Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne auto, kolor marzenie, oby się sprawowało :).

Jak dołożysz S- line'a to będzie już całkiem :kox: :kox:.

Dokładnie, nie można mówić, że coś nie jedzie. Ja przed Audi miałem Łopla 1 1.4, po przesiadce na 130- konnego diesla była to przepaść, myślałem, że jeżdżę sportowym autem :decayed:.

Ale z jednym się zgodzę, do tej pięknej sylwetki auta nie pasuje mi trochę diesel :disgust:, ale najważniejsze, że Tobie się podoba :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, do tej pięknej sylwetki auta nie pasuje mi trochę diesel :disgust:

:shocked::mysli:

4cylindrowy :tongue4:

kwestia co dla kogo znaczy, że nie jedzie... jak kupowałem A3 2.0 tdi to też mi mówili, że nie jedzie (a przesiadałem się z Mondeo 116 konnego) i dla mnie auto było super dynamiczne. teraz też przesiadając się z A3 140 konnego na 170 konne A5 jest dla mnie wystarczająco dynamiczne.. póki co :decayed: ale jak już pisałem w pierwszym poście planuję wycieczkę do Mistrza Rogala, ale to nie w tym roku :gwizdanie:

nie chce podejmować dyskusji w kwestii dynamiki, ale A5 wygląda na szybkie, świetnie się prezentuje :good:

może faktycznie kwestia odniesienia, ale jak dla mnie co wypada w ostateczności A4, tam 2.0tdi pasuje bo auto jest rodzinne, to A5 nie przystoi, bo auto wygląda na przeciąg i atakuje innego klienta.

Piękne auto, kolor marzenie, oby się sprawowało :).

Jak dołożysz S- line'a to będzie już całkiem :kox: :kox:.

Dokładnie, nie można mówić, że coś nie jedzie. Ja przed Audi miałem Łopla 1 1.4, po przesiadce na 130- konnego diesla była to przepaść, myślałem, że jeżdżę sportowym autem :decayed:.

Ale z jednym się zgodzę, do tej pięknej sylwetki auta nie pasuje mi trochę diesel :disgust:, ale najważniejsze, że Tobie się podoba :) !

no wiesz ale wczesniej miałeś taczki, obecnie coś co się turla, a do jechania to daleko 2.0T bo jak mówiłem przeciągiem nie jest, stąd moja teoria że powinien to być bazowy silnik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macku, jest spora roznica na korzysc A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed Audi miałem Łopla 1 1.4, po przesiadce na 130- konnego diesla była to przepaść, myślałem, że jeżdżę sportowym autem :decayed:.

Ja przed 2.6 V6 miałem malcza, masz coś ;):polew::decayed:

Jędrek a co powiesz o audio w A5, jak w porównaniu z A3 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macku, jest spora roznica na korzysc A5

moment pewnie robi swoje , ciekawe jakby je na kresce ustawic :mysli: jaka roznica wagi ? z 250-300kg ?

100kg wg dowodu (cięższe A5).

Ja przed Audi miałem Łopla 1 1.4, po przesiadce na 130- konnego diesla była to przepaść, myślałem, że jeżdżę sportowym autem :decayed:.

Jędrek a co powiesz o audio w A5, jak w porównaniu z A3 :?:

Pablo, w A3 audio już mi starczało (tam chyba też jest audi sound system). ogólnie ustawiłem sobie pod siebie basy, subwoofer itp i jak dla mnie jest wystarczające choć ja audiofilem nie jestem[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:58_________________________________________________tak na szybko wrzucę zdjęcia ze spotkania z Manny90 - zdjęcia Jego autorstwa (auto brudne, ale jest jakiś pogląd jak wygląda z zewnątrz):

16141663.jpg

98288063.jpg

57689095.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna A4, tylko jakaś A5 się wcisnęła w kadr :confused4::kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na serio to auto kosa, w tym kolorze miażdży suty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna A4, tylko jakaś A5 się wcisnęła w kadr :confused4::kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed:

A tak na serio to auto kosa, w tym kolorze miażdży suty :).

Dzięki :kox:

Jedrekx'owe A5 jest mega. Miałem okazję na żywo obczaić, a nawet wyżebrałem małą przejażdżkę - jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zawiecha -30mm bo taka jest w S-line w A5 :kox:

poniżej VT by Reniu :hi:

jedrektyl2.jpg

jedrekfront.jpg

jedrekfront2.jpg

teraz tylko trzeba pomyśleć jakie felgi założyć.. mam dylemat :kox:

przy okazji widać różnicę między 2, a 3 zdjęciem. na drugim zdjęciu jest zderzak S-line i progi, a na trzecim brak progów i zwykły zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym piciem oleju w 2.0tfsi nie ma takiej maskary jak piszecie. jak jeżdżę w mieście to nawet grama oleju nie bierze, natomiast trasa to i owszem ale pod warunkiem że trochę się pogoni. dla mnie to nie problem dolać czasami oleju a różnica w osiągach jest ogromna a cena ta sama. o spalaniu nie piszę bo ktoś kto kupuje auto za +-100k nie zastanawia się nad spalaniem +-2L/200km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, pisałem o tym co czytałem m.in. na forum klubu A5. tam ludziom brał gigantyczne ilości oleju.. a sama "modyfikacja", aby przestał brać olej jest trochę kosztowna.. a nie chciałem kupować samochodu za takie pieniądze i od razu robić coś w nim za parę tysi.. i w sumie nie żałuję :) jestem bardzo zadowolony z CAHA w A5 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszystko wolalbym TFSI, bo to inna bajka i kultura pracy :wink4: - w sumie jak kupuejsz auto za 100k, to co za roznica, czy bedzie kosztowac 100, czy 105? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa jest taka, że ja po prostu lubię diesle i wolałem diesla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zawiecha -30mm bo taka jest w S-line w A5 :kox:

a nie -20? w ASO mówili tak a może są dwie opcje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, pisałem o tym co czytałem m.in. na forum klubu A5. tam ludziom brał gigantyczne ilości oleju.. a sama "modyfikacja", aby przestał brać olej jest trochę kosztowna.. a nie chciałem kupować samochodu za takie pieniądze i od razu robić coś w nim za parę tysi.. i w sumie nie żałuję :) jestem bardzo zadowolony z CAHA w A5 :good:

wiesz ja sam byłem zaskoczony jak miałem 7 czy 8 tys przebiegu i na niemieckiej autostradzie zapaliła się kontrolka by olej uzupełnić. nerwa miałem bo nowe auto a tu coś takiego. 1.8tfsi w B8 nawet grama oleju nie biorą. a najgorsza kicha jest jak jedziesz ze znajomymi, nówka fura a tu jeb kontrolka - uzupełnij olej, wstyd że ja pierdziele :gwizdanie:

a co do tego że lubisz diesle to tym autem jeździ się jak dieslem tyle że go można dłużej pociągnąć na każdym biegu... a co do kilku tys pln za naprawienie tej usterki to chyba taniej wyjdzie olej uzupełniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne auto jedrek!!:) gratki :gwizdanie: A5 to moja kolejna maszyna:D

... mam nadzieje, ze da rade oblookac suke na zywca w nast tygodniu:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...