego nie wziąć :naughty:

Darek, na razie nie ma opcji żebym umył auto.. dziś oddałem wszystkie dokumenty do leasingu i będą go rejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, Ty masz inne 2.0T niz w A5. Tam sa spore problemy z wciaganiem oleju.

:mysli: To chuyowo, bo następne auto planowałem właśnie A5 2.0TFSI. Co się dzieje z tą firmą do cholery. Kolejny silnik zjebany.

podejrzewam, ze to taka sytuacja jak z choroba 2.5TDI - maly procent ma problemy.

gorzej, ze to nie sa problemy po 150-200 tys tylko juz nawet po kilku tysiacach... wciagaja jakies kosmiczne ilosci oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik, Ty masz inne 2.0T niz w A5. Tam sa spore problemy z wciaganiem oleju.

:mysli: To chuyowo, bo następne auto planowałem właśnie A5 2.0TFSI. Co się dzieje z tą firmą do cholery. Kolejny silnik zjebany.

oj tam zjebany , 2.0 TDI tez pije olej , zalezy jak sie trafi a spalanie , dynamika i potencjal to nawet nie ma czego porownywac.Na necie tyle samo jest uzytkownikow ktorym bierze olej jak i tych ktorym nie beirze , kwestia tylko tego jak uzytkowane sa te samochody ktorym bierze.....Zreszta problem juz jest rozwiazany , zmiana odmy i troszke inne oprogramowanie ponoc rozwiazuje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że do zobaczenia na zlocie? :D

Napisał wcześniej jak uda się zarejestrować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...