Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

gratki jedrek fura :kox: jak sprzedam swoja to tez chyba kupie dieselka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz gratulacje fura wymiata :good::naughty:

ps. mówiłem Ci, że Artur się upomni o rs6 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje autka, naprawde fajna sztuka.

Wazne ze sa dobre fotele i MMI .... takze wnetrze wydaje sie na wypasie....

powodzenia w realizacji planow

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędras woli "nieparzyste" Audice.

Było A3, jest A5, będzie A7?? :P:kox:

dziś Jędrek mówił mi, że następne rodzinne więc pewnie Q5 lub Q7 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwonikowi pewnie chodzilo ze inny niz B6 :confused4:

a co do fury to A5 nigdy nie bedzie A4...ale fura jedrka jest poprostu super...chociaz chlopak moglby wkoncu miec ta wymarzona A4 :good:

No pewnie że nie będzie, bo A5 jest o niebo ładniejsza od a4 :kox:

Śliczne autko, takie mi się marzy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrek graty fury

bezawaryjności i powodzenia w modach

auto kox :kox:, nie mogę się doczekać jak ją zobaczę na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwonikowi pewnie chodzilo ze inny niz B6 :confused4:

ale w B6 tez jest taki sam rozstaw :wink4:

wiec kierownik zna sie na gumowych cycach a nie na autach :polew:

i zeby nie bylo OT...to fura super...a Jedrej powiedz jeszcez jak wrazenia z jazdy...jak to sie zbiera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto! Co można rezać w takim aucie? :P Pewnie podobnie jak w B8. Popatrz na temat wrclaguny, dużo vagowych modów można przeprowadzić bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :good:

Ładna sztuka i kolor jeden z moich ulubionych.

Ja już nie mogę sobie pozwolić na sportowe auto, pozostają mi avanty, no chyba, że jako drugi samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwonikowi pewnie chodzilo ze inny niz B6 :confused4:

ale w B6 tez jest taki sam rozstaw :wink4:

No patrz ... rzeczywiście , a otwór centrujący jest taki sam ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze :) odpisuję dopiero teraz ponieważ wczoraj trzeba było auto trochę opić żeby sprawowało się tak samo lub lepiej niż poprzednik :decayed:

Jędrzej , z którego miesiąca jest auto ?

auto z maja 2009

Zakladam ze swiadomie chciales auto bez quattro.

świadomie, ponieważ było tańsze o 5k euro od Quattro :decayed:

No kibicowałem więc gratulacje :):good:

między innymi dzięki Tobie w końcu padło na A5 :naughty:

Jedrek auto :kox: nie powiem, ze lepiej jakby było B8...ale ta fura jest naprawde miazga [br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 20:01_________________________________________________Jedrek a co z felgami z A3, a moze te mi podejda :mysli

Artur, kupowałem go w salonie Audi. stało tam kilkanaście A4, przymierzałem się ale.. hmm.. powiem Ci, że nie było tak wyposażonej sztuki na miejscu i jak zobaczyłem tą A5-kę (A5 wizualnie bardziej mi się podoba niż A4) to od razu się zakochałem :kox: póki co A3 zostaje w domu więc nie będę ich ściągał.

:slina: dasz sie przejechac?

Przemek, już Ci pisałem na innym forum, że dam :naughty:

Jędras woli "nieparzyste" Audice.

Było A3, jest A5, będzie A7?? :P:kox:

chciałbym :decayed: jedno wiem na pewno, tym autem pojeżdżę jakieś 4-5 lat (leasing będę miał na 4 lata), a co będzie po tym? nie wiem :) póki co cieszę się nowym autkiem i nie myślę o żadnym następcy :gwizdanie:

a Jedrej powiedz jeszcez jak wrazenia z jazdy...jak to sie zbiera??

wrażenia z jazdy wyśmienite. powiem Ci, że to 2.0 jeździ naprawdę bardzo, ale to bardzo fajnie... jestem ciekaw jak musi jeździć 3.0 :slina: no niestety przez wysoką akcyzę 3.0 tdi odpadło. zbiera się bardzo fajnie, ja jechałem z moim ojcem A5, a mój brat za nami A3 i jak wcisnąłem leciutko gaz to A3 baaaaardzo zostawała z tyłu... co więcej auto naprawdę bardzo ekonomiczne! pali jakieś 1-2 litra mniej mniej niż A3. w mieście póki co nie przekroczyłem 7 litrów (choć faktycznie auto póki co więcej stoi niż jeździ, czekam na PL blachy)

Super auto! Co można rezać w takim aucie? :P Pewnie podobnie jak w B8. Popatrz na temat wrclaguny, dużo vagowych modów można przeprowadzić bez problemu :)

ojjj uwierz mi, jest sporo rzeczy, które można w nim porobić. niestety póki co ceny części są dość spore (np. LEDY na tył ok 1800 zł :wallbash: ) więc modyfikacje będą następować powoli... w przyszłym tygodniu podjadę zorientować się do ASO ile kosztują listwy S-line... po wakacjach mam nadzieję, że będzie już cały S-line Exterieur założony.

Kierwonikowi pewnie chodzilo ze inny niz B6 :confused4:

ale w B6 tez jest taki sam rozstaw :wink4:

No patrz ... rzeczywiście , a otwór centrujący jest taki sam ? :>

no tak, rozstaw jest ten sam - 5x112, ale otwór centrujący to w A3/A4 B6, B7 itp był 57,1 a w B8 i A5 jest 66,6 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje autka, naprawde fajna sztuka.

Wazne ze sa dobre fotele i MMI .... takze wnetrze wydaje sie na wypasie....

powodzenia w realizacji planow

:good:

powiem Ci, że fotele są jeszcze lepsze niż w A3... i wykończone białą nicią :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na więcej zdjęć :)

Dawid uprzedziłeś mnie właśnie miałem napisać: Jędrzej dzisiaj niedziela jak weźmiesz aparat do ręki to nie zgrzeszysz jak zrobisz jakieś dokładniejsze foto auta z każdej strony i środka itd. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia będą jak w końcu będę miał trochę czasu żeby umyć auto :decayed: niestety póki co trochę jest brudne... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...